Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Вегетарианска среща - Варна  (Прочетена 4430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« -: 09-06-2009, 23:46:20 »

Здравейте приятели от Варна!

Време ни е и ние да се съберем да се видим и да си поприказваме на веге теми. Всеки, който е любопитен и радостен да се запознае с членовете на Варненската веге група нека да заповяда на първата среща.
Аз съм радостна, че честа се падна на мен да задвижа нещата и да поставим едно ново начало на едни наши събития, срещи и прояви в морската ни столица - Варна.
Мястото го избрах по интуиция първото, което ми дойде на ум и където съм била и много ми допаднаха меките мебели и спокойната музика...

Място, дата и час на срещата в град Варна:
Мартини бар до централна поща
24.06.2009
18:30 часа

Ползотворен ден!
Много веге мисли!
Милена

http://www.vegebg.org/forum/index.php?showtopic=230
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

« Отговор #1 -: 10-06-2009, 00:23:03 »

Там съм намигам.
Някой друг от Варна има ли,който ще  ходи?
 намигам
Активен
ДарбиМак
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 589

« Отговор #2 -: 11-06-2009, 09:14:06 »

Здравейте:)
Още не съм се представила и не ме познавате от форума.На срещата във Варна ще дойда непременно!
Активен

Намасте Smiley
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 11-06-2009, 21:41:43 »

Значи ще се видим там намигам
Активен
radosti
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 396

« Отговор #4 -: 11-06-2009, 21:51:51 »

Много жалко, че тогава няма да си бъда във Варна... Sad
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 11-06-2009, 21:52:38 »

Оооооо и ти ли си от Варна,и не казваш намигам
Активен
radosti
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 396

« Отговор #6 -: 11-06-2009, 21:57:33 »

Ами, понеже рядко се връщам...Но това лято мога да поостана повече:) Надявам се да има и втора среща и да може да се запознаем на живо Smiley
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: 11-06-2009, 21:58:19 »

И аз намигам
Активен
Talita
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Give me the key to set your heart and spirit free

« Отговор #8 -: 17-06-2009, 11:08:00 »

Бройте ме и мен Grin Само да видим дали ще го намеря този бар, но ще проуча къде е от сега, че да съм подготвена Cheesy
Активен
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: 17-06-2009, 15:10:39 »

Спокойно, мислят да сменят мястото, защото на много хора не им се хареса идеята да е в запушено заведение посред лято. Ето какво е написала координаторката на гр. Варна последно:

Здравейте!

Тъй като мястото не се хареса на някои от вас, моля предложете друго в морската.
Аз предлагам да е входа на морската градина пред ФК.
Вече ми имате снимката, така, че лесно ще ме познаете...

Мими smile.gif
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 19-06-2009, 05:28:18 »

Последно от координаторката на гр. Варна. Може да проверявате инфото направо във форума на www.vegebg.org

Здравейте!
Срещата остава в Мартини бар I, адрес ул. Радко Димитриев 7, намира се близо до централна поща. Следващия път вече като ме познавате как изглеждам, ще я направим на някое по-еко място wink.gif Примерно входа на морската или на плажа или на еко парка и т.н. За да няма заблудили се и объркани това ще бъде мястото, за където вече много хора потвърдиха присъствието си.

Заповядайте да се запознаем.

Много веге мисли на всички!
Поздрави!
Мими

http://www.vegebg.org/forum/index.php?showtopic=230
Активен

Talita
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: 25-06-2009, 09:10:19 »

Моите подозрения се оправдаха - не можах да се ориентирам. Първо закъснях - излязох по-късно от работа. После се залутах из уличките, объркана от различни напътствия на приятели и насоките от BGmaps. А накрая си купих краставички и магданоз от пазара и си се прибрах без да съм се запознала с варненските вегетарианци:( Другия път ще разуча предварително мястото на срещата  Cheesy Cheesy Cheesy

p.s.:Дано сте се забавлявали Grin
Активен
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: 25-06-2009, 10:14:56 »

Другата среща е за след 2 седмици на Аладжа манастир,надявам се там да се видим намигам
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #13 -: 25-06-2009, 10:59:38 »

vasilena, ти беше ли? Хареса ли ти?  Grin
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: 25-06-2009, 12:18:34 »

Бях бе Пепито,нормално мина,ние не правихме нещо особено,просто се запознахме и си говорихме.И с ДарбиМак Grin намигам им говорихме за суровоядство намигам.Имаше една доста странна...... Ъъъ?..дама,тя каза,че също е суровоядка,ама не знам за нея,тя малко ме озадачи....май беше на някакво друго ниво,различно от това на останалите  Ъъъ?   Grin.
Активен
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #15 -: 25-06-2009, 14:14:48 »

Талита, може би е добре да се регистрираш във форума на vegebg или поне да пишеш на координаторката, за да те има предвид, да си размените имейли, телефони, и ако нещо не се намирате, поне да можеш да й звъннеш.
Активен

Talita
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #16 -: 25-06-2009, 16:27:44 »

Непременно ще го направя, благодаря ти Smiley Честно казано се чувствам малко тъпо дето такава съм заблудена  изчервен ама да се надяваме, че е за добро  Grin. Все пак и така съм симпатична Grin
Активен
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: 25-06-2009, 21:29:50 »

Хаха, сладурка! Разбира се, че си симпатична такава, каквато си!! Това все пак е била само първата среща, отсега нататък ще има още много! намигам  Kiss
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: