Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: 100 процента натурални сокове без захар и консерванти.  (Прочетена 7366 пъти)

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Уползотворявам си аз почивния празничен ден точно по предназначение, излезнали сме доста хора на разходка, след козуначно яйчена интоксикация. Хората около мен жадно поглъщат топ 10 токсични индустриални напитки и храни. Влизам  в попътен  магазин, усещайки дискомфорт от празните ми ръце. Около мен се шумоли непрекъснато с някакви целуфани, бутилки  съскат, хрущят чипсове, пуканки.... и нервите ми не издържаха. В магазина аз като единствен клиент(продавачката злобно ме изгледа, че и прекъсвам пушенето на входа на магазина). Оглеждам спокойно етикети, след третата минута очите на магазинерката почнаха да ми парят на гърба. ( Мислите и ми се сториха че са нещо от сорта- Оф поредния кретен пак се опитва нещо да гепи )
В бързината грабвам един натурален сок с големи букви 100 процента натурален сок от ананас, без консерванти и без захар с естествена сладост от плода. Как да не купиш такова нещо един литър, някой цедил ананаси вместо мен и то само за 2 лева литъра  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Изпих го целия и познайте какви яки бъбречни болки имам от това нещо.

Съжалявам изневерих на минералната вода !!!
ужасни токсини клик
« Последна редакция: 06-04-2010, 02:28:05 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко

Еми... то се знае, че най-хубаво си е прясноизцеденото  :surpris_23:.
Но точно от този (ананаса специално) и аз съм изпивала по един литър, пък нищо ми е нямало  :whistling2 - emotloader:. Когато нямам друга алтернатива, тези 100%-овите ми се виждат по-малкото зло - поне нямат захар, това поне се усеща, пробвала съм и другия тип и вкусът е съвсем различен. Също съм си цедила ананас и ми се струва, че става доста по-гъст, все едно сироп... което ме навежда на мисълта, че даже и да нямат химии (много), със сигурност ги разреждат с вода  :(.
Мда, 1 чаша ананас, останалото чиста водица... ама 2 лв литъра  tooth.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Е да и аз изпивам по един литър Капи ананас или БББ , без никакъв проблем. Тази флорина ми докара бъбречно щипене, каквото не съм имал от 5 години. Има нещо недекларирано в състава.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Ако не за друго, суровоядците стават поне за тест-индикатори на  скрити оксиданти ;D :Content_4 - emotloader:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Е да и аз изпивам по един литър Капи ананас или БББ , без никакъв проблем. Тази флорина ми докара бъбречно щипене, каквото не съм имал от 5 години. Има нещо недекларирано в състава.
Аз точно от такива ефекти се опасявам и въобще не си и помислям да ги пия;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

:) Аз едно време се занимавах професионално с производството и продажбата на безалкохолни напитки и мога да ви кажа : Не пийте тези боклуци !!
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Интересно, мой приятел се оплакваше от бъбреци точно от ВВВ...

Аз такива работи не пия :) Но ако случайно ми се допие заминава целия литър, никога никакви проблеми.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

на мой познат -> приятел -> лекар в Правителствена му разказвал за едно момиче с цироза на черния дроб и го изследвали обстойно и лекарят япитал какъв алкохол е пила , някакви спиртове и накрая се оказало,че момичето била пълна въздържателка , но всеки ден по кутия -2  сок ВВВ. Аз бях силно учуден , тогава още не бях в час със здравословното хранене и даже го набедих човека ,че лъже , но след известно време започнах да си мисля ,че вероятно е бил много прав.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Да,тези захари стават на алохол и киселина. Доста голям боклук са.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

През живота си съм имала киселини 2 пъти, единия път от олио, втория - от сок. Нарурални, ама другия път!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

През живота си съм имала киселини 2 пъти, единия път от олио, втория - от сок. Нарурални, ама другия път!

Научих си урока да не купувам никакви напитки от магазин освен минерална вода. Не се сещам и какви храни бих купил, хляба сам си го правя вече, следва кисело мляко от бадеми лешници и боб мунг.   На българина основната му храна е хляб и мляко, значи съм се уредил  :)
« Последна редакция: 29-04-2010, 01:27:00 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Е и ядково сирене може да включиш,за сезона с доматите. :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 23 запитвания.