Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 2410 пъти)

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Здравейте!
« -: 04-07-2010, 15:22:54 »

Чета от известно време тук и намирам само хубави неща! Поздравления за чудесния сайт! Случайно разбрах за сайта от колега, прегледах доста неща, изтеглих си книгата на Лидия Ковачева - Целебният глад, прочетох я и реших да пробвам. Резултат след 20 дни на плодове, чай с мед и 10 дни захранване: от 107 кг. паднах на 95 кг. Сега се стремя да ям колкото може повече сурови продукти, но при мен е лошото, че липсва движението.... :Confus_3: Мисля след 2-3 месеца да повторя диетата. Какво ще ме посъветвате :Confus_34:
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: 04-07-2010, 17:49:28 »

Здравей :)
Поздравления за пробата и за резултата! А защо реши да опиташ - заради здравословен проблем или само заради килограмите? Интересно ми е дали си имал някакви проблеми по време на 20-те дни на плодове (а какви бяха плодовете?), болежки, кризи или нещо подобно? Също как си се хранил преди това, някакви други пречиствания правил ли си?
Щом искаш да я повториш, значи ти се е отразила добре изобщо, не само заради теглото. Наистина малко е лошо, че движението липсва, но предполагам щом го осъзнаваш, ще намериш начин да наваксаш. А суровоядството, макар и не на 100 %, ще ти помогне да поддържаш по-ниското тегло. Животински храни ядеш ли по принцип и ако да, какви и колко? Ако решиш сподели, ще е интересно като опит.
Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Здравейте!
« Отговор #2 -: 04-07-2010, 18:35:08 »

Нямам здравословен проблем, но наднорменото тегло според мен си е проблем. От време на време имах главоболие, стигал съм дори до повръщане, събирам границите на кръвното налягане. Диетата ми се отрази добре, не че не съм чувствал глад, особенно вечер... За първи път правя пречистваща диета. Преди 3 години спрях да ям сладко, тестени, газираното, солта и пак свалих доста килограми. Преди да започна диетата не се ограничавах в нищо, ял съм всичко и по много, но сега избягвам готвеното.
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Здравейте!
« Отговор #3 -: 04-07-2010, 18:38:28 »

За плодовете забравих... Предимно череши, праскови, кайсии, диня, ябълки... Цитрусови - не.
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

tool

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
  • beautiful strange
Re:Здравейте!
« Отговор #4 -: 06-07-2010, 19:22:34 »

Привет и от мен! Успех!  :Content_22:
Активен

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Здравейте!
« Отговор #5 -: 07-07-2010, 22:31:26 »

Бил съм на тоя урок...
Няма страшно... :peperudi:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Здравейте!
« Отговор #6 -: 08-07-2010, 05:45:49 »

Добре си дошъл! :flowers2:
Има доста по темите за отслабване и движение, изписани тук, така че сигурно ще ти е интересно като се поразровиш  :). Успех!
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте!
« Отговор #7 -: 20-07-2010, 09:03:07 »

 :kisss:Ха, здрасти и на тебе и тука...адднах та у фейсу...Пък ти ни съ плаши...винаги има начале нещата!!!И по важно е не от къде си тръгнал , а къде ще стигнеш...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 23 запитвания.