Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Брадавица?  (Прочетена 11080 пъти)

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Брадавица?
« -: 03-05-2010, 15:39:18 »

Здравейте всички,оказа се,че имам вирусни брадавици.Според доктора лечението е трудно и продължително.Изписа ми един мехлем и някакъв имуностимулатор.Та,според вас има ли изобщо смисъл да го купувам...май по-добър имуностимулатор от суровоядството едва ли има.А какво ще кажете за водно гладуване?Дали би повлияло подобен проблем?Единственото,което ме спира са килограмите,тъй като съвсем ще изчезна с по-продължително гладуване.Ако няма ефект от мехлемчето след месец,ме чака лазер.. :-\ Сега съм на около 80 % сурово,в някои дни на 100 %,само дето миналия месец си позволих доста боклучета :-[
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #1 -: 03-05-2010, 16:50:20 »

Ами ти първо кажи как получи брадавиците пък тогава да мислим как да ги махаме да не се появят после някъде другаде. Аз навремето имах брадавица на ходилото и ми я гориха с течен азот
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #2 -: 03-05-2010, 17:02:47 »

Ами честно казано и аз не знам,може да е по полов път,а може и при употреба на чужди кърпи и т.н. или в басейни и т.н.,така се предавали..
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #3 -: 03-05-2010, 17:26:29 »

Тука има рецепти на Дънов за лекуване на брадавици. Млечката расте на полето, а змийското мляко най-често на шарена сянка.
За имунитета - освен чист организъм и спокойствие е необходим и качествен сън. Това означава да не се вечеря късно, да не е много (вечерята) и по възможност да се ляга преди 12
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #4 -: 03-05-2010, 18:09:35 »

Ок,благодаря ти. :)
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #5 -: 03-05-2010, 18:13:32 »

Аз имах интересен опит с брадавици миналото лято, но от втора "лапа". Кучето изведнъж лепна нещо и стана цялата на брадавици. И то едни такива големи... абе ужас. Ветеринарите казаха "кучешки папилома вирус", който не засяга хората (но си има отделно друг човешки папилома вирус). Не можаха да ми обяснят как и откъде го е лепнала - "ами паднал й е имунитета нещо и затова така".

Кучето го излекуваха по много интересен начин - автохемотерапия. През две седмици й изтегляха кръв от вената и й я инжектираха мускулно. На третата или четвъртата процедура всички изпопадаха. Та покрай тази процедура чух и за излекуване на хора от много брадавици по същия начин. Изглежда малко като вуду магия, но пък свърши работа.

Сега, това горе го споделям само като любопитен факт. Не казвам, че трябва такова нещо да си правиш. Но пък, ако опре ножа до кокала, може да проучиш въпроса. Ако ми дойде такова нещо на главата, аз бих работил по вдигане на имунитета. Според мен със суровоядството си на прав път. Освен това не мисля, че трябва да се притесняваш за загубата на килограми при гладуването - скоро правих 10 дни само на вода, свалих 8 кг, но вече почти съм си ги върнал.

Горе главата и ще успееш да се отървеш от всичко! :weight_lift:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #6 -: 03-05-2010, 19:21:48 »

Аз имах интересен опит с брадавици миналото лято, но от втора "лапа". Кучето изведнъж лепна нещо и стана цялата на брадавици. И то едни такива големи... абе ужас. Ветеринарите казаха "кучешки папилома вирус", който не засяга хората (но си има отделно друг човешки папилома вирус). Не можаха да ми обяснят как и откъде го е лепнала - "ами паднал й е имунитета нещо и затова така".

Кучето го излекуваха по много интересен начин - автохемотерапия. През две седмици й изтегляха кръв от вената и й я инжектираха мускулно. На третата или четвъртата процедура всички изпопадаха. Та покрай тази процедура чух и за излекуване на хора от много брадавици по същия начин. Изглежда малко като вуду магия, но пък свърши работа.

Сега, това горе го споделям само като любопитен факт. Не казвам, че трябва такова нещо да си правиш. Но пък, ако опре ножа до кокала, може да проучиш въпроса. Ако ми дойде такова нещо на главата, аз бих работил по вдигане на имунитета. Според мен със суровоядството си на прав път. Освен това не мисля, че трябва да се притесняваш за загубата на килограми при гладуването - скоро правих 10 дни само на вода, свалих 8 кг, но вече почти съм си ги върнал.

Горе главата и ще успееш да се отървеш от всичко! :weight_lift:
Супер обнадеждаващо ми подействаха думите ти :).Аз съм се надъхала доста,така че се надявам на успех.А за гладуването-ако отслабна с 10 кг. ще стана 30 и няколко :surpris_22:,така че със сигурност няма да направя 10 дни по обясними причини  :)
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #7 -: 03-05-2010, 21:47:52 »

...
А за гладуването-ако отслабна с 10 кг. ще стана 30 и няколко :surpris_22:,така че със сигурност няма да направя 10 дни по обясними причини  :)

Аз си мисля, че човек отслабва докато стигне някакво оптимално тегло или просто праг в теглото. Първите дни отслабваш много и е стряскащо, но после спираш. Може да ми преслушаш гладневника - всеки ден съм се теглил.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #8 -: 03-05-2010, 21:50:25 »

Mary, ако си толкова слаба недей да гладуваш. От личен опит ти го казвам.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #9 -: 03-05-2010, 22:08:45 »

Ами аз за няколко месеца отлабнах с 10кг.като при това не съм изключила напълно картофите,ориза и бобовите.Представям си ако съм на пълно суровоядство.. ??? а преди си правих гладувания веднъж седмично,сега не ги правя вече заради теглото,но и това май не помага.
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #10 -: 03-05-2010, 23:21:16 »

Мери, може ли да се сменим?  tooth
Активен

lilka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #11 -: 04-05-2010, 06:48:48 »

Mary, здравей!
Преди време имах опит с едни сърбящи петна по кожата. Малки червени кръгчета, които сърбяха и се уголемяваха. Не е брадавици, но реших да споделя...Мисля, че ги прихванах от котенцата - тогава имах две котета. Раничката се беше появила от вътрешната страна на едната ми ръка. Намазах ги с етерично масло от смрадлика и ми мина, спря да сърби и постепенно раничката увяхна и мина. Ако не гладуваш, поне пречиствай червата редовно! Успех!  :flower:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #12 -: 04-05-2010, 09:10:00 »

Мари, според мои лични наблюдения мога да ти кажа, че тези брадавици ги изкарват много по-опасни отколкото са. Сигурно ти е паднал имунитета. Наблягай на суровоядството и ще изчезнат от само себе си.  Ще се пребориш с тези брадавици като си засилиш имунитета. Успех!
Активен

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #13 -: 04-05-2010, 09:31:35 »

Благодаря ви!! :Content_22: Ще наблегна на по-голям процент суровоядство и положителна нагласа,е и външни мазила разбира се  :).Val,като отслабвах не бях изобщо доволна,но сега вече свикнах и се харесвам,даже не искам да си връщам килограмите. :)
Активен

veselah

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #14 -: 19-05-2010, 08:04:31 »

Аз имах интересен опит с брадавици миналото лято, но от втора "лапа". Кучето изведнъж лепна нещо и стана цялата на брадавици. И то едни такива големи... абе ужас. Ветеринарите казаха "кучешки папилома вирус", който не засяга хората (но си има отделно друг човешки папилома вирус). Не можаха да ми обяснят как и откъде го е лепнала - "ами паднал й е имунитета нещо и затова така".

Кучето го излекуваха по много интересен начин - автохемотерапия. През две седмици й изтегляха кръв от вената и й я инжектираха мускулно. На третата или четвъртата процедура всички изпопадаха. Та покрай тази процедура чух и за излекуване на хора от много брадавици по същия начин. Изглежда малко като вуду магия, но пък свърши работа.

Сега, това горе го споделям само като любопитен факт. Не казвам, че трябва такова нещо да си правиш. Но пък, ако опре ножа до кокала, може да проучиш въпроса. Ако ми дойде такова нещо на главата, аз бих работил по вдигане на имунитета. Според мен със суровоядството си на прав път. Освен това не мисля, че трябва да се притесняваш за загубата на килограми при гладуването - скоро правих 10 дни само на вода, свалих 8 кг, но вече почти съм си ги върнал.

Горе главата и ще успееш да се отървеш от всичко! :weight_lift:

Аз съм чувала,че тази терапия с изтеглянето на кръвта за хората е забранена да се прави,но има страхотен ефект.Една моя приятелка я излекуваха така от нещо като херпес зостер и тя ми каза,че по принцип това лечение е нелегално.Чудя се защо след като помага толкова добре.
Колкото до тези брадавици,аз също имам,дължащи се на човешки папилома вирус.Този вирус мисля,че не се лекува,просто симптомите ги няма и не се проявяват ако имунната ти система е силна.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #15 -: 19-05-2010, 09:38:52 »

...
Аз съм чувала,че тази терапия с изтеглянето на кръвта за хората е забранена да се прави,но има страхотен ефект.Една моя приятелка я излекуваха така от нещо като херпес зостер и тя ми каза,че по принцип това лечение е нелегално.Чудя се защо след като помага толкова добре.
...

Много интересно. Не знаех, че е нелегално. Сега се разтърсих и разбрах, че има два вида автохемотерапия: голяма и малка. При голямата се изтегля венозна кръв, обогатява се с кислород (или озон) и се влива пак. Малката е това, което описах - малко количество и после мускулно.

Не мога да намеря никаква информация за това колко е легална тази процедура и дали има разни опасности при нея. Иначе на английски май има доста информация тук
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

veselah

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Какво мислите по въпроса?
« Отговор #16 -: 19-05-2010, 11:00:00 »

Ами и аз незнам... :surpris_23:Може би не се практикува толкова често.Лекарката ,която е правила това с мойта приятелка и е казала,че това е крайна мярка след всичко опитано вече.И това наистина имало страхотен ефект в случая.
Активен

sunsetflower

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Брадавица?
« Отговор #17 -: 06-03-2012, 00:17:31 »

Съжалявам, че повдигам темата отново, но не исках да правя нова. Имам вече от няколко месеца проблем с тези брадавици, за гениталните става въпрос. Напълно неясно ми е как съм ги хванала, сигурна бях в хората, с които излизах, но явно не... Сега се боря с тях с оцет, но не действа много. Как мога да ги премахна трайно, отказвам да повярвам, че отсега нататък ще трябва да живея в страх, че ако спя с някого мога да му лепна нещо.
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Брадавица?
« Отговор #18 -: 07-03-2012, 21:59:02 »

Привет,sunsetflower
Такам..въпросът с тези брадавици е доста сложен, казвам го от личен опит. Проблемът с тях е че са силно заразни, можеш да се заразиш с тях дори практикувайки безопасен полов живот. Също така добре е да си направиш HPV тест, защото е хубаво да знаеш дали нямаш и някой високорисков вирусен тип. Незнам дали си ходила на лекар, но те съветвам да го направиш, защото при дамите тези вирусни брадавици могат да бъдат и вътрешни, особено ако не си ги лекувала дълго време, както казах много лесно се разпространяват. Домашни лечения в случая много не помагат-пробвала съм всичко- оцет, клеева тинктура, змийско мляко, просто са много упорити, не че мехлемите на традиционната медицина помогнаха... :Confus_3: Бяха ми предписали кондилин с които се махаха, но станаха резистентни и познай!!! Когато направих плодово-чаения режим на Лидия Ковачева, почти се бяха махнали, но пък се появиха нови. От моите се отървах с лазер, но мога да ти кажа, че ще си си носител на вируса винаги и завинаги, просто трябва да се държи под контрол (от имунитета), за да не причинява инфекции, т.е да се изразява и да ти създава проблеми. Доста изчетох в последно време по тази тема, защото лично на мен този вирус ми създаде и доста по-сериозен проблем. Не искам да те страскам, но борбата не е лесна с вирусите...нагли същества са. Надявам се съм ти била полезна :) Стискам ти палци да се оправиш.
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Брадавица?
« Отговор #19 -: 11-03-2012, 12:30:17 »

а с дълго гладуване пробвахте ли ?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.247 секунди с 22 запитвания.