Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет на всички!  (Прочетена 1813 пъти)

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE
Привет на всички!
« -: 14-01-2011, 17:41:49 »

Казвам се Десислава,от Варна съм,на 28г.В момента съм по майчинство и се гледаме с дъщеря ми,която е на1,5г. и си хапва обилно сурови неща.Какво да кажа за мен-от 3г. съм лакто-веге,  все още ям зеленчуци,бобови на пара,рядко сирене ,ми това са ми несуровите неща за сега,а пия кафе, чай и вино по празници  O0 хареса ми идеята за суровоядството, веганството , йога и мисля да се пробвам и в трите и да се отказвам полека от старите привички  :weight_lift:
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Привет на всички!
« Отговор #1 -: 14-01-2011, 17:49:36 »

Здравей, Деси! Добре дошла  :peperudi:!
А дъщеричката ти яде ли месо или и тя е вегетарианче?  :Content_22:
Вече имаме две Деси-та от Варна във форума... и едно Цвети  ;) наполовина от Варна  :flowers2:!
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE
Re:Привет на всички!
« Отговор #2 -: 14-01-2011, 18:00:01 »

Здрасти green flower  :flower:
уфф какво да ти кажа,трудно се преборвам все още със соц-системата на свекървата,живеем с нея и тя издебва момента да и дава месце "за сила" като не гледам.Аз никога не съм и давала месо,въпреки всички укори от роднини,но докато не се отделим ще е така-"по закона на бабите"  :surpris_22:
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Привет на всички!
« Отговор #3 -: 14-01-2011, 19:38:10 »

Ух, че неприятно...някой да ми храни детето с каквото той иска и да не зачита избора ми >:( Дано се оправите със свекървата  :weight_lift:
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

diva108

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re:Привет на всички!
« Отговор #4 -: 16-01-2011, 12:02:03 »

Здравей Деси  и от мен, успех във начинанията и попътен вятър ти пожелавам. Мисля че децата вярват най-много на майките си и затова трябва да бъдеш настоятелна и да и обясняваш, кое е по-добро за нея и кое - по-правилно. Моята щерка като беше по-малка и някой и подаде нещо ,което аз не и давам за ядене винаги първо ме поглеждаше, за да види как ще реагирам. Макар че е жалко децата да живеят в такъв объркан свят.
А на свекърва си защо не извадиш няколко листа с информация и да и дадеш да прочете, ако е по кратка и сбита все ще и хвърли едно око. Ако ли не просто почни да си лепиш бележки в кухнята  с такава информация, може пък нещо в нея да се обърне.
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Привет на всички!
« Отговор #5 -: 16-01-2011, 16:10:26 »

Привет и от мен!  :flowers2:
Активен

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE
Re:Привет на всички!
« Отговор #6 -: 17-01-2011, 18:28:35 »

МЕРСИ на всички! има един проблем при мен и той е ,4е и мъжът ми е пълен месояд,а е от тази порода ,4е не търпи мн чуждо мнение ,ако не съвпада с неговото/в слу4ая с яденето на месо от детето/ и нямам неговата подкрепа срещу свекървата. двамата са комбина ,а аз малко овисвам като сама с вълци. никой нищо не прави пред мен ,а зад гърба ми,но няма как за сега ще изтърпя.така или ина4е скоро ще се местим.  :bleh и тогава ще си вляза във веге царството...  ;D
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Привет на всички!
« Отговор #7 -: 17-01-2011, 20:33:38 »

Добре дошла, Деси! :flowers2: Ти си третата Деси от Варна, която познавам  ;D.
Успех, и с майчинството, и със "суровото" начинание  :). Ние ще следим с интерес и ще аплодираме  :love_026:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
 

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 26 запитвания.