Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Заличаване на белези  (Прочетена 21201 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Заличаване на белези
« Отговор #20 -: 14-08-2010, 17:48:55 »

Desi,точно от теб такава реакция  :surpris_23:
За да ти звучи несериозно,трябва да си наясно с това,как мисълта влияе на тялото.А ти не си!
Белег остава,защото тялото на бързо запушва раната и след това,никой не му нарежда да оправи това.
Образът е езика на подсъзнанието,нали знаеш?!Няма нищо по-силно от мисълта,ако знаеш как да я използваш.Това са много древни упражнения.
Даниела и Делфинчето,ако работят правилно,ще ти го докажат след няколко дни. :love_028:

Светльо извинявам се за прибързаната реакция! Тогава ми беше тежък деня. На следващия ден си помислих защо ли пък да не пробвам този метод! И аз ще чакам материала на български.
Делфинче моя e-mail e dessi_peeva@yahoo.com
Благодаря предварително!
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Заличаване на белези
« Отговор #21 -: 14-08-2010, 20:16:39 »

Деси, файла е малко голям за е-mail имаш ли скайп?
Активен

pipilota

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
Re:Заличаване на белези
« Отговор #22 -: 15-08-2010, 15:03:16 »

Здравейте!
Да помоля и аз за изпращането на файла с превод на български. Скайпът е pollyto77
Ще погледна и цялостната система на Норбеков, изглежда привлекателно
Изпробвах Луиз Хей и методът на прошката и сработи перфектно :) иска се осъзната тренировка продължително време
Благодаря
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Заличаване на белези
« Отговор #23 -: 15-08-2010, 17:14:09 »

Деси, файла е малко голям за е-mail имаш ли скайп?

Делфинче скайпа ми е: desi-peeva

 :flowers2:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Заличаване на белези
« Отговор #24 -: 15-08-2010, 18:07:11 »

Може ли и на мен- mukumba66
 аз на руски горе-долу го разбрах, но ще е по-лесно на български  ;D
Нямах време тези дни да започна, все още чета книгата и тогава се захващам сериозно.
Искам да премахна поне наполовина повечето стриии и да стегна гърдите   tooth
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Заличаване на белези
« Отговор #25 -: 15-08-2010, 19:10:38 »

Даниелка, тогава ти предлагам да направиш цялата програмата, така както е описана в "Уроците на Норбеков". С дневника, с всичко! В книгата, всичко е описано много подробно и систематично. Много хора са я правили, само по нея и имат не по-лоши резултати, от изкаралите курса.
Следвай инструкциите и не забравяй техниките за безопастност. Не са ти нужни упражнениета на запис. Просто прави това, което пише в книгата и ще забележиш резултатите много скоро! :Content_22:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Заличаване на белези
« Отговор #26 -: 15-08-2010, 19:52:00 »

Да, Светльо, така мисля да започна, да не карам през пръсти. Само, че вместо тези упражнения за гръбнака нали може да си практикувам йога асаните. :)
Активен

mak

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re:Заличаване на белези
« Отговор #27 -: 15-08-2010, 20:13:24 »

Здравейте, може ли и на мен да изпратите файла на български. скайп: johnbgto . Благодаря много от сърце.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Заличаване на белези
« Отговор #28 -: 15-08-2010, 20:29:05 »

Да, Светльо, така мисля да започна, да не карам през пръсти. Само, че вместо тези упражнения за гръбнака нали може да си практикувам йога асаните. :)
Имаш в предвид ставната гимнастика ли? Може разбира се!
Активен

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Заличаване на белези
« Отговор #29 -: 18-08-2010, 20:53:16 »

  Ако на някого му е трудно да заличи белезите по метода с мисълта, може да пробва с хранителна добавка протеолитични ензими
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Заличаване на белези
« Отговор #30 -: 18-08-2010, 22:15:09 »

  Ако на някого му е трудно да заличи белезите по метода с мисълта, може да пробва с хранителна добавка протеолитични ензими
Имаш ли малко повече информация по въпроса за тези ензими? При стрии помагат ли?
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Заличаване на белези
« Отговор #31 -: 19-08-2010, 21:42:33 »

  Има, тук .
  бих вметнала, че причината да не са ни известни и да не се тръби много за тях е, че са навсякъде в природата и не може да се патентоват от фармацевтичната индустрия.
   Когато приемаме храна, за да се усвои, тя се разгражда от ензими, които се синтезират от клетките в тялото ни. Те са над 5000 на брой. съответно - за въглехидрати, мазнини, протеини.
  например, панкреаса отделя три вида ензими - инсулин, панкреатин, названието на третия в момента не си спомням. панкреатин разгражда белтъците (протеините). ...Основна съставка на мезим форте, усърдно рекламиран по коледа и нова година с адрес - към хора, които са прекалили с храната.
  основно, около пет протеолитични ензима прекъсват, "режат" белтъчната молекула на различни места. след което, тялото ползва "тухличките" за своите нужди (клетки).
  ензимите в тялото ни различават "свои" и "чужди" белтъци. В това е логиката на благотворното влияние (очистващо, лекуващо, подмладяващо) на режимите на плодове и чай, покълнало жито, вода.
   Белег ни остава след като ни зарасте някаква рана, или след травма. В кръвта има един белтък фибрин, който най-общо  казано затваря (запечатва) раната. Протеолитичните ензими го атакуват и така въздействат на белега.  респективно-стриите. 
   положително се повлияват и още някои други здравословни проблеми, свързани със спецификата на действието на протеолитичните ензими.
   п.п. действието на самите ензими се подпомага от Co-Q10, и като цяло се усеща прилив на енергия при приемането му.
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Заличаване на белези
« Отговор #32 -: 20-08-2010, 19:30:40 »

За упражнението за премахване на белези по системата на Норбеков - не се колебайте, действа! Само че трябва да сте наясно с цялата система (демек, ако не сте и не желаете да посещавате курсовете, поне да сте прочели някоя от книгите). Иначе ако го прочетете отделно, откъснато от контекста, може би не само ще ви звучи "несериозно", а и ще е просто Сизифов труд  :surpris_23:. В едно от книгите на Малахов (май "Самолечебник на 21-ви век) го има описано, ама обяснението е "`ела ме р`итни", както би казал шопът! Не е техниката от решаващо значение, а настройката.
Другият вариант (по-бавен и по-несигурен, според мен) са мазилата - Контрактубекс и др подобни. Премахва се роговият (увреден) слой на кожата по щадящ начин, и с него се маха и белегът, но става бавно и трябва бая постоянство.
Лично аз нямам навика да се мажа ежедневно с кремове. От Норбековите курсове си ползвам повечето упражнения и досега - това за белезите на мен ми действа, и се прави на 3 дни (продължава да действа във времето дори след като сме го приключили), та май е ясно кое предпочитам  ;).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Заличаване на белези
« Отговор #33 -: 21-08-2010, 14:23:12 »

Моля, пратете и на мен!  katia_petrova11
Активен

mariv

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re:Заличаване на белези
« Отговор #34 -: 30-08-2010, 10:20:55 »

Ако може и на мен - MARIV80.
Активен

бакшишчо

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Заличаване на белези
« Отговор #35 -: 06-09-2010, 16:04:19 »

Моля, пратете и на мен ! -  sandela_34  Предварително благодаря!
Активен

weselinabo

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Заличаване на белези
« Отговор #36 -: 16-09-2010, 12:08:08 »

Здравейте  :Content_22: Аз също ще помоля за файла на български.Благодаря предварително!
weselina.borisowa
Относно методи за заличаване на петна, аз и мои прителки сме много доволни от маслото ШИ.
Активен

milenski

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Заличаване на белези
« Отговор #37 -: 28-09-2010, 12:08:59 »

Вчера преведох за заличаването на белези по Норбеков, обаче се оказа, че го има в една от книгите, към които е пуснал линк Светльо, така че няма смисъл да го пускам и аз като текст. Още повече, че преди да се пристъпи към това упражнение, трябва да се усвоят до съвършенство техниките, които се прилагат при него. Абе, Светльо добре е обяснил защо :)
Докато ровичках обаче попаднах на една много ценна според мен книга на Малахов. Не я намерих издадена точно в този вид на български, но според мен вътре има просто безценна информация, затова поствам линкчето тук:
Малахов Геннадий - Омоложение и восстановление организма
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Заличаване на белези
« Отговор #38 -: 15-10-2010, 09:19:56 »

Как върви заличаването на белези ?  ;D аз честно казано още нищо не съм направила по въпроса, тогава имах грижи и не можех да се съсредоточа, но мисля че вече е време да опитам.....

Много добро средство за заличаване на бръчки  е хумата.
Правя си маски от бяла хума на лицето и деколтето, кожата става нежна, чиста, мека и наистина бръчките видимо намаляват :)
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Заличаване на белези
« Отговор #39 -: 15-10-2010, 12:07:26 »

Дани и аз още не съм изпробвала метода на Норбеков защото нямах време да прочета книгата. Но съм много доволна от гел от алое вера. Ти каква хума ползваш?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 22 запитвания.