Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО  (Прочетена 3545 пъти)

mraka81

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Когато спориш с идиот идиотите стават двама
ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО
« -: 13-03-2010, 22:32:18 »

Здравей Borelo и мерси за подкрепата  :thankyou: За писането ще се опитам но едва ли ще стане  tooth Нека остане кото мой единствен порок  :Content_14: Клизмите ги правих ежедневно до 12 ден. Прочетох книгата на ШЕЛТЪН и ги прекратих.освен това след всяко хранене с плодове приемам ПРОБИОТИЦИ и перисталтиката ми се възобнови.Много ми се иска да прочета книгата на ПОЛ БРЕГ но май ще стане като се прибера окончателно в БГ .За спорта :  ЗЪЛ ФЕН съм на ЖЕЛЕЗАТА,  БЯГАНЕТО и ТУРИЗМА. Спортувам почти ежедневно ,като по този начин поддържам пулса си и вечер спя леко. Ако спра да спортувам састоянието ми се влошава.В момента само правя разходки тъй като ми е за първи път без обичайната храна и съм предпазлив. Това което ме учудва е че за 18 дни съм отслабнал само с 4 кг, като при ръст 180 бях 82 кг а сега сум 78.Правя си извода че мускулатурата не се топи с такава бързина,понеже по тялото си нямах нищо излишно. Искам да споделя нещо което научих скоро. През 30-те години един лекар на име КЛАРК ГЕРСОН казва:  ,,ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО,, за което си изказване отива в лудница. Казва още ,,ЧОВЕК ИМА ВТОРИ МОЗЪК КОИТО Е ОТДОЛУ,, .Според него 95% от СЕРОТОНИНА(хормона на щастието) се произвейда в ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО и само 5% в МОЗЪКА. Дълги години никой не предполага колко е бил прав. Учените си мислят : ,,СЕРОТОНИН В 4ЕРВАТА ???  -ЪПСУРД !!! Едва скоро установяват че СЕРОТОНИН се произвежда и в червата но не се ангажират да кайат колко. Мойе би затова след като червото започне да функционира правилно и не се затлачва с всевъзможни буклуци човек подскача от щастие.    tooth tooth tooth   чао за сега и късмет на всички  :whistling2 - emotloader:
Активен
Отличните ученици работят за добрите ученици, а много добрите ученици работят за правителството

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО
« Отговор #1 -: 14-03-2010, 02:34:28 »

mraka81. здравей! :)
Четох те и в другата тема.
За дебелото черво- и аз съм срещала подобна информация, че чувствата ни са там.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО
« Отговор #2 -: 14-03-2010, 10:14:19 »

През 30-те години един лекар на име КЛАРК ГЕРСОН казва:  ,,ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО,, за което си изказване отива в лудница. Казва още ,,ЧОВЕК ИМА ВТОРИ МОЗЪК КОИТО Е ОТДОЛУ,, .Според него 95% от СЕРОТОНИНА(хормона на щастието) се произвейда в ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО и само 5% в МОЗЪКА. Дълги години никой не предполага колко е бил прав. Учените си мислят : ,,СЕРОТОНИН В 4ЕРВАТА ???  -ЪПСУРД !!! Едва скоро установяват че СЕРОТОНИН се произвежда и в червата но не се ангажират да кайат колко. Мойе би затова след като червото започне да функционира правилно и не се затлачва с всевъзможни буклуци човек подскача от щастие.    tooth tooth tooth   чао за сега и късмет на всички  :whistling2 - emotloader:
Доста преди новата ера е установено това твърдение. Мъдреците са го казали и предали през вековете и хилядолетията :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

veneta

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО
« Отговор #3 -: 14-03-2010, 12:36:11 »

  Здравей отново Иво :).Само донякъде е вярно за дебелото черво.Мозъкът ни ръководи повече,в това,което вършим и затова трябва да намерим сили да разлюбим червото си,ако искаме да водим здравословен живот.Но за съжаление в днешния динамичен свят не умеем да живеем здравословно.И все пак,ако човек реши-би могъл да избере оптимален вариант.
  И пак ти казвам-не се срамувай,че си лекар-традиционната медицина помага за едно за сметка на друго,но силата на медицината се състои в прилагането на различни методи с 1 цел-излекуване.
 а аз ще последвам примера ти и ще намаля :essen:,минавам на плодове :Appetit_4: :Cherries  и  пробиотици. :Content_22: :) ;)
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО
« Отговор #4 -: 16-03-2010, 14:15:37 »

Здравей,
тази теза я чувам за пръв път, но ще разгледам ресурсите :)

Исках да ти кажа, че не е реално да си загубил 4 кг мускулна маса. Това е 90% вода - не се притеснявай :) Дерзай и успех!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 23 запитвания.