Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Посещение на Хира Ратан Манек в България  (Прочетена 7870 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Valia
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #20 -: 12-07-2009, 18:57:28 »

Ако нещо не се промени и аз ще дойда до Пловдив утре вечер на лекцията от 18 ч.Ще се радвам да ви видя там ! Smiley
Активен

НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен....
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #21 -: 12-07-2009, 20:00:31 »

Понеже не ти виждам снимката, пък мойта я има, ако ме видиш ми се обади намигам
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Valia
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #22 -: 12-07-2009, 20:45:42 »

Непременно ще се обадя,дано да те видя! Smiley
Активен

НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен....
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #23 -: 14-07-2009, 02:20:50 »

Хора, как мина срещата?
Всичко изпуснах, ама след работа бях тооооолкова изморена, че заспах в нас и се събудих в 19:30....  изчервен

Разкажете, моляя!
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #24 -: 14-07-2009, 08:22:12 »

:)и АЗ питам - моля ви, моля ви споделете....
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: 14-07-2009, 19:59:52 »

Беше много интересно, но все пак лекцията не е единственото място, откъдето да се информирате за метода, така че, не съжалявайте толкова, че не сте присъствали намигам Малко над 90 мин. беше цялата лекция. Манек обясни точно метода, по който се храним пълноценно със слънчева енергия.
По-интересното и радостното беше, че видях много хора, които бяха от този форум и от форума на  Българско Вегетарианско Интернет Общество (http://www.vegebg.org/forum/), запознах се с адски много хора, включително и с Мер най-сетне. Много споделихме всички, обменихме опит...за първи път излизам някъде с хора, с които мислим по еднакъв начин и сме толкова обединени в представата си за света. Просто нямам думи...А за тези които не са били, ще кажа само едно - Хора, елате следващия път, ще бъде интересно и много полезно за всеки намигам Smiley
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #26 -: 14-07-2009, 20:06:08 »

Ех, другият път съм там и аз, и аз, и аз!!  Grin
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: 16-07-2009, 09:02:19 »

:)Ама как ви завиждамммм, ама колко ви завиждаммм- аз не знам дали въобще ще имам възможност реално да ви видя - но ще се задоволя с виртуалното- а колко ми се иска да споделя на живо своя свят с вас....
Активен

vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

« Отговор #28 -: 16-07-2009, 13:07:26 »

И аз много искам да се видя на живо с приятелчетата,мисля,че ще ни бъде доста интересно намигам
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: 16-07-2009, 19:56:24 »

Тръгваш към с.Срацимир, Силистренско, взимаш леля(млада е за да и казвам баба) Мария и идвате в сърцето на Тракия - Филибето...или както сега се казва Пловдив Grin намигам
Активен

vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

« Отговор #30 -: 16-07-2009, 20:38:32 »

Хаххахахахха,ама там няма такива извънградски кътчета бе братле,ама мерси за поканата.....да не мислиш,че не ми се митка из България намигам
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #31 -: 16-07-2009, 23:26:15 »

Е, как няма?!? Grin Вие идвайте, пък тука места си има, планината ни е на една ръка разстояние намигам
Активен

mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #32 -: 20-07-2009, 09:02:58 »

:)Ееееееееееее, не може ли вие младите да се сурнете накъм Златна Добруджа, бе деца...България да видите отвсякъде...И тук освен баби има какво да видите- имаме си тракийско свителище - Баджалията ,може да го намерите из нета...И Силистра е стар град с млади хора, доста бегаха по чужбина, ама може пък тука да си намерите половиките- за търсещите...
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: