Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Лечение на сраствания от секцио  (Прочетена 24331 пъти)

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Лечение на сраствания от секцио
« Отговор #40 -: 20-05-2010, 22:06:07 »

Намесвам се в темата без да имам отношение по проблема, но искам да си кажа, че последната асана ми е една от любимите:)  tooth
Активен

molikaka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Лечение на сраствания от секцио
« Отговор #41 -: 25-05-2010, 12:20:29 »

Извинявайте , че сега се включвам , но нямах интернет.
Вери , сенната хрема ми е вследствие от алергията от полените , които се носят от тополите(появи ми се след раждането , много време се заседях вкъщи без да излизам заради контракциите при първата ми бременност). :surpris_25:А за херпеса незнам може и някой да ме дразни. :)
Злояд , много ти благодаря ще се опитам да направя тези асани , но незнам дали ще се справя , защото не съм практикувала йога досега въпреки , че много ме привлича.Да ти призная преди да се включа във форума , аз редовно ви четях и бях впечатлена от твоите публикации и искрено ти се възхищавам! :flowers2:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Лечение на сраствания от секцио
« Отговор #42 -: 06-06-2010, 09:19:43 »

Една статия свързана с т.нар малък таз:
http://www.rodilnitza.com/blog/pregnancy/golyamo-bebe-znachi-tryabva-da-prochetete-tazi-statiya/#more-157
Активен

oleyor

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Лечение на сраствания от секцио
« Отговор #43 -: 13-02-2011, 10:16:45 »

Лечение на сраствания от секцио се прави с хомеопатия - има цели схеми разработени по този проблам. Освен това се прилага и неврална терапия- инжектират се локални лекарства в белега и те по естествен път спират образуването на сраствания и стимулират организма да разтвори вече образуваните сраствания. Прилагат тези 2 методики в Габрово - МЦ Медбио плюс , ако искаш след раждането се поинтересувай- тел.066 801 549- Д-р Кръстев
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Лечение на сраствания от секцио
« Отговор #44 -: 13-02-2011, 10:58:41 »

Ей , няма начин вече да не посетим тоя вселенски център на медицината в Габрово  tooth  tooth  tooth да ни сложат някоя и друга инжекцийка :) Какво ще кажете , а ?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 23 запитвания.