Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Имунна система  (Прочетена 4277 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Имунна система
« Отговор #20 -: 14-09-2017, 09:42:28 »

Вова, за антибиотиците нещата май отдавна са ясни  :) Естествено - за тези, които се интересуват и знаят как да се осведомяват :)  За останалите , поради "ниският им таван" (  малко грубичко казано , но то не е обида ) - повечето от нещата никога не стават ясни  :surpris_23: Те цял живот ще търсят поредният "авторитет" от когото да получат поредната заповед:  тук-"прави - едно!" , там- "прави две!".  
Ето виждаш , във фейсбук групите как е, ти поне си по отдавна , аз- само от 2 месеца :) : двама трима знаят и разсъждават , останалите само дават линкове , линкове и линкове, без да могат да формулират няколко  свързани изречения, от които да се разбере , че на тези хора им е ясно какво точно са копнали :)  ( като цяло там нивото явно е много по-ниско ,отколкото по форуми като нашия )

За "усилването" на имунитета: ти забрави за препаратите Ветом и Стелкор  ;)  ( а не бива :) )
Те правят именно това , само че по косвен начин - чрез внасяне на ред в микрофлората. Да , това става "по вторият начин", принудително, съгласен съм. Но все пак става и тези, които  ги пият профилактично - не ги ловят разни бацили и вируси :)  
Разни билкови смеси също вършат работа, като и тук съм съгласен, че и те са "второкласен"  вариант. Най-добре си е организмът сам да си се справя, ама за това са нужни условия. Няма механизъм, който да работи без повради при толкова отклонения от "заводските  параметри" :) Та какво остава до човешкия организъм :) 

Същото е и с алкализирането посредством сода - това не е най-добрият начин , но за съвременно и "модерно" живеещият , забързан човек , се оказва единствено приложимият :)  
  
« Последна редакция: 14-09-2017, 09:49:17 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.123 секунди с 25 запитвания.