Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сурова среща - Варна :)  (Прочетена 9837 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Сурова среща - Варна :)
« -: 03-04-2012, 09:48:43 »

7 април, Събота, 13.00ч. - около МакДоналда на Севастопол или около пред хотел Черно море ...не, че има голяма разлика де :) Ако никой не дойде, и сам войнът е войн :) Не мисля, че са голяма философия тия сурови срещи... че с месеци да не може една среща да се организира. Вече е доста по-добре времето, така че - който иска да заповяда. Ако съм само аз от по-старите потребители на форума, не очаквайте да научите нещо кой знае какво от мен.. ама поне ще се запознаем с другите съфорумци. Ако някой яде месо - също да заповяда, за мен не е проблем, докато не реши да изяде мен - но тогава ще стане лошо, защото както съм изгладнял напоследък, и аз ще се нахвърля настървен  :whistling2 - emotloader:
някой ако идва и мисли, че няма да ме познае може да пише на личен да се разберем и така ...всички са добре дошли!  :police:
между другото някой ако реши да идва може да си каже в темата, че някой може да се ентусиазира и той да намине... ако само аз съм писал има вероятност и да си остана само аз, абе както и да е, ще видим  :peperudi:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #1 -: 03-04-2012, 10:16:44 »

Страхотна идея. Аз няма да мога да дойда, защото ми е в другия край на България. Дано се съберат повече хора и после да разказваш. Ще се видим на следващата сбирка в... София  :weight_lift: .
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #2 -: 03-04-2012, 10:29:37 »

да бе... аз 2-3 пъти съм ходил в София за по малко и го мразя тоя град, наистина най-хубавото нещо беше табелата за Варна тогава дето видях tooth сега може и различно да е де, знам ли - но тогава ми идеше да взривя града, мерси  :thankyou: само да не ми се обиди някой столичанин... сега ги трепя в една игра - sofia wars  :weight_lift:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

bebiny

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #3 -: 05-04-2012, 07:16:09 »

....а има ли някой от Варна, който иска да ходи на курса в София на 7 април!?
Активен

bebiny

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #4 -: 05-04-2012, 16:13:38 »

:) грешка курсът е в Пловдив........
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #5 -: 05-04-2012, 23:37:20 »

ако дойдеш по погрешка до варна, ще съм 13ч. в Събота ще обикалям 15 мин. да видя дали някой ще се появи освен мен  tooth стават грешки, така че нищо не се знае..
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #6 -: 07-04-2012, 15:08:30 »

много интересна среща се получи.... освен мен нямаше никого  :thankyou:

следващата среща е 21.04 - 12.00ч. - пред Макдоналда на Севастопол ...ако не дойде друг пак ще се срещна със сянката си и така  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #7 -: 07-04-2012, 16:07:20 »

след като никой не е писал,че ще дойде-нормално,чудя ти се на ентусиазма :surpris_23:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #8 -: 07-04-2012, 22:38:59 »

за мен не е проблем да се разкарвам... живея на 10 мин. с крачкомобила, пък и щом като съм решил да е в подобен конкретен час, значи тогава имам и свободно време... нямам нищо против да се разходя до там и само заради себе си, така че дори и следващите 10 пъти да съм отново само аз - няма да има проблем за мен... както предполагам и за другите, след като не им се идва  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #9 -: 07-04-2012, 23:19:51 »

а като си сложи снимка на аватара чак онзи ден как хората ще разберат,че ти си от форума и как ще разбереш че и те са.примерно преди години си правихме форумна среща и само един човек го знаехме как изглежда,10 човека чакахме там и не си говорехме,докато той не дойде и не се събрахме около него,а той и закъсня tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #10 -: 08-04-2012, 14:30:46 »

хаха... ами тя и темата е от онзи ден... а и снимката на аватара си я сложих заради темата всъщност, за да може да ме познае евентуално някой ако се реши да дойде  tooth
другия път ще пиша и какъв цвят са ми маратонките  и няма шанс да не се познаем  :Content_14: :Content_14:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #11 -: 20-04-2012, 20:25:32 »

напомням за утре от 12.00ч. пред Макдоналда на Севастопол, предния път бях сам... ако и този път никой не дойде едва ли ще се впечатля повече от предния, така че аз съм там - чакам 15 мин. след което ако няма никой ще си измисля как да си организирам срещата  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #12 -: 21-04-2012, 05:33:16 »

Eй, как ме ядосваш ама!!!! Като се прави среща се пита кой кога е свободен все пак!(А не всеки път като минаваш покрай Севастопол да го обявяваш за форумна среща)........ "кака" няма да може да дойде, защото има много ангажименти днес
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #13 -: 21-04-2012, 08:17:11 »

 :kisss:Ама и баба ще ти се кара.Не мой така дете...дай по отрано...пък и аз мож да фръкна до Варна...хубаваааа Варнаааа...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #14 -: 21-04-2012, 08:22:56 »

Кака , батко, вуйчо и стринка чакат  най сетне добре организирана  среща във Варна. На която да не присъстват отрудени, омърлушени, недоспали или стеснителни съфорумци, както и такива , които ще закъснеят с  час и половина , но ще си тръгнат по-рано  за да компенсират :)  
Гарванчо, ако ще се организирва, трябва наистина да се приложи дори тук  един почти научен подход ( както намеква Малина)  за да събереш на едно място няколко човека, които да дойдат ентусиазирани и усмихнати като за събитие, което ще им донесе положителни емоции, а не такива , като на гишето за плащане на данъци.. :)  
Аз отдавна съм  разбрал, че дори и за малките неща е нужен подход и себеотдаване, ако искаш да бъдат на ниво. В противен случай става точно така ,както е забелязал и В.Черномирдин :
" Искахме да е колкото може по-добре , а се получи както винаги "   :) :)    
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #15 -: 21-04-2012, 10:09:54 »

добре, хубаво..... кога сте свободни, кажете си  :surpris_23:
не е ли събота и неделя главно :) верно, че можеше неделя да пробвам...
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Sissona

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • live it up!
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #16 -: 19-11-2012, 10:36:44 »

Бургас е опустял от суровоядци, тъй че може и през Варна, ако се минава да се засечем някой път:)
Активен
Take me to the station
And put me on a train
I've got no expectations
To pass through here again

univer

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Сурова среща - Варна :)
« Отговор #17 -: 12-12-2012, 17:08:48 »

Здравейте приятели,

какво ще кажете за една среща във Варна преди празниците??


Бъдете здрави
Активен
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 23 запитвания.