Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпроси към шоуто за МЪЖЕ  (Прочетена 20366 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #20 -: 14-02-2011, 11:32:59 »

20. Какво обичате да правите като занимание, дейност през свободното време?

А. Хобито ми е това, което съм учил и работя по него - добро е за хоби, но не и за професия. Ако кажа какво е ще се издам. За да седна да се занимавам с него трябва да ми дойде музата. Иначе обичам да сърфирам из нета, обичам да уча нови неща и да се образовам ежедневно.

Б. Нямам свободно време, всичко е запълнено с някакви дейности като четене, спортуване, екскурзии, приятели,.... какво всъщност е свободно време?!

В. Футбол (ЦСКА), книги, алетернативна медицина,туризъм, приятели на чашка....мммм и още нещо :heart_2:

Г. Да се видя с приятели; да се разхождам сред природата; да чета; да медитирам; да ида на театър(което все остава на заден план).

Д. Искам да изброя много готини неща, с които да се изкача поне 10 нива в очите ви, но всъщост обичам да стоя пред компютъра - съжалявам, няма да отговарям на този въпрос подробно, тъй като е много издайнически, но спортувам, чета, свиря, пиша и рисувам.

Е. Толкова съм зает да вися по форумите, че направо не ми остава свободно време. Шегувам се. Свободно време колкото искаш, все още само го прахосвам. Иначе обичам спорта доста, както и това да анализирам себе си малко или много, за да се развивам в положителна насока, защото твърде много кусури си намирам в момента, даже се чудя откъде да ги подхвана.

Ж. Ами, сега само се моткам. Бих прекарвал обаче, всяка свободна минутка, с жената на сърцето ми. Ще правим всичко, което ни доставя удоволствие.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #21 -: 16-02-2011, 00:03:29 »

21. Вие сте на възраст: под 25, 25-35, 36-43, 44-50, над 50?

А. Доста тъп въпрос според мен и тъпо разграфяване, защото съм близо до второто възрастово разделение, а така излиза, че мога да съм на 15 години, или пък 18 и момичетата доста биха се разколебали, особено като се има предвид вероятността да искат мъжа да е по-голям от тях, а пък като гледам резултатите им ми се струва, че само едно от момичетата може да е под 20 години. Така че тук ще имам само нулички и трябва да догонвам с другите въпроси явно. Пък и разликата в годините е твърде голяма за мен поне. Възрастта над 50 години, ако има такива кандидати са другите в супер неизгодна позиция, където също момичетата доста биха се разколебали, ами той може човека да е на 51, ама дали не е и на 80? Такива разделения са абсолютно сухи в случая, това не е някаква анкета и отговорите да са само за статистиката. Тук се срещат двама човека и всяка година и месец дори може да е от значение за някого. Както и си мисля, че по-важно е да се разбере дали характерите, разбиранията, интересите между двамата кандидати съвпадат, а не още отсега да се вкарва предубеждение в отговорите, които бих давал. Мисля си, че това с възрастта можеше да е допълнителен въпрос вече като се види кой с кого си допада, или поне да е един от последните въпроси в играта. Но това си е мое мнение.

Б. под 25

В. 25-35 г.

Г. 25-35

Д. 25-35см. Ау, то въпросът е за възраст. Ами, пак 25-35 г.

Е.  36-43, вече съм пораснало момче  :)

Ж. 36-43
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #22 -: 16-02-2011, 00:20:48 »

22. Ревниви ли сте?

А. Не съм ревнив. Ревността е болест, или поне вид страх. Не се страхувам, че ще ми изневерят. Когато човек изневери, той на първо място изневерява на себе си. Такъв човек сам страда и се самонаказва.

Б. Разбира се! Коя жена не обича да бъде ревнувана? На кой мъж не му харесва да каже "Къде ходиш МА? Закъсня с 3 мин. и половина! Още веднъж и ща сгъна кат’ весник!". Стига да е в граници обаче, няма лошо. При мен е само "Къде ходиш? (без МА!) Другият път, да се обадиш да кажеш, че ако не дойдеш навреме значи ще закъснееш." tooth Както казват "Ревността и караниците, са солта на една връзка". Без сол не е вкусно. Многото сол обаче, прави ястието отровно!

В. Поетът е казал: "Не се ревнувайте, редувайте се!". Ревността е глупост, ако си достатъчно добър и атрактивен няма да ти се налага да мислиш за ревност, ще ти се прикачат като гербова марка и няма отърване.

Г. Едва ли ще взема да си въобразявам глупости като гледам половинката ми да разговаря с другите мъже. Ако тя направи нещо извън допустимите норми няма да ми стане приятно, но едва ли ще е повод за разправии, а по скоро за разговор - нормално е да искам да разбера какво не е намерила у мен, за да го търси у друг и да се коригирам своевременно.

Д. Да, но се боря с това горе-долу успешно и гледам да не го показвам. Няма смисъл от ревността, най-вече заради теб самия, това е ужасна отрицателна емоция, която само те натоварва и не ти дава нищо добро.

Е.  Много рядко. Ревноста ме хваща 2 пъти в годината....ама ме държи по 6 месеца tooth

Ж. Ревнив съм, разбира се. Може ли да държиш много на нещо и да не се притесняваш, че можеш да го изгубиш, щастието ти да си замине един вид. Все пак, ако жената държи на мен и ми показва, че мога да й вярвам и няма смисъл да я ревнувам, бих спрял да си занимавам мозъка с глупости, за да не разваля само нещата между нас с ревността си, която по принцип не е особено хубаво нещо, въпреки че за мен е странно да няма поне малко ревност, ако обичаш наистина някого.
« Последна редакция: 16-02-2011, 00:30:26 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #23 -: 16-02-2011, 00:29:30 »

23. Любима вегано-суровоядска храна/ястие? Кое за вас е супер храна при този начин на хранене?

А. Не зная коя е супер храна, направил съм си таблици за разнообразие на храната и се храня по тях, освен това всичко ми харесва от моето меню и го хапвам с удоволствие.

Б. Цвекло, настъргани моркови, лимон, зехтин. Супер храна за мене е пчелния прашец - съдържа цялата менделеева таблица и е универсално лекарство.

В. Нямам любима суровоядска храна, която да се приготвя по някакъв специален начин. Не съм суровоядец, нито веган засега. Харесвам ягоди, портокали, дини, череши, зелени киселички ябълки, банани. Плодове най-вече. Но някоя от госпожици - суровоядките, ако ми приготви някое вкусно сурово ястийце, доста бих се зарадвал и може би ще си имам нещо любимо.

Г. Предполагам, че "плодове" трябва да е отговорът, (засега) не съм и вегетарианец даже

Д. Любимо веганско-суровоядско ястие - салата. Видът й варира според сезона. Напролет зелени салати:копривени, от марули, от салатки. През лятото от домати - традиционна с лук. Есента - домати и зеле.
Началото на зимата - любимо ястие стават плодовете.
От средата на зимата докато се появят зелените неща не съм толкова на сурово.
Супер храна - сусамов тахан

Е.  Зелените нектарчета (смутита) и салатите с кълнове
Супер храните, които ползвам са:
- кълнове - лимец, ръж, люцерна, леща, нахут и др.
- пчелен прашец
- какао - на зърна и на прах
- кокосово масло - за смутита и вместо афтършейв

Ж. Определено, ядковите млека са ми любими, както и всичко що е с шоколад!
« Последна редакция: 16-02-2011, 18:41:16 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #24 -: 16-02-2011, 18:50:50 »

24. Вярваш ли в чудеса?

А. Само наивните дечица вярват в чудеса. Нашият живот е резултат от причинно-следствени процеси и ако не си разбрал, че това, което направиш днес ще има отражение утре, вероятно би вярвал в чудеса. :)

Б. Разбира се. Как мога да не вярвам в себе си? Аз съм чудо!

В. Животът е чудо. Да се движиш е чудо. Да обичаш е чудо. Всичко около нас е чудо, но сме го приели за някаква даденост и не му обръщаме достатъчно внимание. Зависи в какво точно чудо се има предвид дали вярвам, ако е някакво паранормално може да се замисля. Но в чудесата като цяло - вярвам.

Г. Аз ги създавам... като Дядо Коледа съм, само дето върша чудеса всеки ден, не само на Коледа. И съм по-млад. Липсва ми само Снежанка-веганка :heart_2:

Д. Вярвам в чудеса, да. Харесвам езотериката, занимавам се с някои практики и съм се убедил, че всичко в живота ни е въпрос на енергии, вибрации, т.е. на неща невидими и недоловими от всеки. А чудесата стават всеки ден, стига да имаме очи да ги видим и достатъчно развити сетива, за да ги усетим.

Е. Вярвам, че моят живот е приказка и знам какъв е пътят тя да е със щастлив край!

Ж. Няма случайни неща, но чудеса съществуват. Тя също ще повярва в това, когато се срещнем.
« Последна редакция: 16-02-2011, 19:02:13 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #25 -: 16-02-2011, 18:58:19 »

25. На какво животно се оприличаваш? Защо?

А. Маймуна - харесва ми да се дразня с другите и да правя маймунджалъци. Но за да извикам усмивка, а не да разплача...

Б. Не се оприличавам на никакво животно, аз съм човек, но като се замисля сигурно на прасе, като се сетя как ям с удоволствие и си грухтя. ;D

В. Другите трябва да те оприличат, а гадините вече са го направили - ленивец, сан бернар и паун tooth

Г. Мечка. Обичам да си поспивам зимата повече и да бъркам надълбоко в кацата с меда.... :Appetit_17:

Д. Оприличавам се на щъркела - колкото и далеко да отлети никога не забравя къде му е гнездото и никога няма да сбърка своята щъркелка с чужда.

Е. Оприличавам се на някаква птица - орел, врабче, може би гълъб. Защото често летя, мечтая и харесвам мира. Бягам от конфликтите. А и обичам да гледам на нещата по-глобално, не драматизирам излишно.

Ж. На лъв. Той е силен и търпелив. Грациозен, но свиреп. Той е царят на животните!
Оприличавам се на лъв, защото, моята представа за истински мъж, е  да е силен и търпелив. Нежен с жена си, но свиреп противник за враговете си. Той е главата не семейството и думата му тежи, защото спазва обещанията си!! Малко говори и повече действа. Той е опората на всички.
« Последна редакция: 18-02-2011, 02:22:51 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #26 -: 16-02-2011, 19:19:26 »

26. Когато хората се събуждат сутрин те са най-различни типове: някой мрънкат и мърморят, други са кисели до обяд, трети направо скачат от кревата с усмивка... Вие от кои сте?

А. Доста време бях мрънкало, но откакто преоткрих себе си и света, вече ставам с усмивка, защото знам че Бог (космическия разум, Създателя) ми е дал още една възможност да направя нещата добре.

Б. Ставам със зор в ранни зори към 12-13 часа и съм в добро настроение и изпълнен с енергия, за да седна на компютъра :sorcerer - emotloader:

В. Събуждам се с големи идеи и планове за реализирането им. После посядам докато ми мине. Абе, весело е!

Г. Спя изключително дълбоко и много трудно се събуждам ако ми се спи (будя съседите от другите етажи с будилника, а аз нищо не чувам), но вече като се събудя не мисля, че съм крив или пък мърморя до обяд. Сравнително бързо успявам да се ориентирам в обстановката къде се намирам, кои са хората около мен, жив ли съм или мъртъв. Но не бих казал и че ставам с усмивка, супер нормално и безинтересно ставане от сън предполагам.

Д. Аз се опъвам щастлив в леглото, правя малко йога упражнения и след това ставам да си направя фреш. Сияя от щастие, всяка сутрин се радвам, че съм жив! :)

Е.  Зависи от времето. Ако има силна магнитна буря още преди изгрев съм буквално с 4-те букви нагоре, но това не означава лошо настроение, а просто болки в очите и леко нарушена координация. По принцип предпочитам да ми истане малко време да се попротегна преди да стана. Липсата на усмивка сутрин не означава "вкиснат" - поне при мен.

Ж. Лютив, по-късно ставам кисел някъде към обяд.
« Последна редакция: 18-02-2011, 02:24:06 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #27 -: 16-02-2011, 19:32:33 »

27. С какво асоциираш думата "уют"?

А. Любов, комфорт и дом

Б. Ммм, колко хубаво е да се прибера вечер у дома!

В. С дом, топлина, удобно диванче и любимата жена гушната в мен, спокойствие, нежност, щастие...

Г. Къща в планината, камина, стая пълна със старинни ценни книги, ухание на билки... Пенливо вино, любов.... ммм какво друго... любов, любов и още много любов!

Д. Уют - присъствието на любим човек, с когото можем да си кажем толкова много неща без да се налага да си говорим.

Е. С уютен дом. Но уютът е най-вече, вътрешна нагласа. Да се чувстваш удобно в кожата си.

Ж. Уют е нещо лично, донякъде интимно. Уютът се усеща, не се обяснява. Да се почувстваш като у дома си, това донякъде значи. Да усещаш любовта, положителните вибрации на хората около теб. Да си в хармония ти и всички около теб. Но пак казвам, че уютът се гради и усеща, а описанията се възприемат различно.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #28 -: 16-02-2011, 19:44:32 »

28. Цици или дупе? (без да обясняваш колко е важно да е умна...)

А. ...и крака дълги, и очи големи, и коса гъста...

Б. Определено дупе! Аз обичам дупета! При циците, за мен е по-важна формата им, от колкото големината. То това май и за дупето се отнася.

В. Циците са от последните неща, които забелязвам, бих казал прасци, но и дупе става.

Г. Женските гърди за мен са по-силен магнит. Не е задължително да са големи. По-скоро стегнати. Но физическите дадености не са водещи в едни интимни отношения. Асоциираме се с телата си, но истината е дълбоко в нас. Там трябва да има нещо, което да ме привлече.

Д. Изглежда, че за дамата, задала този въпрос не е толкова важно мъжа да търси умна жена. Все пак ще и дам задоволителен отговор: Трябва да са спазени определени пропорции между тези две части иначе картинката се разваля. За мен е изключително важно да няма силикон - колкото дал господ - толкова. И все пак първото нещо, което гледам у едно момиче е излъчването.

Е.  Мммм, женските дупета ме влудяват, невероятните форми на задника (с извинение, ако има по-чувствителни дами) на една жена й придава убийствено много женственост!

Ж. Цици! Оттам нататък до дупето се стига лесно. Всичко е въпрос на последователност!
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #29 -: 16-02-2011, 20:31:29 »

29. Фантазиите ти с какво са пълни - блондинки, брюнетки, кокошки, кобили, гъски, мулатки,...?

А. Всякакви нестандартни неща. Строги господарки най-вече, но не защото съм чак такъв мазохист (ако вземе много да ме мъчи, може и да я ошамаря, защото не обичам болката особено), а просто ми доставя удоволствие това да доставям удоволствие. В този смисъл мога да бъда и в обратната роля и аз да съм водещ, ако тя го поиска. Мога и стандартен да съм, ако тя иска да сме стандартни и другите неща я плашат. Няма да се чувствам удовлетворен, ако жената не е задоволена.

Б. До скоро имах фантазии с блондинки, брюнетки, мулатки, всякакви популярни жени. Но откакто се промених, вече фантазиите са ми свързани с жена, която просто да ме обича. Това е напълно достатъчно.

В. Сега като се замислих откривам, че не съм фантазирал от години... Поставил съм си ясни цели и си ги гоня, без фантазии. Може би понякога ми се иска да се махна от мръсния град за известно време и да съм на някой чист остров и да си пия фрешчета, да си пиша във форума, а досаждащите девойки да подритвам леко с крака да ходят да се къпят в морето.

Г. Тъмнокоси, красиви и с характер. Височината е бонус. Задължително е да ухаят прекрасно!

Д. От доста време не се опитвам да си я представя. При всички случаи Господ има по-богато въображение от мен и ми е избрал по-хубаво момиче. Остава да чакам нещата да се случат.

Е. Пълни са и с блондинки, и с брюнетки, и с мулатки, на едно в .....бой в кал. А между тях надъхано прехвърча кокошка, кудкудякайки си – „аз ся ше ги опра’я тия кокошки”!

Ж. Спокойно кристално чисто планинско езеро, (без никакви блондинки, брюнетки и гъски и други животинчета), а гола и самотна красива веганка, която ме очаква да поплуваме заедно.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #30 -: 16-02-2011, 20:42:36 »

30. Някога удряли ли сте жена? (Отговорете честно. Това, че сме вегани, суровоядци и т.н. не ни прави съвършенни)

А. Когато бях в I-ви клас ударих едно момиче. Не беше силно, но наистина много съжалявам, че макар и дете, съм направил такова нещо. Оттогава не съм си и помислил да ударя жена. Много е грозно, недостойно и неестествено да проявяваме насилие въобще в живота, камо ли към жена. Насилието е признак за слабост, комплекс, вътрешен проблем.

Б. Никога, макар да ми се е искало! А и шамарите няма да разрешат проблема, тъй като, някой жени са си направо за трепане!

В. Като бяхме малки със сестра ми всеки ден водехме боеве. tooth Веднъж се сбих с една съученичка в прогимназията за да защитя приятел. Сега съм друг човек, де.

Г. Като малък пошляпвах сестра ми... е, тя после ми го връщаше тъпкано. tooth Сега сериозно!!! Никога не съм посягал на жена било то приятелка, позната, съученичка и т.н. Но тъй като все пак трябва да съм честен веднъж една колежка ме ядоса адски много и я спънах. Не знам това за удар ли се брои, но не съжалявах, че съм го направил, защото по-злобно и комплексирано създание от нея няма!!!

Д. Удрял съм, но не жени, а момичета като по-малък. Искам да поясня, че по принцип жени не удрям и нямам желание да удрям. Но има едно малко изключение, което може да ме накара да ударя някоя жена. И това изключение е, ако тя се възползва съзнателно точно от този факт, че няма да я ударя, и имайки това предвид си прави каквото иска. Така че ако се държи нормално една жена и не се опитва да се възползва от това, че не бих я ударил - наистина не бих я ударил никога. Не ми харесват хората, които се опитват да се възползват от дадена ситуация за сметка на другите и разните тарикатщиници. На такава жена един шамар би й подействал освестяващо и друг път да не се мисли за толкова неприкосновена и да се прави на интересна, може да й дойде акъла и да се държи по-нормално. Сигурно на момичетата няма да им хареса отговора ми и ще ме сметнат за някой побойник, но не е точно така и нямам за цел да удрям никого и нищо.

Е.  Удрял съм шамар, но не силно.

Ж. В 1-ви клас ударих едно момиче, циганската, лекичко, да не досажда, после ми стана гадно и не съм практикувал от тогава.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #31 -: 16-02-2011, 20:55:05 »

31. Приемате ли шамаросването на децата като възпитателен подход?

А. Разбира се, че НЕ! Това само ги травмира. Има други, много по-фини методи за контрол и манипулация на детето, без да се наранява външно или вътрешно! Но, мисля че ако родителите слушат повече децата си и се стараят да разбират какво те им казват, нещата щяха да са доста по-лесни. Просто трябва родителите да са осъзнати, а такива не са много, за голямо съжаление.

Б. Не го приемам. Наистина децата понякога ти вдигат нервите безумно, но сме длъжни да ги възпитаваме със силата на личния пример. Да подготвиш децата си да научат уроците на живота е велико предизвикателство. То изключва насилието като средство!

В. Много зависи от детето. Бих положил максимални усилия да се мине без шамаросване, защото по принцип не е това начина. Но ако детето се окаже някакво тотално непукистче и не му пука какво му говоря, не възприема от нищо друго, може накрая и това да се наложи да направя. Обаче сигурно първо ще го обсъдя със жена си, защото си мисля, че трябва да действаме единно, а не аз да го шамаросвам, а тя да го защитава.

Г. Не знам, но по-скоро не.

Д. Против съм. Силовите методи дават временни резултати и в по-късен етап може да се окаже, че детето е свито, нерешително и необщително или агресивно вследствие на такова възпитание.
Всички сме били деца - трябва да погледнем на ситуацията през детските очи за да разберем защо е направило белята. Най-добро въздействие има личния пример.

Е.  Той е задължителен, ако човек се загледа в научно-популярните филми ще види как малките животинчета винаги отнасят тупалката при грешка. Иначе едни ненаказвани и глезени деца много по-трудно ще се оправят в живота, тепърва изучавайки непознатите похвати, с които си служат другите и разочарованието. А иначе ще са от малки подготвени. Не казвам, че децата трябва да се шамаросват за щяло и нещяло, но си трябва твърда ръка във възпитателния процес. Това са мои лични убеждения, базирани на много наблюдения.

Ж. Не, с бой не се възпитава. Ако биеш децата си, то те ще бият своите, а и в отношенията с хората също ще прибягват до боя като начин на изразяване.Насилието поражда насилие. То е приоритет на слабите, безхарактерните. Трябва да подхождаме с мъдрост към децата, а не с животински методи.
« Последна редакция: 18-02-2011, 02:31:23 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #32 -: 16-02-2011, 23:17:10 »

32. Грижите ли се за себе си? (нокти, обезкосмяване, фризура, фитнес и т.н)

А. На 3-4 седмици ходя на фризьор. Обезкосмявам се под мишниците и на още едно място :) Занимавам се с йога, благодарение на която се поддържам в много добро телесно и духовно здраве. Коремче нямам, ако това се пита в заданието.

Б. Само дето е пропуснато обезпаразитяване и ще стане като избор на домашен любимец от зоо магазин tooth
Поддържам се разбира се -  в някакви граници. Карам ги едно по едно:
Нокти - никога не са били четвърт сантиметър.
Обезкосмяване - все пак съм веган и не се налага. Лятото си пооскубвам подмишниците от хигиенична гледна точка.
Фризура - рядко се стрижа. Ако ме видите подстриган значи съм тръгнал да си вадя снимка за документи или ми е горещо на главата с дълга коса. Този въпрос подлежи на допълнително обсъждане, но никога няма да тръгна гологлав "мачо" или с обеца на ухото. В тази графа слагам и бръсненето - също подлежи на обсъждане - т.е. склонен съм на компромиси.
Винаги съм бил и все още съм привърженик на максимата здрав дух в здраво и силно тяло. Тренирал съм фитнес, бойни изкуства, а сега съм йога.

В. Режа си ноктите редовно. Чистя си ушичките. Аз не съм много космат, но се пообръсвам тук там, за фаца и от части, лека зрителна измама. Браснарката ми е супер. Увеличи диоптрите с още един, на 4, но се крепи жената, желязна е. Пък и автомата на гарата ми е далече. Шегичка!
На фитнес искам да ходя, но като му дойде времето. Заедно с айкидото.

Г. Само пълно обезкосмяване не съм си правил все още.... Относно фитнеса и там съм се занемарил - изисква доста време и средства за диети и хранителни добавки. Навремето бях много запален -даже ставах през ноща да ям, тъй като се храних на интервали от 4 часа.

Д. олеле, това е някакъв подвеждащ въпрос. По принцип не чак толкова, ноктите ми от време на време си стават по-големички отколкото трябва. Стрижа се веднъж на 2 седмици, а за обескосмяване на няколко места само се обезкосмявам, някои ключови зони така да се каже. Имам разни неща с които да си правя упражнения вкъщи, засега съм спрял. Все пак аз обичам някой да ми мрънка, така че ако една жена поиска, спокойно може да ми помрънка малко да си изрежа ноктите, или да се хващам да правя упражнения да не се отпусна. Тези неща се променят по принцип и една жена би била добра мотивация. Ама за обезкосмяването ще помислим повече, трябва да бъде по-убедителна, защото ме е страх да не заприличам на гол охлюв и да се чувствам сякаш нещо ми липсва.

Е. Да, ходя на кола-маска за скулите, веждите, мишниците, прически нямам -предпочитам 0 номер, ходя на фитнес и спортувам. Обичам по-хубави дрехи и се радвам като жена на намаленията по моловете! tooth

Ж. Не мога да изисквам от жената да бъде перфектна в това отношение без аз да съм такъв. :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #33 -: 16-02-2011, 23:23:26 »

33. Защо ти харесва да гледаш докосването на две жени?

А. Докосването на две жени не ми харесва, ако се имат предвид някакви интимни ласки. Харесваше ми навремето, когато бях по-първичен и със затворени очи за истината. Истината е, че ние хората трябва да поддържаме баланс между първичното, животинското от една страна, и духовното от друга.

Б. Не съм казал,че ми харесва докосването на две жени. То кел-файда като се докосват двете помежду си. Обичам като цяло мен да ме докосват, да ме мачкат и т.н., ходя и на масаж когато мога. Ако става дума за интимно докосване то трябва да е или от човек, който знае какво прави или от любим, към който има толкова емоции, че уменията му нямат значение

В. Просто ми харесва. А, ако започнат да докосват и мен, още повече ще ми харесат!

Г. Не ми харесва да ГЛЕДАМ докосването на две жени.

Д. Харесва ми, защото жените го правят красиво - при тях всичко е на игра и не са със "заредено оръжие". Докато повечето мъже докато докосват жена си казват "леле тая сега да ми даде и най-малкия повод - такава волна програма ще има..."

Е.  Не ми харесва да ги гледам. Харесва ми да съм между тях.

Ж. Не ми харесва особено, не си падам по еднополовите контакти - струва ми се прекалено лигаво две жени да се докосват. Ако гледам подобно нещо, то ще бъде заради красотата на женските тела - хубавите им извивки и форми, които ме привличат. Но не и идеята за две жени, предпочитам си една.
« Последна редакция: 17-02-2011, 16:49:47 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #34 -: 16-02-2011, 23:32:22 »

34. Говорите ли чужди езици, какви и колко?

А. Много интересна формулировка на въпроса tooth 
Ако трябва да отговоря лаконично по реда, нещата изглеждат така: Да, английски и руски, два.

Б. Не говоря, но мога горе-долу да чета и да разбирам много добре какво се говори на английски. На руски, мога малко да чета и да разбирам криво-ляво! Но пък, Холандският ми е любим. Гнусна  смесица от английски, немски и турски. По-неблагозвучен и грозен език не съм чувал. Първо него ще науча. Няма връзка с въпроса, но държах да го знаете.

В. Английски - средно говоримо. В момента уча Тамил (южноиндийски диалект). Езикът на любовта също го изучавам, но съм още в началото. Търся си учителка.....

Г. Английски и френски съм учил, но не съм ги говорил чак толкова и за френския не съм убеден, че бих се справил добре с говоренето. Иска ми се да знаех руски, но не съм се усетил навреме.

Д. Немски, английски, руски и латински

Е.  Английски и руски

Ж. Руски писмено и говоримо на добро ниво. Английски също на поносимо ниво.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #35 -: 16-02-2011, 23:41:33 »

35. Хвърляте ли си чорапите където ви падне?

А. Само ако могат да се залепят.

Б. Не. Чорапите ми и всичко е подредено. Не обичам безпорядъка. Не съм маниак, просто обичам да зная по всяко време кое къде се намира. В безпорядък ми е трудно да бъда себе си.

В. Или в коша за прането или до леглото, не замерям движещи се обекти, ако това е въпросът.

Г. Да. Включително и през балкона.

Д. Да, честно казано точно така правя. Но пък противоположностите се привличат и допълват - аз ще си хвърлям чорапите и ще замърсявам, а жената ще чисти. :bleh А ако ме набие няколко пъти, може и да почна да не ги хвърлям където ми падне по земята, а в някой кош или където ми заповяда. :angel:

Е. Споко, не ги залепвам на тавана tooth

Ж. Не, аз съм изключително подреден! Бъркотията ме дразни много! Защо трябва да хвърлиш нещо, някъде, като нищо не ти пречи, да го сложиш на мястото му!? Всичко ми е наредено и подредено, като аптекарски шишенца!
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #36 -: 16-02-2011, 23:46:40 »

36. Може ли някой да отгатне специфичния ти хранителен режим без да си му казвал? Тоест, има ли и други признаци в живота ти, че си алтернативен?

А. Да. На пръв поглед по излъчването, а ако другия е веган и по миризмата - т.е. липсата на миризма на млечни продукти. И ако не е веган - трябва някой да му каже на колко години съм и освен това той да повярва, че съм на толкова 8) :whistling2 - emotloader:

Б. Хранителният ми режим едва ли би бил разгадан лесно. Просто повечето хора трудно изговарят думата "суровоядство", камо ли да знаят, че има такива хора. Иначе по телосложението ми личи, че не ям боклуци. В смисъл, че съм с поднормено тегло, но това мен не ме притеснява. Все пак тези норми са измислени за да осредняват всички хора взети заедно. А иначе за алтернативност като начин на живот лесно ме разбират, като поговорят 3-4 мин. с мен. Но и да не говоря, само като ме видят усмихнат, и някои ми се дразнят и разбират, че не съм много в ред.

В. Ако изключим сексуалната ми ориентация, всичко друго ми е алтернативно. Храненето, книгите, възприятията ми, начинът по който мисля и реагирам. Това, че не съм се пречупил. Отказвам да се поддавам на внушенията, че няма да постигна успех и цял живот, ще си остана някакъв нещастен бачкер. Аз съм роден да водя друг живот! Имам мисия и аз знам каква е! Остава да имам силата и смелостта да изследвам и разрушавам границите си, по пътя на изграждането на човекът който искам да бъда! Ще правя това, което ми харесва и ще постигна успех, защото когато изпитваш удоволствие от работата си и всичко което правиш, то няма начин да не успееш!
   Най-силният инстинкт на човека е, да  прави това, което му носи удоволствие.
   Вторият най-силен е, да избягва болката.

Г. Засега не съм алтернативен в храненето, но пък съм бил алтернативен във всичко останало. Въпрос на характер, не обичам да правя това, което всички правят и се замислям. Ако другите си хвърлят боклуците, не е задължително и аз да ги хвърля на улицата. Ако другите не обичат да поздравяват и да са учтиви, не значи, че това не е хубаво и т.н.

Д. Не съм алтернативен

Е. НЕ, никога, аз се движа незабелязано между другите и всъщност не аз, а те са алтернативни.

Ж. Може, но няма да му е лесно. Признаци - има един: Високото ми либидо ;D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #37 -: 17-02-2011, 19:51:52 »

37. Любовта не се подчинява на закони, логика, правила...Както беше казало едно от момчетата, тя просто се случва. Тогава до каква степен единомислието по определени въпроси е предпоставка за нещо?

А. До голяма степен. Общите цели се постигат по-лесно, не ти се налага да правиш непрекъснато компромиси със себе си и не хабиш нерви. А какво правим, когато любовта се поуталожи?

Б. 69% е степента. Останалите 31% зависят от теб. Предполагам ме разбра. Все пак бях конкретен с цифри. :Appetit_4:

В. Ако домашният любимец препикава обувките е нормално човек да продължава да си го обича въпреки това, но става въпрос за домашен любимец, а не равнопоставен другар в живота. Изказвания от сорта "Този въпрос не подлежи на обсъждане" са изключително крайни и нежелателни в една връзка. Ако другия вижда нещата по друг начин може би след един разумен и аргументиран разговор позициите ни ще станат малко по-сходящи отколкото са били в началото. В края на краищата може да става въпрос за недоглеждане на всички обстоятелства от едната от двете страни, а като се сложат всички аргументи на масата и се проведе диалог става по-друго.

Г. химия>>>единомислие

Д. По принцип мисля, че съм разумен в някаква степен, но любовта е лудост както се казва и ако обичам момичето, честно казано не знам какви шантави неща може да направя и да пренебрегна в името на любовта. Но трябва да обичам наистина силно и да чувствам, че наистина това е жената за мен и ще остане до мен и след 20 години. Многото мислене понякога просто пречи да ти се случи нещо хубаво, а аз искам да ми се случи.

Е. Зависи за какво. Ако е за една страстна нощ, няма нужда от единомислие, освен разбира се, по един въпрос :Appetit_4: Ако е за нещо повече обаче, тогава е просто наложително. Все пак, хората се събират в групи по интереси. Не си представям, че ще споря с жена си, за всяко нещо. Особено ще се отнася до по-сериозните въпроси, касаещи бъдещото ни развитие като двойка и като индивидуални личности. Също и такива, които определят здравето и светоусещането на децата ни. Там различие, не трябва да има. Така че, важно е, да!

Ж. Единомислието по определени въпроси е предпоставка за приятелство. С моите приятели и приятелки сме на една вълна. Но не спя с тях. С жената на сърцето ми трябва да има привличане, не просто консенсус по няколко въпроса. Няма ли привличане - няма любов. А самото привличане може да бъде телесно и доховно. При телесното нещата са винаги временни. При духовното нещата са вечни.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #38 -: 17-02-2011, 20:11:22 »

38. Изразете себе си във формата на хайку или ако това ви затруднява под формата на кратко стихотворение.

А.
Суровоядке,
не бъди с мен сурова,
дай ми 3 моля.

Б.
Няма ли лошо,
доброто също липсва.
всеки е човек.

В.
Победи проклятия безброй,
рицарят в изгнание!


Г.
Човекът гледа нависоко,
а сърцето му широко.

Д.
Спокоен като
извисена планина
търся себе си.

Е. 
Искам да докосна стуните на нежността в душата ти
Да бъда падашият водопад в твоите коси
Да докосвам голото ти тяло
Подвластно на греховните ръце
Пламтящи от изгарящата страст
Обожествявайки го в картината на вечността
За да бъдеш моя ти завинаги
Защото аз съм любовта
Твоята любов

Ж.
Не мисля, че някой е в състояние да изрази себе си с думи. Думите са измамни, т.е. всеки ги тълкува различно. Човек се изразява без думи. Не се смятам за компетентен да пиша стихчета. За това трябва поне малко талант, какъвто аз нямам
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Въпроси към шоуто за МЪЖЕ
« Отговор #39 -: 17-02-2011, 20:13:18 »

39. Какъв е идеалният мъж и вие доближавате ли се до този идеал?

А. Моята представа за идеален мъж, е да е широко скроен и с широки пръсти! От дребнави мъже ми се повръща. Трябва да е силен но нежен, търпелив,  всеотдаен, да се грижи добре за семейството си, но най-вече да спазва обещанията си. Това е мъж, на който думата му тежи. Аз, по много от тези параметри, се вписвам в представата си за идеален мъж. Но, също така, ясно осъзнавам къде има разминаване. Важното е, че виждам проблемите си и имам желанието и се стремя да ги разреша, като развивам качествата които са ми необходими, за да го постигна. Мракът се гаси със светлина!

Б. Хах, доближавам се... Въпросът е от коя страна - дали като догонващ или като оставящ се да бъде догонен... :whistling2 - emotloader:

В. В кои очи? За едни съм г-н Съвършенство, а за други " Бегай..бегай от тука". Идеален мъж е относително понятие, но ако приемем, че голямата част от хората го осмислят като честен (почтен), точен, галантен, способен, с вроден интелект, относително привлекателен (с излъчване), романтичен, надежден, проницателен ... да, аз имам някои от тези качества в повече, други по-малко, не ме е срам да си призная.

Г. Доближавам се. На една ръка разстояние съм...

Д. Това е въпрос за жени. Самата думичка "идеален" ме притеснява. Няма такива хора като цяло, а аз какъв съм като мъж и като човек, ще го кажат хората.

Е. Трябва да бъде мъж, но и да умее да мисли като жена понякога. Старая се да го постигна. Идеалната жена също трябва да има някои мъжки черти в характера, мъжете предпочитат жени с по-мъжки характер, никой не харесва лиглите.

Ж. Идеалният мъж е този, който може да обича една жена и да й бъде верен, защото да сваляш куп жени всеки може, но да обичаш истински жената до себе си, да искаш тя да е щастлива с теб, да знае че може да ти има доверие за всичко, че няма да я предадеш, че дори и в трудностите ще си до нея, че винаги ще се мъчиш да я разбираш, че няма да я лъжеш, че тя е истински ценна за теб - това е доста по-трудно и за мен това е идеалния мъж. Сигурно пропускам големите мускули, агресивното поведение, "мъжкарското" държане - вероятно това е идеалната представа за доста жени, но за мен тази представа няма нищо общо с истинския мъж. И едва ли и аз имам много общо с това последното. Но по първата част може и да имам...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 22 запитвания.