Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на Гарвана  (Прочетена 87034 пъти)

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #120 -: 21-03-2012, 12:05:55 »

А гладуване?
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #121 -: 21-03-2012, 12:07:09 »

ами гладуване основно докато гладувам... иначе си похапвам добре ако ме питаш :)
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #122 -: 21-03-2012, 13:09:33 »

Браво гарване, добре се справяш в последно време  :Content_14: :Content_22:...пък за свикването с клизмите незнам какво толкова се плашиш- това няма нищо общо с онова другото нещо, за което се сещаш хаха..хубав ден  ;D
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #123 -: 22-03-2012, 09:29:43 »

Браво гарване, добре се справяш в последно време  :Content_14: :Content_22:...пък за свикването с клизмите незнам какво толкова се плашиш- това няма нищо общо с онова другото нещо, за което се сещаш хаха..хубав ден  ;D
благодаря ти, много си мила :)
ами плаша се, защото взе да ме сърби едно странно... пък и ми харесва да се чеша, освен туй ходя 100 пъти до тоалетната, а почна и бършенето да ми се струва приятно някакси.... пък знам ли може хемороиди или нещо такова да съм си присвоил, че то хем сърби хем боли малко работата.... ей затова се тревожа, няма да ме разбереш, защото си жена  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #124 -: 23-03-2012, 19:54:57 »

днеска първи ден глад.... утре втори.... ако издържа 10 като се има предвид, че би трябвало да съм Вата е добре... всъщност само едно припадане може да ми обърка плановете евентуално, ама силно се надявам да не се стига до там... мисля да ги редувам - 1 ден на вода и 1 ден без, да видим какво ще стане в крайна сметка  :weight_lift:
чудих се дали да не изляза навънка да се разхождам, но реших да си пестя силите и енергията за по-важните цели - чистенето на токсините, самолечението... пък и не съм правил толкова дълго гладуване, предния път пак исках да правя дълго ама издържах само 6 дни, понеже ми се налага да съм физически активен и ми беше лошо на работа, щях да припадна и затова го спрях... ама сега се опитвам да съм по-внимателен, много ми се хаби енергия май в момента, обаче максимално си я пазя... дано това да е правилният вариант  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #125 -: 23-03-2012, 20:46:12 »

Няма да припадаш, какви ги говориш  tooth една клизма и ще ти стане по-добре, ако почувстваш липса на сили  ;D
...в последно време всички гладуваме тука  tooth...на мен ми е трети ден, тая вечер взех да чувствам глад като не мога да ям, опекох едни вегански овесени бисквити на моите момчета, с много кокос и  стафиди вътре  :Appetit_17:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #126 -: 23-03-2012, 21:21:48 »

ако ми беше дала на мен такива, щеше да ми прекратиш на бързо гладуването  tooth
клизма... ама няма да имам възможност за клизма, този път мисля да го карам без клизми и 10те дни ако издържа толкова... мислиш ли, че ще е проблем това, че мисля да го правя без клизми дългото гладуване ??? в смисъл, че отскоро гладувам и хич не съм изчистен, нито здрав... да не взема да се интоксикирам нещо или там както се казваше думата?  :Confus_34:
всъщност утре или другиден мога да си направя клизма, ама след туй вече трудно....
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #127 -: 30-03-2012, 19:06:41 »

успях да си изпълня целите... взех си двата държавни изпита, първия с 4, а втория с 5 и съм доста доволен  :whistling2 - emotloader:
другата ми цел беше да направя дълго гладуване и вече издържам 8ми ден колкото и да ми е трудно, че явно съм вата, а на тях им е доста трудно.... имах голям зор, мина няколкостотин метра и почвам да се задъхвам, постоянно ми беше лошо, постоянно бях уморен... как ги взех изпитите и аз не знам, защото почти нищо не можах да чета като хората, а аз обикновено най-много се впрягам да чета в последния момент  :surpris_23: а най-лошото беше, че в търново е пълно с баири и квартирата ми беше точно на един доста голям такъв... няма да описвам как съм го изкачвал - единия път носих и 10л изворна ужким вода tooth
абе засега удържам, а пък ще видим какво ще стане следващите дни... колкото и да ме е страх от клизмите май ще си направя да видя какво ще изкарам, че вече 2 сутрини ходя да акам, ама някакви черни мазнотии излизат и ми се струва, че не им се излиза много... така че сега ще пробвам на сила да видя какво ще стане  :weight_lift:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #128 -: 30-03-2012, 19:38:02 »

успях да си изпълня целите... взех си двата държавни изпита, първия с 4, а втория с 5 и съм доста доволен  :whistling2 - emotloader:
другата ми цел беше да направя дълго гладуване и вече издържам 8ми ден колкото и да ми е трудно, че явно съм вата, а на тях им е доста трудно.... имах голям зор, мина няколкостотин метра и почвам да се задъхвам, постоянно ми беше лошо, постоянно бях уморен... как ги взех изпитите и аз не знам, защото почти нищо не можах да чета като хората, а аз обикновено най-много се впрягам да чета в последния момент  :surpris_23: а най-лошото беше, че в търново е пълно с баири и квартирата ми беше точно на един доста голям такъв... няма да описвам как съм го изкачвал - единия път носих и 10л изворна ужким вода tooth
абе засега удържам, а пък ще видим какво ще стане следващите дни... колкото и да ме е страх от клизмите май ще си направя да видя какво ще изкарам, че вече 2 сутрини ходя да акам, ама някакви черни мазнотии излизат и ми се струва, че не им се излиза много... така че сега ще пробвам на сила да видя какво ще стане  :weight_lift:
Честито за изпититен и за 8-те дена. Като приключиш с глада иди в "Щастливеца" и си поръчай един зеленчуков сач...уникален е. Пък мазнотиите рано или късно ще излязат. Пробвай с клизма щом си решил. Успех
« Последна редакция: 30-03-2012, 19:43:07 от DeNiro »
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #129 -: 30-03-2012, 19:57:49 »

Честито за изпититен и за 8-те дена. Като приключиш с глада иди в "Щастливеца" и си поръчай един зеленчуков сач...уникален е. Пък мазнотиите рано или късно ще излязат. Пробвай с клизма щом си решил. Успех
благодаря ти :)
в щастливеца няма да ида, защото се прибрах във варна... ама и аз съм шемет направо не е за разправяне тоя идиотски мозък моя  :Confus_3: :Confus_3:
вместо утре да се прибера и да ми е мирна главата, в най-големия порой се прибирах, че взех и със 130-140км/ч да карам (пък на отиване със 110км/ч карах дето беше по-ранен часа, по-хубаво времето, чувствах се по-добре и исках да съм спокоен по време на пътуването) да се прибера по светло, че съм късоглед и с астигматизъм, нещо ми се премрежват нещата в тъмното, пък като е и мокро съвсем се сбозяват нещата  :Confus_34:
гледам и на 4-5 места разни обърнати коли и един камион ..викам си мале мале дано да издържа до варна, ама отървах кожата де, сега съм си вече вкъщи на топло  :thankyou:
мазнотиите може и да излязат рано или късно, ама дотогава май ще ми е супер кофти както сега, пък и не искам да се самоотравям един вид ...даже след малко отивам да се пробвам да видя какво ще излезне  :essen:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #130 -: 31-03-2012, 10:38:23 »

направих си клизма, ама не излезна всъщност чак такова съдържание каквото очаквах.. може би каквото трябва си излиза естествено  :surpris_23:
чувствам се уникално зле, а от утре ще трябва да съм по-активен, така че най-вероятно ще спра днеска с гладуването на 9ти ден  :sorcerer - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #131 -: 31-03-2012, 11:34:57 »

...за клизмата май не съм бил прав... сега получих нов позив и май пратих повечко "приятели" на далечна екскурзия в канализацията  :thankyou:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #132 -: 02-04-2012, 09:58:17 »

така, така... може и никой да не ми чете дневника и да не пише в него, ама все тая - аз мога сам да си пиша и сам да си чета  :bleh
на 9 ден приключих гладуването, най-напред изядох 1 белен и нарязан домат залят с гореща вода... най-напред 1 парченце, след 15 мин. 2 парченца и т.н. за около час и половина го изядох.. важното е човек да не се поддава на апетита си ;) след туй една ябълка изядох белена след 2-3 часа.... след още 2-3 часа половин краставица... след още 2-3 часа пак 1 ябълка :) не знам много ли е малко ли е, важното е да се следва реда първо плод после зеленчук и да не се нагъват прекалено големи количества :) по 2 пъти на ден пия лимонени фрешове... вчера разнообразих с 2 моркова и салата от домат + 1/2 ряпа + лук + мъничко зехтин дето излапах... днеска определено се чувствам вече малко по-добре и имам повече сили, предните дни се чувствах тотално изтощен  :surpris_23: взех си ужким пълнозърнест хляб и 100 гр. сурово кашу, които също мисля днеска да ги включа по някакъв начин към менюто си.. имам предвид 1 филийка макс първия път или 50г макс кашу... и така продължавам със захранването и ще видим като ми дойдат сили вече дали ще усещам положителния ефект от гладуването... честно казано ми се струва, че имам страшно много за чистене, ама с малки крачки напред и така  :weight_lift:
и понеже следващите 3 месеца няма да правя дълги гладувания, започвам сериозно с домашния фитнес, който бях изоставил, щото ми хрумна как гладуването ще ми изяде мускулите дето ще направя и после ще ме е яд... но сега почвам пак с дъмбелите и лятото се надявам - о, чудо ...о, мускули  :thankyou: като се има предвид и как добре съм се посвил след гладуването, може да направя нелошо релефче  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #133 -: 02-04-2012, 10:20:33 »

Въпреки,че не искаш да пишеш в моя дневник,аз пък ще пиша в твоя.Какво е това захранване с домат,ще падна tooth.Сега не е сезона на доматите.Трябваше да започнеш със салатка от моркови,или от моркови и зеле-помитат всичко като "метличка" и почистват червата след гладуването.И защо ти е това мазно кашу-това също не е е българско.По-добре бадеми,лешници.А хляба да не е от боядисания.И пак ли ще се нахвърлиш веднага върху готвената храна,няма ли малко суровоядство,а? :essen:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #134 -: 02-04-2012, 10:38:54 »

приемам забележките до една.... особено сега като те слушам... но аз съм си малко разсеян, чета сумати неща едновременно като бате Бино дето четох днеска някъде беше казал едното води към друго, другото към трето и така.. само дето за разлика от бате Бино, мен хич не ме бива да помня подробностите... добивам някаква обща представа за нещата, вероятно не чета достатъчно съсредоточено, или просто  искам да прочета възможно най-много за възможно най-малко време... пък може и просто да съм си глупав  :Confus_3: :Confus_3:
но най-лесно явно съм запомнил това с домата и всеки път с него почвам, сега като така ми натъртваш за моркови или моркови със зеле, дано другия път да се сетя да довърша гладуването по този начин  :bleh
по-добре бадеми и лешници... само дето са по-твърди първо и второ не са ми чак толкова вкусни и трето вече кашуто съм го взел и го помирисвам, какво му пречи това, че е мазно? искаш да кажеш, че не е подходящо ли? ...и няма да ти кажа дали ще се нахвърля веднага върху готвената храна, ако не ми кажеш защо толкова искаш да не го правя... я ми кажи и ще видим какво ще ти отговоря  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #135 -: 02-04-2012, 10:57:12 »

Ами откъде да започна?
1.Бадемите и лешниците се накисват във вода за една нощ,обелват се и след това се консумират.Стават меки.
2.Кашуто на мен специално ми е много мазно,а и не е наша храна.
3.Хляба не е ли готвена храна,изпечен на 250 градуса?
4.На мен след дълго гладуване не ми се хапва нищо по-различно от натуралната храна.Затова те питам как ти се яде готвена храна в момента?
Сега достатъчно ясна ли съм? tooth tooth tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #136 -: 02-04-2012, 11:05:42 »

добре, спокойно.. взех да схващам за какво ми говориш ;)
не обичам да се занимавам с такива щуротии да накисвам и да чакам и не знам си какво, ама пък може и да пробвам да ти кажа :) а това с беленето направо ме изумява, не съм го подозирал даже ..сигурно падам от марс ама нищо  :surpris_22:
хляба си е готвена храна... ама нали затова е захранването, въвеждаш полека-лека всичко, като хапна готвена храна 2-3 пъти може да се върна към сурова :) освен това сега баш на Възкресение Христово не знам дали искам да карам само на сурово... сигурно ще хапна и нещо по-съблазняващо, може даже да се отпусна с малко пилешко да речем ....а пък и отатъка нашите направили някаква супа от коприва и ми мирише, супата от коприва е полезна и ти казвам, че много ми се дояде тая супа от коприва... ако ям само супа без хляб по-добре ли ще е, той може и да си е боядисан, ама поне на етикета пише черен колкото да ме успокои.. и със сигурност поне не ми става така на тесто в устата като белия  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #137 -: 02-04-2012, 11:55:36 »

заради твоите щуротии с кашуто, сега изрових някакъв био нахут и го сложих да се топи във водата... малко ме притеснява, че е на 1-2 години тоя нахут, ама не изглежда толкова мазен като кашуто, че ще видим  :surpris_23:
Каля, мисли му ако се натровя с тоя стар био нахут дето изнамерих понеже взе да ме объркваш с кашуто  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #138 -: 02-04-2012, 12:00:23 »

Не се притеснявай.Накисвай го,докато покълне.След това го свари (да омекне) и си направи пастет от нахут-много е вкусен и хранителен-маже се на филия (от твоя мнооого полезен черен хляб :surpris_23:).Иначе кашуто си ги изяж,но не наведнъж,че е много тежка храна.Успех. :essen:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #139 -: 02-04-2012, 17:45:35 »

хмммммм... и кво, значи нахута не може да се яде направо а ???

тогава награбвам кашуто, че съм гладен  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"
 

Страницата е създадена за 0.22 секунди с 21 запитвания.