Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на Гарвана  (Прочетена 87028 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #60 -: 22-05-2010, 14:40:45 »

Браво Гарвачо! :) Голям напредък! Чак си ходил до пазара да си купиш плодове зеленчуци и ядки. Значи се вслушваш в съветите ми.
Да, и от онзи десерт фурми с бадеми си направи и много ми хареса  :whistling2 - emotloader:
И правя разни лечения.... ето, сега с хряна правя.... въпреки че нещо не се получава много, но поне съм почнал да правя нещо, което е добре  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #61 -: 24-05-2010, 18:54:49 »

Последните дни всичко ми се провали, и суровоядството, и леченията... всичко  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #62 -: 25-05-2010, 13:09:40 »

Кво стана гарване  tooth Не се отказвай, има такива моменти при всеки.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #63 -: 25-05-2010, 15:32:10 »

Кво стана гарване  tooth Не се отказвай, има такива моменти при всеки.
От хряна ми се разтвори супер много апетита.... и се получава така, аз си хапвам плодове, салати, бадеми и такива неща..... но продължавам да съм супер гладен все едно мога да изям цял слон и половина.... и се наложи да изям и всичко останало в хладилника, а то не беше плодове и зеленчуци :Confus_3: И реших да спря с храня, че първо не ми тече слузта, нито сополи нито нищо... и второ, наистина не се издържа на такъв апетит суровоядство.... сега ще виддим клакво ще стане по-следващите дни :essen:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #64 -: 11-06-2010, 11:23:39 »

Гарвана нещо не издържа на тия суровоядски глупости и взе да яде здраво, че много гладен нещо  :essen:

Сега премина от суровоядец на веган + хляб, че хляба поне здраво пълни стомаха :whistling2 - emotloader:

Бях станал от 88-90 на 82кг, ама сега за няколко дни направих 85 кг  :thankyou:

Чакам да ми дойде музата за ново суровоядство. Освен това все още не съм си направил нито една клизма, а имам такъв хубав иригатор съм си взел...  :kisss:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #65 -: 11-06-2010, 11:30:04 »

Ами заиграй се малко с иригатора де , направи някоя и друга "суха" трнировка  tooth  tooth  tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #66 -: 11-06-2010, 12:52:36 »

Ами заиграй се малко с иригатора де , направи някоя и друга "суха" трнировка  tooth  tooth  tooth
Това е един от най-мъдрите съвети, отправени към мен в този форум... благодаря ти за което. Още днес ще си направя тренировки клизматични ако не позная мачовете  tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #67 -: 20-06-2010, 16:50:47 »

http://www.zemianazaem.com/archives/74 - някой ако може да отговори на тъпите ми въпроси тук, ще съм му благодарен :Confus_34:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #68 -: 20-06-2010, 20:30:48 »

Както и да е..... направих си млякото, но честно казано съм малко разочарован.... не знам защо бях решил, че ще стане кисело мляко, пък то излезна прясно  :surpris_22: освен туй ми се искаше да стане плодово както Мер пишеше в статията си за ягодово или пъпешово мляко, ама като обикалях да търся ягоди насам-натам днеска и охо - те вече свършили :surpris_22: после се чудих какво да взема плодец, че да стане млякото по-вкусно и взех кайсии.... пък то стана един буламач не е за разправяне... в началото си беше най-добре като нямаше нищо и после мед като добавих, ама с тия кайсии какво се обърка не знам и аз....  :surpris_23:
следващото ми мляко ще е по-добро :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #69 -: 20-06-2010, 20:54:18 »

Що? С кайсии става супер, поне сусамовото. Мляко от кашу не съм пробвала - много "евтино" ще ми излезе tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #70 -: 20-06-2010, 21:22:13 »

Що? С кайсии става супер, поне сусамовото. Мляко от кашу не съм пробвала - много "евтино" ще ми излезе tooth
Да, наистина... и на мен ми излезе "евтино", ама трябваше да се пробвам :pensif_29:

Не го бях забелязал сусаменото... никога не съм харесвал сусама, ама може да пробвам дали ще стане мляко. Въпреки че моя блендер... ако изобщо е блендер това, не знам дали може да направи от сусам мляко, ти как мислиш?  :Content_22:

Нещо не ми хареса както стана кашуено мляко + кайсии.. :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #71 -: 20-06-2010, 21:24:12 »

Моят е слаб (300 вата), но прави мляко и то от небелен сусам. Все пак не е лошо да го накиснеш предварително.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #72 -: 20-06-2010, 21:28:36 »

Моят е слаб (300 вата), но прави мляко и то от небелен сусам. Все пак не е лошо да го накиснеш предварително.
Щом твоят е 300 вата, значи и за моя има надежда, защото едва ли е повече :bleh

Издай ми тайните на сусаменото мляко, колко време трябва да седи накиснато сусаменото семе и откъде се купува това небеленото ?  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #73 -: 20-06-2010, 21:34:20 »

Моят е слаб (300 вата), но прави мляко и то от небелен сусам. Все пак не е лошо да го накиснеш предварително.
Щом твоят е 300 вата, значи и за моя има надежда, защото едва ли е повече :bleh

Издай ми тайните на сусаменото мляко, колко време трябва да седи накиснато сусаменото семе и откъде се купува това небеленото ?  :whistling2 - emotloader:
Няколко часа мисля стигат. Небелено съм виждала за съжаление само в "био" вариант, но ако си напорист може да намериш и в обикновен.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #74 -: 20-06-2010, 21:36:26 »

Няколко часа мисля стигат. Небелено съм виждала за съжаление само в "био" вариант, но ако си напорист може да намериш и в обикновен.
А ако не съм напорист къде мога да го намеря в обикновен ?  :peperudi:
Аз и в био не знам къде да го търся, ти за небио ми говориш tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #75 -: 21-06-2010, 11:42:06 »

За съжаление малко се попрецака всичко с тая работа, която евентуално ще почвам тия дни... бях решил днеска да почвам клизмите и т.н., пък то... някой от следващите дни вероятно ще почвам и всеки ден по 16-17 часа... стискайте палци да издържа, че не се знае :fluretaa:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #76 -: 09-07-2010, 10:33:13 »

Гарване как я караш  ;D
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #77 -: 11-07-2010, 10:16:50 »

Гарване как я караш  ;D
Опитвам се да издържа и да оцелея с работния режим... лягам си около 1 ставам в 6.30, а останалото време съм все на работа.... и това почти всеки ден, ама днеска договорих да ме пуснат, че имам мисия да изпълнявам  O0
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #78 -: 17-07-2010, 10:30:22 »

Брях.... стопих се... станах само 75,2 кг  :surpris_22:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #79 -: 17-07-2010, 11:05:38 »

 :Content_14:, браво  tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.075 секунди с 22 запитвания.