Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сириус-Д  (Прочетена 58847 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #20 -: 23-03-2014, 21:57:15 »

Е, миризмата е последното , което трябва да ни плаши  tooth, само ефект да има.. Три от най-мощните препарати , които са ми известни ( Тодикамп , ММС и АСД-2 )  далеч не миришат на теменужка , но пък достойно компенсират за неприятните сетивни усещания. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Сириус-Д
« Отговор #21 -: 03-04-2014, 10:09:41 »

Това АСД как мирише, не е истина , един наш съфорумец го приема чат-пат и ми осмърдя душата с него :) хахахахахахаха , а на всичкото отгоре ме пита " Искаш ли ?"   :Confus_3:  tooth  tooth  tooth
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #22 -: 03-04-2014, 14:03:42 »

Ее, Титанич, защо така неетично се гъбаркаш с може би най-гениалният препарат, правен някога? (да ме прости Андрей Тодика  :angel: )
ТИ  с извинение ако се изакаш по средата на спалнята си,  по -малко ли ще мирише?  :o
Знам, ще ми отговориш: - "за целта си има съответното помещение"  нали?
Е , точно същото е и с АСД-2 ! Има си подход..  :pensif_29: АСД-2 няма причина да влиза в контакт с въздуха - изтегля се със спринцовка и директно се впръсква в чаша с вода! Пиейки го НЕ УСЕЩАШ НИКАКЪВ МИРИС.
Кълна се в светлото чело на Дева Мария, че предпочитам да изпия 200 дози АСД-2 , отколкото една доза шкембе чорба  tooth
Не е толкова лошо, не плаши хората, това е може би най-ефективният  и най-универсалният препарат, на символична цена при това  ;)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Роми

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Сириус-Д
« Отговор #23 -: 03-04-2014, 15:26:20 »

Бате Бино, що не спретнеш отделна страничка за това АСД-2, както за Тодикампа.
Един вид "листовка за пациента" онлайн. ;D

Че след всички тези суперлативи, сигурно и други несведущи като мен започват да се питат за какво се прилага този препарат, от какво се приготвя (химическия състав, сиреч), как и на какво действа, начин и срок на употреба, цена, разфасовка и пр.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #24 -: 03-04-2014, 18:54:34 »

Да да , обезателно , Роми. Това нещо е по-универсално дори от Тодикамп. Действа на съвсем друг принцип от всеки друг препарат. Накратко - биогенен стимулатор, който помага на организма да си влезе в "заводските настройки".
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Сириус-Д
« Отговор #25 -: 04-04-2014, 00:21:35 »

Това АСД как мирише, не е истина , един наш съфорумец го приема чат-пат и ми осмърдя душата с него :) хахахахахахаха , а на всичкото отгоре ме пита " Искаш ли ?"   :Confus_3:  tooth  tooth  tooth

не вярвам да е по- зле от спирулината   tooth
интересно, че сестра й, хлорелата, не мирише чак толкоз зле, а и не става на гадни топчета в разтвора!
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Сириус-Д
« Отговор #26 -: 04-04-2014, 00:23:53 »

Накратко - биогенен стимулатор, който помага на организма да си влезе в "заводските настройки".

е, това е прекалено накратко, Боби, дай повечко инфо, и аз подкрепям искането в тази насока на Роми!   ;D
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #27 -: 04-04-2014, 11:57:48 »

Трябва ми време, поне няколко дни, за да се прочете и осмисли всичко. Има много информация и хиляди отзиви по руските сайтове ( много повече отколкото за Тодикамп ). Надежда Семенова даже пусна книжка (144 стр.) преди няколко години. http://tke-literatura.ru/?p=51175
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #28 -: 26-10-2014, 20:05:09 »

Наскоро си бъбрихме по скайп с една душица , стана въпрос за тоя Сириус-Д, тя ме пита за мнение, а аз, като малките деца, нали почти винаги имам такова  tooth и й го споделих. :surpris_23: На нея й хареса, препоръча да съм го пуснел и във форума..
 
Активното начало в този продукт  са аминокиселините. Той друго и не съдържа, което означава, че всички ефекти от тоя препарат трябва да дойдат заради ДОВНАСЯНЕТО на аминокиселини.
Обаче..  Организмът по природа е устроен САМ да си разгражда белтъците до аминокиселини, а не да ги получава в готов вид под формата на аминокиселини!  ;)  Тези аминокиселини се получават или чрез разграждане от по-сложни белтъчни структури ( белтъци- растителни или животински  ) или  чрез  азотофиксиращи бактерии , които живеят в нас( и които произвеждат аминокиселини от азота във въздуха )  или чрез симбиотичните бактерии в червото, които ги образуват  от целулозата на листните. И винаги става въпрос за образуване, за  РАЗГРАЖДАНЕ , а не за получаване отвън!
 Получаване отвън на готови аминокиселини може да е много важно при определени болестни състояния, при които да се разтовари системата на болния. Обаче само до момента на неговото оздравяване! Защото ще се наруши основният физиологичен закон - нещо , което се добавя отвън, спира да се изработва отвътре.Изнежва естествените механизми , които са натоварени със съответната функция  ;)
 Така че за профилактика това нещо за мен не е добро. Сигурно е добро  като спомагателно средство при лечение , но само  за известен период от време. И то  само за тежки болести , при които  всяка частица енергия е важна и не трябва да се прахосва.  Като се разчита , че тази енергия ще бъде пренасочена от организма за неговото изцеляване.
 При тежки физически натоварвания и спорт тоя Сириус би могъл да бъде полезен също. Когато белтъкът не достига ,според мен  е по-добре да го добавиш по тоя начин, отколкото да тъпчеш млека и меса.  
« Последна редакция: 26-10-2014, 20:14:51 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

veselin222 veskoo

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Сириус-Д
« Отговор #29 -: 24-10-2015, 18:34:07 »

Пиша ,за да разеясна на някой хора елементарни неща , че не може мнението да си го налагаш или да е миродавно при условие , че не се ползал Сириус Д или както една госпожа пила два пъти и се изказва неподготвена.
Аз съм го давал на брат ми , който имаше пиелонефрит , който от умни лекари не бе овладян и прерастна в бъбречна недостатъчност.
След години ходене по уникални мъки , ние решихме , че трябва да го пробваме .
В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 1 ГОДИНА И 1МЕСЕЦ БРАТ МИГО ПИ СУТРИН И ВЕЧЕР БЕЗ ДА ПРЕСКЧА ДНИ!
И знаете ли какво стана мили ми драскачи , той се възстанови , нито е на диализи нито е на хапчета!
За вас глупости, реклами ,дистрибутори, за мен самата истина , защото през този период аз се грижех за него и всичко се разви пред очите ми! И като четох отговорите на хора , който плюват без дори да са го пробвали , а ние се борехме за живота на брат ми и го спасихме , е най- малкото жалко колко сме злобни и даваме мнения.
Има хора с тежки болести , които наистина имат нужда от тази храна!
Бъдете здрави и се молете да не ви стига тежка болест ,че не подбира възраст и пол и тогава едва ли ще ви е до оплюване!!Желая на всички здраве!
Активен

Arena

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Сириус-Д
« Отговор #30 -: 30-07-2016, 18:51:16 »

Аз съм с артериовенозна малформация в мозъка ,имам три операции ,преди месец започнах да приемам Сириус д и мога да кажа , че се чувствам много по добре . За това трябва упоритост и постоянство ,а не от едно бурканче да очаквате чудо приема се много продължително време не става от един буркан и хоп. Искам да ви помоля да не пишете такива негативни коментари без да сте опитали , при всяко лечение независимо дали е с медикаменти или билки трябва продължителен прием, за да има някакъв ефект от веднъж не става .Ако се наложи ще го приемам колкото е необходимо ,но за сега съм много доволна и се чувствам перфектно за разлика от преди месец.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #31 -: 31-07-2016, 08:33:40 »

Arena , за да не прилича ( написаното от теб )  на платена реклама на Сириус-Д, би ли могла да дадеш повече подробности ?  
Не знам дали, преди да пуснеш отзива си , попрочете нещо в този форум и дали забеляза, че хората тук не се задоволяват с клишета от сорта на "почувствах се добре"  ..
Какво означава "почувствах се добре" ?  :surpris_23:  От бутилка винце човек също може да се "почувства добре"  tooth
Затова  дай повече конкретика ( общите приказки всички ги можем :) )  -  какво е било състоянието ти преди приема на Сириус-Д, какви симптоми си имала , кое е наложило тези 3 операции ?  И как се е променило здравето ти след приема на Сириус -Д.
 И най-важното: кой  и как е преценил , че това "да се почувстваш добре", се дължи именно  на Сириус-Д , а не на някое друго лекарство, добавка, или на самите операции ?
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

renchorencho

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Сириус-Д
« Отговор #32 -: 01-08-2016, 19:56:14 »

Бате Бино какво питаш жената глупости!? Тя не ти говори за грип , а за артериовенозна малформация!!!! Преди да задаваш глупави въпроси , питаш чичко гугъл какво значи -артериовенозна малформация и след това спираш да питаш какво значи, защото или разбираш какво значи ако си завършил средно образование ще ти стане ясно какво точно има в предвид жената, а ако пак не разбереш почваш да се ограмотяваш ,но не по форуми ,а с нужната литература. Много драскачи ,много специалисти , ама ако имаш тежък здравословен проблем няма да се изказваш така смело!!! Вижда се ,че ти си взел активно участие в направата на сириус д , може и да си заменил и професора , щом ни учиш какво е аминокиселина и кога ни е нужна.
Интересен факт е ,че когато някой направи нещо наистина качествено без аналог , ние започваме да го плюваме , ей така за спорта , но ако ние трябва да сме творци на нещо качествено , дали ще измислим такова- едва ли по ние кеф да плюем , отколкото да мислим!!! Така и с теб бате Бино!
Вместо да питаш дали е верно и ли не е и да си губиш живота в безпредметни питания , помисли ти как може да си полезен? Ти какво можеш да измислиш?
А дали помага или не сириуса това го казват хора , които искат да бъдат здрави, хора, които инвестират в здравето си , хора , които по- малко приказват , а повече действат, хора на който медицината не може да помогне - а тя не може на много болести , освен да точи здравна каса, така че намери си друго занимание и остави хората свободно да изказват мнението си за ползите от този продукт.
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Сириус-Д
« Отговор #33 -: 01-08-2016, 23:06:00 »

Ренчо, по-леко. Колкото по-леко, толкова по-вероятно да научим нещо, да помогнем на някой...  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #34 -: 01-08-2016, 23:14:30 »

Емоционалната окраска , общите приказки , и естествено нападките срещу ЛИЧНОСТТА са единственият "аргумент"  на нискочелите хора, не можещи да кажат НИЩИЧКО ПО СЪЩЕСТВО.  
  Точно както децата в детската градина. Когато се усетят, че не могат да се защитят с аргументи, те започват да обиждат , да  плюят , а в по-горните класове - да псуват и да налитат на бой  tooth

 Но може и да сме сбъркали , кой знае  :surpris_23: Даже май май сбъркахме пак..
Благодарим ти , renchorencho , че се регистрира за да налееш малко разум в главите на тукашните съфорумци, които за 6 години тъй и не разбраха, че бате Бино "говори глупости" . Но след като ти успя да го  установиш, сега вече и те ще са ти благодарни , че си ги извадил от дългогодишният мрак. Ще бъдеш нещо като герой в мирно време .
Включвай се по-често , за да ни разкриеш нови истини и нови хоризонти.   :fluretaa:

А ако се сетиш нещо конкретно   за Сириус -Д, а не за моята личност - моля , сподели го. Все пак темата е за Сириус ?  :surpris_23: 
« Последна редакция: 01-08-2016, 23:22:51 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #35 -: 01-08-2016, 23:40:13 »

Много интересно съвпадение..
 Трима човека на абсолютно еднакво ниво на  грамотност (и интелектуален потенциал) ,  се регистрирват за да оставят по един единствен отзив! точно в една конкретна тема! - именно за Сириус-Д  !  :surpris_23:

Ренчоренчо, ти си забележително момче, батьовото, шапка ти свалям. Само от един отзив ,в който някой ( с един пост в този форум ) споделил че "се чувства добре" , ти отсъди  , че става въпрос за
 "нещо наистина качествено без аналог".
 :Content_14: Ей, бива си те , момче..!  :Content_14:


Един съвет от сърце: Поразгледай из форумите. В тях е пълно с хора , които споделят , че "СА СЕ ПОЧУВСТВАЛИ ДОБРЕ " от този или онзи витамин, минерал, лекарство..
Тоест, предстои ти да станеш откривател   на толкова много "качествени неща без аналог" .  :pensif_29:
« Последна редакция: 01-08-2016, 23:59:03 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.137 секунди с 24 запитвания.