Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Енциклопедии за здраве "Дар"  (Прочетена 3643 пъти)

keti

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
    • KetiZzpot

Книжките са 5 броя и авторите са се постарали наистина изчерпателно да опишат "А-Бе-то" на здравословния начин на живот. Има много идеи и се радвам, че попаднах на тях...
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Енциклопедии за здраве "Дар"
« Отговор #1 -: 04-05-2009, 11:08:37 »

И аз много ги харесвах  :) Но останаха при майка ми, така че отдавна не съм ги препрочитала или разглеждала
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

iniqn

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Енциклопедии за здраве "Дар"
« Отговор #2 -: 14-06-2009, 14:20:56 »

Аз имам първите две Книжки. Наистина има много ценна информация в тях. Дори ходих на курс в здравен център Дар - Здрави очи без очила. Имам само една забележка към книгите. Информацията не е достатъчно подробна. Като цяло е обяснено но ги няма детаилите. Порати тази причина потърсих друг източник и така попаднах на Земя на заем :) Идеята според мен на тези книги е да се зарибят хората който да отидат в център Дар където да си плащтат. В което лощо няма. Хората си плащат и в обикновенните болници където не получават лечение а само биват дрогирани с лекаствени средства които само им вредят.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Енциклопедии за здраве "Дар"
« Отговор #3 -: 29-06-2009, 23:44:47 »

Колега iniqn , били дал малко повече информация за този център "Дар"  .? Бях ти писал на лично съобщение ,но не знам дали си го получил изобщо.Нещо конкретно ме интересува , ако нямаш против. .
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 23 запитвания.