Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 1476 пъти)

Mirage

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Здравейте!
« -: 13-05-2011, 02:30:14 »

Здравейте,

Престраших се и аз да изляза на светло и да спра да ви чета тайничко :)

Казвам се Елизабет, на 23г съм и от десет години не ям месо. Беше си голямо мъчение сега като се замисля, със всичките баби и роднини, които ти обясняват как няма да пораснеш и ще се разболееш ако не ядеш месо :) Аз винаги съм обичала плодове и зеленчуци, вече ги ям предимно сурови, но не се справям много добре с правенето на кълнове, все забравям или съм заета. Но пък в момента съм в Англия и си намирам много здравословни храни и много лесно, даже има едни барс, който са изцяло от сурови продукти и ми утоляват всякакво желание за шоколад. Ям доста ядки, салатки и понякога готвено, ориз или картофи или нещо с пълнозърнесто тесто.

Трудностите да съм 100% суровоядка възникват от две неща. Много пътувам и често се случва по месец-два да съм на пътя при това съвсем буквално, защото пътувам на стоп. Също така не спя по хостели и не е удобно да си приготвям храна, а се налага да ям каквото има наблизо. Другият важен фактор е, че когато можем ходим на dumpster-diving и в такива случаи просто ядеш каквото намериш. Добрата новина е, че намираме основно плодове и зеленчуци, но пък когато намерим 5 литра мляко или 10кг кашкавал не можем просто да ги оставим.
Добре, това беше "краткото" ми представяне :) Надявам се на приятни разговори и нови приятели!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: 13-05-2011, 07:27:32 »

Добре дошла Елизабет :love_026:
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Здравейте!
« Отговор #2 -: 13-05-2011, 11:43:35 »

колко интересен живот! здравей и от мен!
Активен

Mirage

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Здравейте!
« Отговор #3 -: 16-05-2011, 12:18:39 »

Ами, няма нищо особено интересно. Най-интересното са хората, които срещам и затова ме радват алтернативните начини, точно така се срещат уникални хора. :) Благодаря за посрещането :)
Активен

galibo

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Здравейте!
« Отговор #4 -: 16-05-2011, 16:11:47 »

Добре дошла Елизабет!Успех! :flowers2:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 22 запитвания.