Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дарение на дрехи  (Прочетена 5881 пъти)

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Дарение на дрехи
« -: 26-04-2010, 15:12:09 »

Приятели, помогнете със съвет..
Имам доста здрави и добри дрехи и обувки (някои даже носени 2 пъти), които носих до преди 2-3 години, но вече не и сега много ми се иска да даря на някое момиче, което ще има наистина нужда и ще им се зарадва. Преди дарявах дрехите в домове, но вече не приемат  от случайни хора. Не ми се иска да ги оставям до коша, защото най-вероятно няма да попаднат в подходящите хора. Дали някой знае какво е подходящо да направя с тях и как да намеря подходящ човек или може би някой от вас познава момиче, което ще има нужда. Обувките (и ботушите) са с номер 38, а дрехите са за 45-50 кг, към 1,60 м телосложение (стил малко тинейджърски). Мислих си и затова да тръгна към местност с много бедни села и да започна да разпитвам дали някой няма да има нужда.
Та някой има ли опит с подобни желания.
Благодаря ви!
Активен
Духът владее материята!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #1 -: 26-04-2010, 15:24:24 »

Мер, веднага се сетих, че може да се свържеш с Движение на българските майки в Пловдив. Тъй като темите са им големи, а ти няма да имаш време да се ровиш, ти пращам координати на лични.
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #2 -: 26-04-2010, 15:47:02 »

Благодаря, Вери!!
Активен
Духът владее материята!

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #3 -: 26-04-2010, 16:04:20 »

И аз попаднах на тях (или поне така мисля) в БГ МаМа. Там има една тема с телефонни номера на хората за контакт.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #4 -: 26-10-2010, 17:00:16 »

Винаги може да дарите дрехи или храна в Червения кръст, раздават ги на бедните... Или просто ги хвърлете при варела за боклук, те бедните сами ще си ги намерят :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #5 -: 26-10-2010, 19:30:34 »

Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #6 -: 30-10-2010, 06:52:47 »

Коментирано от bincho.milanov1@gmail.com на 12 Oct 2010 15:44 iskam ti mar6avata kotka za da q izhvarlia sam na bukluka razbrali za tva kato ne iska6t sama da q izhvarli6t....

абе тоя podaravam.com май не е най-подходящото място...представяте ли си котката ви родила малки и ги подарявате през там на някъв такъв психопат... :surpris_23: ужас, ужас....

с дрехите сигурно ще се отнесат по-добре отколкото с животните, но пък аз знам, че някой като ти носи дреха, ти взима "късмета" с нея, не бива да попадат при недобронамерени хора... :surpris_23:

то и магия може да ви направят по носена дреха, ама айде тука вече съвсем се отнесох... tooth

Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #7 -: 30-10-2010, 08:47:42 »

Това са мръсни гадове. Животът им, струва по-малко от този на котето! Да не ми се налага да избирам че....
Такива и за родители не стават. Децата им, се превръщат в същите боклуци като тях!
За това, на моето котенце не съм и докарал мъжкар да я окоти, защото после като се знам, сам ще си ги гледам котенцата. :heart_2: ;D
Трябва да го познавам, да знам, че ще си го обича и ще се грижи прекрасно за котенцето. Иначе не го давам. Пък аз, май не познавам толкова и такива хора. За това по-добре без малки. Жалко, а е толкова красива :Content_22:

За късмета не знам, но ако дрехата е била на болен човек, можеш сериозно да пострадаш!
По принцип, съм против дрехите втора употреба!
Активен

TheEconomist

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Дарение на дрехи
« Отговор #8 -: 14-11-2017, 16:35:58 »

В последните години си купувах дрехи от https://www.bigsize.bg/ , но някои ми умаляха. Вашата идея ми помогна много, защото ги бях зарязал. Сега ще направя и аз едно добро нещо и ще ги даря :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 25 запитвания.