Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте от Линди!  (Прочетена 1288 пъти)

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Здравейте от Линди!
« -: 11-11-2010, 17:08:43 »

Здравейте,приятели!
Позволявам си да ви нарека така,защото от известно време ви чета и доста от нещата,които сте писали,привлякоха вниманието ми.Освен това - струва ми се ,че регистрацията тук,в навечерието на рожденният ден на моята малка дъщеря,е добър знак.
Виждам,че сте доста интилигентни и ако допусна някаква грешка/независимо-езикова,правописна и т.н./в бързината си,да ми обърнете внимание за поправка.Бързам да споделя,че все още - макар и в този век :D,нямам комп.в къщи и е твърде възможно от бързото писане това да се случи.
За себе си какво да кажа - заинтересована съм от здравословния начин на живот,мъча се от доста години към самоусъвършенствуване в тази насока.Не съм суровоядка,в същност ,в сравнение с вас съм като пеленаче в тази област.Просто много ми допадате и доста от вас чувствам като близки и сродни души.Надявам се от време на време да ме приемате в редиците си и ако е възможно - да ми отговаряте на някой въпрос,когато се наложи,защото аз много питам toothчак досаждам.
Ми,това е за сега.Желая ви приятна вечер! :peperudi:
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте от Линди!
« Отговор #1 -: 12-11-2010, 11:32:00 »

 :kisss:Здрааааааасти...дай пари за ...цъ...нема да е за пасти...дай ги за моркови, ябълки, зеле, целина...и т.н.ЕЕЕЕЕЕЕЕ, най-добре е ако можеш да си ги отгледаш  с мнооого любов и съответно да си ги хапнеш пак с любов!!!Майката Природа не спира да работи за нас, нека и ние го направим!!!пак за нас си!!!
Постът се употребява за обновяване на организма. Той е един метод за подмладяване. След поста, колкото се може по-дълго време употребявайте еднообразна храна, която изисква малко сила за храносмилането, за да не се възбужда във вас апетита, за да може да се развиват дробовете, та да можете да приемате повече прана от въздуха и от водата и да изваждате повече сокове от храната, отколкото сега.
ПЕТЪР ДЪНОВ
КНИГА ЗА ЗДРАВЕТО
Здраве, болести, начин на живот, лечение, рецепти, формули, песни
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Здравейте от Линди!
« Отговор #2 -: 13-11-2010, 07:41:47 »

здравей  :fluretaa: да е жива и здрава дъщеричката ти и много да те радва. да си жива и здрава и ти за да може и тя да ти се радва  ;)
Активен
:)))
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 22 запитвания.