Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: прочистване от паразити  (Прочетена 125977 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mia
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 212

« Отговор #180 -: 23-04-2017, 20:53:21 »

Пау Д’Арко може съществено да блокира синтеза на пирамидините в ракови клетки (по пътя на инхибиране на фермента дехидрофотат дехидрогеназа). В резултат раковата клетка умира.

http://www.coralclub.vselena.com/pau_darko.htm
Благодаря за информацията.

https://herbamedicabg.com/pau-d-arko-pau-d-arco.html
« Последна редакция: 23-04-2017, 20:55:41 от Mia » Активен
ogrizko
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 107

« Отговор #181 -: 23-04-2017, 21:12:07 »

Да взема отношение по въпроса с рибите ...много са причините, които може да влияят за повечето глисти и паразити според мен:

1. Някои риби водят доста по-застоял начин на живот от предшествениците си, защото са хранени на готово и липсата на движение ги окислява и липсата на достатъчно кислород в клетките им води до по-подходяща среща за развитие на глисти и други гадости
2. Тия пък дето са на свобода са доста по-стресирани - намалели са пасажите в световен мащаб и по-трудно успяват да изхранят себе си и семействата си - стрес дали ще намерят храна. Също така повече кораби и повече шум, който пречи на рибите да си кажат приказката и сигурно постоянно трябва да си говорят на висок глас помежду си, което е изнервящо и изтощаващо амии... знам ли
3. Истината е, че правата на рибите като цяло не са особено защитени - общо взето имат само задължение да се размножават и да служат за храна и да бъдат изтребвани ...това е масов геноцид срещу рибите в световен мащаб ....и ако аз бях риба, щях съзнателно да се старая да се налея с глисти и паразити само и само да отърва кожата...
4. Така че въз основа на стреса или обездвижването, напълно е възможно рибите все повече квантово да се дисбалансират от трепканията на Вселената и това също да е фактор.
5. Риби се хранят с риби, ако една риба яде болна риба ..нормално и тя да стане болна! Мисля, че трябва да се обърне внимание и да се запознаят рибите с предимствата на органик-рибите, които са се хранили в екологично чисти райони ...и да се избягва канибализма над джънк-рибите, особено близо до франчайзерите на МакРибалс

Възможни решения на проблемите:
1. Гладуване - понеже рибите са изцяло във водна среда, може спокойно да изкарат едно 3 месечно разтоварване да се поизчистят от токсините и да се избавят от паразитите
2. Задължителна диета - да се нападат основно активно спортуващи риби, идващи от екологично чисти водни потоци
3. Да се прилага алтернативно дишане - редуване на ляво и дясно хрило за редуциране на стреса
4. Хубаво ще е по 1 час на ден медитация
5. Рьога - йога за риби, или друг вид гимнастика поне 1 път дневно, най-добре сутрин при събуждане

Човекът също вероятно може да помогне в овладяването на този проблем, но едва ли ще го направи ....ние сме все пак доста по-висши, така че рибите да му мислят и да се оправят police

Мен лично ми е жал за рибите, затова сам съм решил да им дам пример със себе си как се махат тия гадове с газове, катрани, тройчатки и други приспособления ....а съм сигурен, че газ и катрани спокойно може да се намерят и в моретата и океаните, така че да почват и те една противопаразитна програма и да видим weight_lift
Активен
Vov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 960

Познай себе си.

« Отговор #182 -: 25-04-2017, 10:45:50 »

Бино, и рибите, като всички живи същества, са податливи на състояния, нАучно наричани "стрес". Те могат да са чести непривично силни шумове, поява, присъствие и движение на същества--неприятели и пр. и пр. Такива въздействия от "средата", умело и нАучно доправена от човека, могат да станат и фактори, влошаващи здравето им с намаляване защитните сили.
 Според мен главният фактор за такова значително нарастване броя на заразените риби, АКО приемем чутото от рибарите за всеобща тенденция, без да знаем за какви точно риби се отнася, количества, от какви водоеми и пр. и пр., най-вероятно главната причина е отвратително безотговорното, продължително и огромно замърсяване на средата за обитаване на рибите. Замърсяване в такива немислими за мен размери, че съм виждал фотографии на птици, умрели от погълнати тапи, капачки, метални стружки и подобни. Само че, труповете бяха на остров, разположен на 3000 мили от най-близката суша...

Що се отнася за способностите ни за очистване, задължително е да добавим и следните структури и органи в чавешкото тяло: Всекидневно очистване правим и през
- всички лигавици - очи, уста и полови органи. Известни са множество състояния като "гурели" сутрин, облагане на езика и вътрешните повърхности на бузите и устните, различни видове разранявания (афти) и др. Теч на лимфа, слуз и секрети от носа, синуси, също е очистителна реакция.
- бял дроб -- освен СО2 и Н2О, издишваме огромен брой други молекули, всичките ненужни, повечето вредни, дори отровни.
Активен

Искам да променя света - започвам от себе си.
Krassimira
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #183 -: 02-05-2017, 07:30:27 »

Здравейте,

Знаете ли метод за пречистване от гъбички Candida Albicans в храносмилателния тракт?
Активен
Vov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 960

Познай себе си.

« Отговор #184 -: 02-05-2017, 22:20:42 »

Да. При правилно проведено лечение Временно въздържане от храна + упражнения тези и други гъбички "изчезват". Същото се отнася и за други паразитни за нас организми - както добри, така и лоши.
Активен

Искам да променя света - започвам от себе си.
Страници: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: