Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: обръщение  (Прочетена 6678 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:обръщение
« Отговор #20 -: 11-05-2011, 14:23:14 »

Мен тези обръщения не ме дразнят, прекалено лично приемате нещата мисля...
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:обръщение
« Отговор #21 -: 11-05-2011, 15:00:17 »

Докато "младежо", дори "момко"  например , са съвсем друго. Там риск няма.
Но тези неща Е. Блаватска не ги е засягала и затова са подценени от леля Мариина :)

 :kisss: Здрасти момко...пък да не си помислиш...че е иронично.Не е!!!А с любов!Е, аз не съм момата, която ти приляга, но нейсе...ще го преживея!
 Не мога да разбера, какво имаш против Елена Блаватска...хайде дай по-конкретно, че да се разберем.
« Последна редакция: 12-05-2011, 14:35:24 от Mep »
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:обръщение
« Отговор #22 -: 11-05-2011, 19:28:49 »

Лельо Маринче , влизай по-често в "чесалката" , хората искат нещо смислено да прочетат, зажадняли са , а ние само езиците си чешем покрай теб :)
Ти  понапредна в някои области ( след като ние нищо не разбираме от тях) , но ще те връщаме в началните паралелки по математика  да си припомниш темата за причинно-следствените връзки .
Щом си си направила извода , че след като споменавам някого , значи имам нещо против него.  :)   Голяма си скица.  Нали трябва и да се шегуваме , това е част от комуникацията. Забелязвам, че доста хора нямат чувство зца хумор и бързат да се възпалят за няма нищо. Това е виртуално общуване, с други закони, съвсем различно от вербалнното ... 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:обръщение
« Отговор #23 -: 12-05-2011, 12:06:43 »

Лельо Маринче , влизай по-често в "чесалката" , хората искат нещо смислено да прочетат, зажадняли са , а ние само езиците си чешем покрай теб :)
Ти  понапредна в някои области ( след като ние нищо не разбираме от тях) , но ще те връщаме в началните паралелки по математика  да си припомниш темата за причинно-следствените връзки .
Щом си си направила извода , че след като споменавам някого , значи имам нещо против него.  :)   Голяма си скица.  Нали трябва и да се шегуваме , това е част от комуникацията. Забелязвам, че доста хора нямат чувство зца хумор и бързат да се възпалят за няма нищо. Това е виртуално общуване, с други закони, съвсем различно от вербалнното ... 

 tooth Бъзникнята си ми е краста...не ме остява на мира...ама като има и такива, които се палят и от един пръст...не мога се запра!Аз изпитвам огромно удоволствие /какво да правя като загубих интерес от други удоволствия/ от това да ме изпитват, разпитват, да се закачат с мене...а бе , кой каквото си иска...нали съм далече!
    Та сега, пак шъ та питам...пък вземи и ми отговори ...конкретно по темата.Какво имаш против Елена Блаватска?
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

don Pozo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:обръщение
« Отговор #24 -: 28-05-2011, 17:55:59 »

А тъй Бинчо! И аз тъй думам.Ама за рибата не си прав.  :pensif_29: Женски работи.
Странно е, че и мъже се включват. УЖАС! ВЕЧЕ ДЕВЕТ СА УМРЕЛИТЕ ОТ КРАСТАВИЦИ!
Спецовете са на мнение, че това е някакъв комбиниран микроб. Развъдил се дзвера в екопродуктите.
Защо пък точно германците мрази не ми е ясно. :surpris_23:
Активен

don Pozo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:обръщение
« Отговор #25 -: 02-06-2011, 20:57:47 »

Ясноо! Не било от краставици, а от суровоядство.Е, това вече е върха. :surpris_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.136 секунди с 23 запитвания.