Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сайт за био храни,билки и всичко що е целебно....  (Прочетена 1803 пъти)

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161

 http://www.mountainroseherbs.com/
 Това е супер сайт.Може би го познавате и сте го коментирали.Аз си поръчвам от там редовно и съм много доволен.Страхотен сайт с много добро обслужване, сигурност и добри цени.Асортимента е меко казано огормен.Много държа да акцентирам на такива сайтове защото човек може да си вземе самата билка от там и да си я приготви в домашна обстановка вместо да дава пари за съмнителни хранителни добавки.Така например си поръчвам от там биосертифицирана дехидратирана гъба Рейши.После си я правя на чай :Content_22:.Поръчвал съм си и хума както и лиций.От сайта може да се поръчат билки и растения от цял свят-лапачо от Латинска америка,Ашваганда от Индия, масло от черен кимион от Сирия...
 Има възможност за експресна и обикновена доставка.
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Колко ти излизат пощенските горе-долу?
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161

 Извинявай че не ти отговорих веднага.
  Мисля че към 10 долара е обикновената но тъй като си поръчвам доста неща не съм се вторачвал.Минимума за поръчка е на стойност 10 долара.За обикновена се чака 2 работни седмици а експресната е до 8 дена.
 Това е сайта който предлага може би най добрата органична хлорела.Препоръчвам ти го.
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Ето още един добър сайт:www.iherb.com изборът е много голям -и на продукти и на производители,аз си поръчвам понякога  и съм много доволен,условията са много добри-бърэа доставка -обикновенно на 7-8 ден са при мене,цена за транспорт 4 долара,независимо колко продукта са поръчани-стига теглото да не е повече от 13350 грама,безплатна доставка ако цената е над 60 долара и още 5% надолу в този случай,мисля че е добре  :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 22 запитвания.