Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на malade  (Прочетена 27880 пъти)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Дневник на malade
« Отговор #100 -: 30-01-2013, 10:29:51 »

Явно дълго не е чистено у вас. Все пак не обявявай война на тялото си. Бавно и постепенно.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #101 -: 07-03-2013, 05:16:17 »

Явно дълго не е чистено у вас. Все пак не обявявай война на тялото си. Бавно и постепенно.

Чистено, нечистено аз пясък и гипс не си спомням да съм ял, а в последния пост нещо такова писах че е излязло, някакво логично обяснение имаш ли, или просто така, за спорта ...
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #102 -: 06-01-2014, 02:54:44 »

Плана за тая година  tooth

16 януари - 18 януари
15 февруари - 15 февруари
16 март -15 март
15 април - 12 или 19 април
14 май - 10 или 17 май

пък да видим какво ще излезе, поне 3 да направя добре ще е. Днес цял ден лапам само полезни неща, салати, ябълки, имам също така чия и мака, абе много мотивиран дето се казва  :)
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #103 -: 16-03-2014, 03:54:05 »

Първите две възможности по пълнолоние за 2014 ги пропуснах, но днес няма връщане назад. В момента си пийвам от една бутилка Мерло смес от зехтин и  сок от грейпрут. Цяла седмица пих купени сокове от ябълки и грейпрути, уж били от не концентрати, един ектрат от ряпа и салатки. Днес изпих към два литра истински сок, после ядох към 13н00 една голяма купа от зелена салата. После пих английска сол към 16н00 и накрая към 21н00 направих една кафена клизма. Резултата утре ... дано да има много топчета  ;D 
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневник на malade
« Отговор #104 -: 16-03-2014, 20:33:59 »

Топчета имаше, и то много  ;D само където пак през ноща имах киселини, та сънувах кошмари, ма няма как, жертви. Инъче сутринта в 7н00 пих английска сол, към десет жтръгна работата, но не както ми се искаше, после към 13н00 направих 2-3 клизми и тогава вече имаше доволно материал  tooth.
Сега мисля един в седмицата да бъда само на вода, да видим дали мога да изтрая.
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re: Дневник на malade
« Отговор #105 -: 29-11-2021, 18:33:47 »

Продължавам да си пиша тук, защото бях забравил даже коя година какво съм правил, а и как се прави процедурата за пречистване, затова и ще си пусна линковете тук, много са хубави за мотивация и ползата от пречистването.

https://www.agirsante.fr/nettoyage-du-foie.html
https://www.acam.org/blogpost/1092863/216480/The-Amazing-Liver-Cleanse--a-Powerful-Tool-to-Improve-Your-Health--by-Andreas-Moritz

Преди няколко седмици направих едно бързо решено пречистване от днес за утре и пак стана имаше доста материал, но миналия петък на 26 ноември го направих както пише по книгите. Е няма такова чудо, но всичко по реда си. Пих ябъковия сок предимно вечер и преди лягане, нагрявах също всяка вечер и така също пиех на гладно сутрин зехтин с лимонов сок. В деня на пречистването изпих 250 мл зехтин с 250 мл изкуствен лимонов сок, че бил по силен, но в 3н00 АМ имах киселини, но устисках до сутринта някак си. После пих англииска сол, но до обяд почти нищо не излизаше ... и после като тръгна, нямаше спирка, големи зелени и много, вечерта пак излизаха, та дори и на другия ден. Днес е понеделник и още не съм ходил до тоалетна, чакам корнишона (които са чели предните ми пречиствания знаят за какво става дума) та това е добре описано в линка на англииски по-горе, ето един откъс преведен на български:

Резултатите, които можете да очаквате
Ще имате редица движения на червата под формата на диария, състояща се от камъни в жлъчката, смесени първо с остатъци от храна и след това само с вода. Повечето от камъните в жлъчката плуват в тоалетната, защото съдържат големи количества холестерол. Ще видите предимно зелени от всякакви размери и форми, някои са с размер на грахово зърно или по-малки, а други ще са големи до 2-3 сантиметра. Може да излязат стотици камъни наведнъж. Внимавайте и за кафяви и бели. Някои от по-големите кафяви камъни могат да потънат с изпражненията, тъй като са калцифицирани и съдържат токсични вещества и само малки количества холестерол. Всички зелени камъчета са меки като шпакловка, благодарение на ябълковия сок.

Може също да откриете слой от бяла или жълтокафява нагар или „пяна“, плаваща в тоалетната. Пяната се състои от милиони малки бели кристали холестерол с остри ръбове, които лесно могат да спукат малки жлъчни пътища; и от тях е също толкова важно да се отървете.

От линка на френски пък разбираме че човека го е правил 16 пъти и е много доволен, така че натам съм тръгнал и аз.
« Последна редакция: 29-11-2021, 19:25:38 от malade »
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re: Дневник на malade
« Отговор #106 -: 16-12-2021, 20:31:31 »

Ето минаха 3 седмици и днес 16 декември съм готов за ново пречистване. Играх си доста с гугъл и този път реших да го направя както е описано в линка които постнах по-горе на френски. Гугъла ми помогна да открия нов начин за подготовката, вместо ябълков сок може да се взема асид малик (предполагам маликова киселина), която е същото като ябълков сок, има я на прах и на капсули, аз избрах капсули. Вземам по 3 или 4 капсули на ден и пия шотчета от зехтин и лимон на гладно сутрин. Другото което е по различно е, че препоръчват да се смеси 180 мл сок от червен греипфрут и 120 мл зехтин, което ми се струва малко, но казват че било достатъчно, ще видим утре ще докладвам. Това е засега, освен че съм твърдо решен да правя пречиствания през 3 седмици до началото на лятото, т.е. някъде към 10-12 :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 24 запитвания.