Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: обръщение  (Прочетена 6132 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #20 -: 11-05-2011, 14:23:14 »

Мен тези обръщения не ме дразнят, прекалено лично приемате нещата мисля...
Активен
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #21 -: 11-05-2011, 15:00:17 »

Докато "младежо", дори "момко"  например , са съвсем друго. Там риск няма.
Но тези неща Е. Блаватска не ги е засягала и затова са подценени от леля Мариина Smiley

ангелска целувка Здрасти момко...пък да не си помислиш...че е иронично.Не е!!!А с любов!Е, аз не съм момата, която ти приляга, но нейсе...ще го преживея!
 Не мога да разбера, какво имаш против Елена Блаватска...хайде дай по-конкретно, че да се разберем.
« Последна редакция: 12-05-2011, 14:35:24 от Mep » Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3928

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #22 -: 11-05-2011, 19:28:49 »

Лельо Маринче , влизай по-често в "чесалката" , хората искат нещо смислено да прочетат, зажадняли са , а ние само езиците си чешем покрай теб Smiley
Ти  понапредна в някои области ( след като ние нищо не разбираме от тях) , но ще те връщаме в началните паралелки по математика  да си припомниш темата за причинно-следствените връзки .
Щом си си направила извода , че след като споменавам някого , значи имам нещо против него.  Smiley   Голяма си скица.  Нали трябва и да се шегуваме , това е част от комуникацията. Забелязвам, че доста хора нямат чувство зца хумор и бързат да се възпалят за няма нищо. Това е виртуално общуване, с други закони, съвсем различно от вербалнното ... 
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #23 -: 12-05-2011, 12:06:43 »

Лельо Маринче , влизай по-често в "чесалката" , хората искат нещо смислено да прочетат, зажадняли са , а ние само езиците си чешем покрай теб Smiley
Ти  понапредна в някои области ( след като ние нищо не разбираме от тях) , но ще те връщаме в началните паралелки по математика  да си припомниш темата за причинно-следствените връзки .
Щом си си направила извода , че след като споменавам някого , значи имам нещо против него.  Smiley   Голяма си скица.  Нали трябва и да се шегуваме , това е част от комуникацията. Забелязвам, че доста хора нямат чувство зца хумор и бързат да се възпалят за няма нищо. Това е виртуално общуване, с други закони, съвсем различно от вербалнното ... 

ухилен Бъзникнята си ми е краста...не ме остява на мира...ама като има и такива, които се палят и от един пръст...не мога се запра!Аз изпитвам огромно удоволствие /какво да правя като загубих интерес от други удоволствия/ от това да ме изпитват, разпитват, да се закачат с мене...а бе , кой каквото си иска...нали съм далече!
    Та сега, пак шъ та питам...пък вземи и ми отговори ...конкретно по темата.Какво имаш против Елена Блаватска?
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
don Pozo
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

« Отговор #24 -: 28-05-2011, 17:55:59 »

А тъй Бинчо! И аз тъй думам.Ама за рибата не си прав.  мъдър Женски работи.
Странно е, че и мъже се включват. УЖАС! ВЕЧЕ ДЕВЕТ СА УМРЕЛИТЕ ОТ КРАСТАВИЦИ!
Спецовете са на мнение, че това е някакъв комбиниран микроб. Развъдил се дзвера в екопродуктите.
Защо пък точно германците мрази не ми е ясно. амии... знам ли
Активен
don Pozo
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

« Отговор #25 -: 02-06-2011, 20:57:47 »

Ясноо! Не било от краставици, а от суровоядство.Е, това вече е върха. олееее, амиии....
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: