Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: здравейте!  (Прочетена 2109 пъти)

radost98

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
здравейте!
« -: 10-02-2012, 15:21:18 »

Здравейте!
Аз съм момиче на 14години. От две години съм вегетарианка. Радвам се, че намерих сайта ви, защото е наистина хубаво да мога да общувам с хора, които биха могли да разберат решението ми и да ми дадат съвети!  :flowers2:    За мен да откажа месото беше едно от най-смислените ми решения. Майка ми се присъедини към мен няколко месеца след това и сега двете редовно посещаваме био магазин и четем статиите ви.Взех решението да стана вегетарианка спонтанно и никой не мислеше, че ще ми хареса толкова. Това много промени представата ми за добра храна. Ще се радвам да ми давате съвети и лесни рецепти.
Предварително благодаря на всички, които ми отговорят!  :flower:
Активен

purelove

  • Гост
Re:здравейте!
« Отговор #1 -: 10-02-2012, 19:28:48 »

Здравей ! Ти си щастливо момиче ! Хубаво е ,че имаш човек до себе си, който те подкрепя  :love_006 - emotloader: Моите родители (с които не живеем заедно) до ден днешен редовно ме питат кога ще започна да ям "нормална" храна  и вечно кръстосваме словесни шпаги  :fun_096:

На добър час!   :flower:
Активен

radost98

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:здравейте!
« Отговор #2 -: 10-02-2012, 21:52:50 »

Здравей, purelove!
Благодаря ти за милите думи.
Да, щастливка съм, че майка ми ме подкрепяше в началото и неразбирането на околните нито за миг не ме разколеба. С времето те свикнаха и се примираха  ;D
Има и хора, които ме гледат странно, но това ме забавлява!  :bleh
Активен

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:здравейте!
« Отговор #3 -: 11-02-2012, 15:20:36 »

... до ден днешен редовно ме питат кога ще започна да ям "нормална" храна  и вечно кръстосваме словесни шпаги...

"Докторе, докторе от 4 месеца ям здравословно! Кога мога да започна да ям пак нормално?" :Content_4 - emotloader:
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

яна

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:здравейте!
« Отговор #4 -: 11-02-2012, 20:46:21 »

Здравей, Радост! Много е хубаво, че от толкова рано си се ориентирала да живееш здравословно и осъзнато. Със сигурност те чака дълъг път, докато опиташ и установиш точният за теб режим на хранене, движение, почивка, интереси и т.н. Чудесно е, че майка ти те подкрепя, заедно ще сте си опора и ще си по- уверена в избраният от теб път. Бъдете здрави!
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:здравейте!
« Отговор #5 -: 11-02-2012, 21:24:29 »

Такава Радост! :Content_14: Много хубав път си поела и е страхотно, че имаш кой да те подкрепя. Аз също стана вегетарианка като теен и всички си милеха, че ще е временно, преходно и  т.н. Сега след толкова изминало време мога само да кажа, че това е едно много добро и хубаво решение, особено за един млад човек! Не спирай да се учиш  :flowers2: Успех по пътя с мама!
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен
 

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 23 запитвания.