Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Заличаване на белези  (Прочетена 21213 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Заличаване на белези
« Отговор #40 -: 17-10-2010, 20:57:24 »

И аз още не съм стигнала до белезите, но само за хумата да питам някой има ли представа дали купената от аптеката се обработва по някакъв начин? Аз имам собственоръчно изкопана, засега налучквам рецептата за миене на коса..
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Заличаване на белези
« Отговор #41 -: 18-10-2010, 09:45:58 »

С метода на Норбеков си заличих 4 см белег от порязване на лицето, който си беше наличен повече от 8 години - сега едвам се забелязва, а повечето хора дори казват, че нищо не виждат  8). С гелове ми се вижда по-бавно и трудна работа. Пробвала съм с Контрактубекс, но и малко немарливо подхождах - кога ползвала, кога не... Така че, според зависи :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

filigran

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Заличаване на белези
« Отговор #42 -: 15-11-2010, 14:16:30 »

Здравейте   :) Аз също ще помоля за файла на български.Благодаря предварително!
 :flower:
skype-primula49
Активен

ks0lo

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Заличаване на белези
« Отговор #43 -: 28-12-2010, 13:27:58 »

Какво стана с превода някой направили го  ?  Aко някой го има да го качи в dox.bg 
Активен

taurus

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Заличаване на белези
« Отговор #44 -: 06-04-2011, 20:39:28 »

Привет,

Може ли да препоръчате някакво природно средство за рана след херпес на устата?!
От предното ми излизане на херпес понякого си личи по-тъмната кожа.

Бях чел нещо за невен и пелин? Но как се приготвя и т.н.?!

Мерси

Активен

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Заличаване на белези
« Отговор #45 -: 26-04-2011, 20:08:38 »

Може ли и на мен да изпратите shush0nka7226, благодаря :)
Активен
Be the change you want to see in the world

alesinka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Заличаване на белези
« Отговор #46 -: 17-05-2011, 16:23:24 »

Здравейте!
Аз мога да споделя моя опит от заличаването на белег на ръката от доста упорит херпес. Това представляваха няколко мехура в радиус от около 2-3 см. След около месец лечение с природни мазила, останаха тъмни петна на мястото на мехурите.
Потърсих в интернет информация за заличаване специално на херпеси:
http://www.zdravnitza.com/a/nav/recepti/bol/213/color/4/cat/21/a_b/a_b/list_center_id/397/

Направих си тази настойка. Резултатър е доста добър, според мен. Много бързо (до един месец нанасяне на компреси) белегът значително намаля, до бели петна. В момента все още ги има, и от време на време пак ги мажа.
Смятам да опитам и упражнението на Норбеков, тъй като също вярвам в силата на мисълта... само да имаме достатъчно силна мисъл и търпение  :)))
Активен

passion

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Заличаване на белези
« Отговор #47 -: 30-05-2011, 21:33:16 »

Дани и аз още не съм изпробвала метода на Норбеков защото нямах време да прочета книгата. Но съм много доволна от гел от алое вера. Ти каква хума ползваш?
Да алоето много помагало и специално гела. Само, че от гел до гел има голяма разлика. Препоръчаха ми едно алое гел, някаква американска фирма беше. Трябва да взема да пробвам.
Иначе контаратубекси и бла бла не помага. Е специално с контратубекс съм махал мпреди години но този път ефекта беше много слаб.
Освен да пробвам мисловните упражнения на Норбеков ама то пак ще отиде един месец. Преведох материяла и пак не рзбрах много много тези вихри и затопляния и пр.
Но друго не ми остава ще пробвам със силата на мисълта  :sorcerer - emotloader: току виш станало някое чудо пак. :whistling2 - emotloader:
« Последна редакция: 30-05-2011, 21:41:28 от passion »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 24 запитвания.