Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Анти-ГМО = Анти-бебе ????  (Прочетена 2158 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 743

« -: 18-05-2010, 21:46:22 »

Абе, зачудих се ....дали няма някакъв вариант да се направи хапче анти-гмо както има такова анти-бебе... което да убива всички гмо-та в почвата и да не им дава да пускат корени и да растат? Щото те плъзват навсякъде и заразяват останалите нормални растения. Иска ми се да има някакво такова средство, което да унищожава всичкото ГМО в почвата да видим какво ще остане. Дали е възможно такова нещо ?  свиркам си
Активен

"няма грешки, има само уроци"
hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 842

Един ученик на пътя...

« Отговор #1 -: 18-05-2010, 21:58:50 »

Ако е възможно, ще е възможно и да се направи и анти-анти-ГМО.   ухилен
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 18-05-2010, 21:59:47 »

Ако е възможно, ще е възможно и да се направи и анти-анти-ГМО.   ухилен
Хаха, да бе верно, прави си май... не се бях замислил за това  ухилен
Ама поне пък ще се спечели време ..  police
Активен

бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3942

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #3 -: 18-05-2010, 23:01:13 »

Гарванчо , такива "нови теми "  са за раздела  "тема за чесане на езика"  приятелю.  Ако всеки вземе да пусне "нова тема" за всичко, каквото му дойде на ум, представяш ли си какво ще стане ?
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 18-05-2010, 23:04:28 »

Гарванчо , такива "нови теми "  са за раздела  "тема за чесане на езика"  приятелю.  Ако всеки вземе да пусне "нова тема" за всичко, каквото му дойде на ум, представяш ли си какво ще стане ?
Да, прав си.... и на мен ми хрумна, че май там трябваше да бъде... просто идеята ми се стори твърде гениална, за да не бъде забелязана... ама знам ли и аз вече  свиркам си
Другия път може би трябва да задържам поривите си  ама че съм
И все пак ако се разчуе, някой молекулярен биолог може да направи нещо, примерно Томирис...  мъдър
Активен

beelee
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

fantomiss

« Отговор #5 -: 19-05-2010, 09:36:15 »

Имам един познат, който е много навътре в техниката и в момента търси начин за премахване на соевия лецитин от тоблерона  ухилен на енергийно ниво, разбира се Smiley Аз лично го чакам с нетърпение
 парти
Активен

Не всички са на мястото си в този форум...
Buku
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 897

:)

« Отговор #6 -: 19-05-2010, 10:08:40 »

Би било хубаво да има анти-ГМО за нас - едно хапче и, всички ГМО-та, които евентуално сме погълнали с парниковите ягоди или краставици, изчезват в небитието  ухилен. Така ГМО-тата ще ги има, но няма да ни вредят - всички доволни!
То вече май има и такива планове, освен всички други проекти през последните години... Включително имаше и такива за нови крайници  търкалям се от смях - ам, таблетка - пораства ти още едно ухо! Ам, втора - и всичко друго ти окапва! ухилен

П.П. Аз, Гарванчо, ти благодаря за темата - забавляваме се Grin. Аз самата си падам малко флуудър, особено сега, както витая из облаците и си търся повод да не уча (нъл` сме на шопския принцип "Га ми се доработи, легам да спим!"  Cheesy), тъй че, за мен - по-весело, като има и други намигам.
Активен

Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
Томирис
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1170

Лунатик!

« Отговор #7 -: 19-05-2010, 17:29:04 »

Аз пък искам да направят ГМО със суперпротеини, 0 калории, с B12 и желязо ухилен
Активен

"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: 19-05-2010, 17:58:38 »

Аз пък искам да направят ГМО със суперпротеини, 0 калории, с B12 и желязо ухилен
Аз пък си мислех, че ти ще ги направиш тия работи.... а ти си решила на някой друг да чакаш да ги направи. Стори ми се, че много им разбираш на тия работи....  амии... знам ли
Активен

Томирис
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1170

Лунатик!

« Отговор #9 -: 19-05-2010, 18:00:26 »

Аз пък си мислех, че ти ще ги направиш тия работи.... а ти си решила на някой друг да чакаш да ги направи. Стори ми се, че много им разбираш на тия работи....  амии... знам ли
За съжаление се пре•бах (цинично ама си е баш на място израза) да кандидатствам с математика, не с биология. Не ми се ходи пак по кандидатстудентските мъки, одъртях ухилен
Активен

"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: