Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Пречистване на черния дроб и месечен цикъл  (Прочетена 1711 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pipilota
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 32

« -: 23-02-2011, 14:18:12 »

Здравейте!
След като направих поредица от противопаразитно прочистване, уринови клизми реших да започна и с чернодробното прочистване. През целия този период (от май 2010 до сега) не мога да кажа че съм била на 100% сурова храна, но едно 90%-да. От началото на годината пък съм хапнала само 4-5 каши от просо и елда , и див ориз , но ми беше мноооггоооооо студено и затова.

Исках да попитам, най-вече момичетата да споделят опит разбира се , дали са забелязали отклонения в месечния си цикъл след чернодробно пречистване?А считам че цикълът ми беше редовен и точен, но обилен(започна да намалява 2-3месеца след като спрях млечните храни изцяло). Първият път , когато го направих на пълнолуние беше датата 06.2010, съвпадната с датата за  моя МЦ и се получи много добро и безпрепятствено прочистване, но МЦ закъсня с 11-12 дни. Докато се появи умирах да ям мазни храни, много ядки, тахан, и гхи в големи количества.А не съм спирала да хамвам по 1 с.л. от студенопресованите масла или Омега 3,6,9 с масло от вечерна иглика всяка сутрин. И това е всеки път, вече 4. Всъщност като се позамисля при храненето почти само със сурова растителна  храна със или без ЧД пречистване се получава тази  липса.Като се появи разликата е огромна- минава за кратко, без да усетя някакво неразположение.
Ще ми бъде повече от интересно да разбера дали сте наблюдавали подобни промени, дали има някаква връзка.

Благодаря
Поздрави  за добро настроение слънце
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: