Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Изповедалня  (Прочетена 6386 пъти)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Изповедалня
« -: 06-06-2010, 08:21:55 »

Готоу! ;D Вече има място за изповеди! :D Мойта работа - "намерил, че премерил", ама нейсе  :whistling2 - emotloader:.
Предлагам в тази тема всеки, който желае, да изрази всички възторжени чувства към ближния съфорумец, обект на неговите мечти, с цел да не пълним другите теми. Вместо това тук всеки да си излее душата и каже каквото има да казва на някого (поради огромна любов, естествено  tooth). Вече се заформиха доста такива любовни дискусии с неясна и неопределена хронология - Черен Гарван сегиз-тогиз отправя на Томирис любовни послания (а тя, нали е студена и безчувствена, се прави, че не го забелязва  :bleh), Кристиан от време на време прави впечатление, че обича безкрайно много всички ни, ама най-много, в частност, Бате Бино и Петко... Абе, любовта няма граници! :kisss: :heart_2: :love_007:
Така че, който желае - веднага да почва да действа в нейна подкрепа  tooth.

П.П. Скъпи съфорумци, много ви моля да погледнете с чувство за хумор на темата и да уловите смешното в цялата ситуация :). Ако не успеете/не желаете - чувствайте се свободни да напсувате авторката на темата, нали това е идеята - да бъде място за изповеди! ;) ;D
« Последна редакция: 16-06-2010, 20:38:49 от Petko »
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Изповедалня
« Отговор #1 -: 06-06-2010, 09:58:17 »

Един пердах ти трябва на тебе май.... а после викат, че аз съм бил си чешел езика... а пък Викито се чуди само какви работи да пуска тук, че и мен ме замесва... направоооо  >:(
И защо мъжете трябва да си признават само, а не обратното примерно, а?! Нищо не признавам аз...  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Изповедалня
« Отговор #2 -: 06-06-2010, 10:16:42 »

Не е казано, че само мъжете трябва - за всички е! ;D Стори ми се, че в последно време форумът кипи от желаещи да си излеят душата...
А това с пердаха го приемам като обещание - само да не забравиш! ;) Ще ти припомня после, че да няма сърдити  ;D.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Изповедалня
« Отговор #3 -: 06-06-2010, 10:57:55 »

Споко, за пердаха определено няма да забравя.... имаш късмет, че не съм стар като тоя дядо  :pensif_29: че иначе щях да те бия с бастуна и щеше много да боли :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Изповедалня
« Отговор #4 -: 06-06-2010, 12:10:58 »

хаха и аз ще се възползвам  :Content_14:

първо към авторката - Вики, голям образ си   :love_007: :kisss: :Content_14: :Content_14: Много ме засмя, да се пазиш все такава  :love_007:
и специално на баба Мариина думите винаги ме докосват  :love_007: и с усмивка винаги  :heart_2:;
за мъжете айде друг път ще стане дума

апо повод госипа и любезните размени, като на Орто с част от дамите, исках да питам - нещо не доразбирам това с ливадите, защо канадска и пловдивска? Крум ти ли си това
 и какви разминавания стават...явно не съм в час.
А за Томирис не вярвам да е студена и безчувствена...
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Изповедалня
« Отговор #5 -: 06-06-2010, 15:04:10 »

Рибке, мерси! ;D И ти да се пазиш все такава! :kisss:
 
За Томирис написаното беше ирония, и аз не смятам, че е такава  :).
« Последна редакция: 16-06-2010, 20:36:12 от Petko »
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Изповедалня
« Отговор #6 -: 06-06-2010, 15:14:26 »

Иии...каква е целта на тази тема?
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Изповедалня
« Отговор #7 -: 06-06-2010, 15:20:43 »

И моля, в бъдеще каквито сапунки си измисляте, не бих желала да ме намесвате. Не пиша в този форум за да изграждам някакви лични отношения с потребителите, а да обменям информация, която в ежедневието трудно се намира и не може да се обсъжда с всеки поради спецификата й.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Изповедалня
« Отговор #8 -: 06-06-2010, 17:25:24 »

 :DВики чак и мен ли намеси в твоята сапунка! Бъди сигурна че ако искам да кажа на някого нещо няма да е в твоята тема а ще го направя лично!
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Изповедалня
« Отговор #9 -: 06-06-2010, 17:46:07 »

@ Томи - целта ми основно беше безсмислената дискусия от темата на Миоджералвомбо да се премести някъде, защото темата заприлича на нищо (http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1278.msg27109#msg27109). Другата ми цел (вероятно не много успешна, щом смятате, че идеята е да стане "сапунка", но да допуснем, че аз не съм се изразила както трябва  ;)) беше да погледнем малко отстрани и да видим колко жалки и смешни са тия истории, дето се развихрят в последно време - с обмен на "любезности", дребни интрижки и селски клюки. Не казвам, че някой конкретно е виновен, че се получава така, но понякога хората не се усещат, докато не се видят отстрани ;). А, и накрая, наистина, следващия път когато някой иска публично да напсува някого (Деси може и да предпочита личния контакт, но явно някои хора са си "грандомани" и каквото и да казват, избират да го направят само пред очите на целокупно форумство), нека поне да е тука, а не в други теми. Това не знам доколко ще стане, ама какво пък - от опит глава не боли (ако Гарванът не я счупи с бастуна де  :pensif_29: :whistling2 - emotloader:).

@ Деси, както поясних горе, става дума, ако някой е решил да прави театро публично. И не съм те намесила, просто дадох един, да го наречем, хиперболизиран, пример, за онагледяване - моля да ме извиниш, ако съм те обидила! (Това се отнася и за другите споменати)  :angel: :flower: :love_028: Не се сърдете, а опитайте да гледате откъм смешната страна  ;).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Изповедалня
« Отговор #10 -: 06-06-2010, 17:53:18 »

Вики разбира се че не съм се обидила! Аз затова и сложих смеещата се емотиконка! ;)
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Изповедалня
« Отговор #11 -: 06-06-2010, 18:12:38 »

Единственият начин да се пребориш с разните форумни игрички е да не им обръщаш внимание и да не се намесваш. Повярвай ми, имам многогодишен опит в тази сфера, включително като модератор.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Изповедалня
« Отговор #12 -: 06-06-2010, 19:10:43 »

Добре, Томи, но, повярвай ми, и аз имам многогодишен опит в сферата - включително и като админ  :police:. Да, съгласна съм, че няма смисъл да се занимаваш със селски клюки - седнеш ли да ги оправяш, най-много сам да се оплетеш в тях. Само че целта не ми беше да "се преборваме" с тях, а да се посмеем... Просто... не се сдържах  ;)  :whistling2 - emotloader:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Изповедалня
« Отговор #13 -: 08-06-2010, 09:04:24 »

 :kisss:Простете на мен грешницата, вие, всички съфорумци, които волю или неволю съм засегнала, наранила, обидила...Пък вие не се дръжте като ощипани кокони...въх ущипаха мъ, ама ако може пак... tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Изповедалня
« Отговор #14 -: 08-06-2010, 11:23:27 »

Титане - разбрах  ;D.
Бабо Марийке - простено ти е! :kisss:

Аз пък искам да се изповядам, че онзи ден твърде неблагоразумно споделих, че нямам нищо против чалгата... В резултат на което съседите днес цял ден ми дънят Глория и Азис  :-\. Помощ!  :surpris_23:
Е, тъй ми са пада! :surpris_25:
Искам да кажа на всички евентуални чалга-любители (ако има такива тук) - моля, имайте милост към съседите си и поне намалявайте звука! :-X
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Изповедалня
« Отговор #15 -: 08-06-2010, 13:10:42 »

cql jivot se borq s tova Viki :surpris_22: razbiram te napulno :surpris_23:
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Изповедалня
« Отговор #16 -: 08-06-2010, 15:01:25 »

Цитат
Искам да кажа на всички евентуални чалга-любители (ако има такива тук) - моля, имайте милост към съседите си и поне намалявайте звука!
И не си слагайте някое хитово чалга парче вместо тон "звънене" на мобилния телефон!
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Изповедалня
« Отговор #17 -: 08-06-2010, 18:47:29 »

Вики 10х за възможността.....

Извинявам се на Вери, за това че косвено я бъзикам на тема котка.
При по задълбочен анализ по никакъв начин не ме засягат движещите сили довели до решенията и.
Извинявам се на Петко за това че косвено го бъзикам на тема Йога.    Форумите са за обмен на опит, социални контакти и всичко това, което го няма другаде.  Ако се променя и си сложа форумни окови с обет за подправено поведение, няма да съм аз автентичен, неподправен и истински.   Не ни ли стигат имитациите завладели реалният живот?    Ще си остана същият независимо от хленченията на някой.  Нима може всички да са доволни? 
Според мен не може да няма конфликт на интереси между хората. В това е чарът на живота. ....

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Изповедалня
« Отговор #18 -: 08-06-2010, 19:45:05 »

Добре, чудесно, значи - peace! :fluretaa: :love_026: :thankyou: :love_028: :peperudi:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Изповедалня
« Отговор #19 -: 08-06-2010, 22:03:32 »

И не си слагайте някое хитово чалга парче вместо тон "звънене" на мобилния телефон!

Аз съм сложил "Горчиво вино" на Веско Маринов. Така може ли?  :Content_4 - emotloader:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 22 запитвания.