Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: за вредата на клетъчните телефони  (Прочетена 1495 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
« Последна редакция: 07-06-2011, 21:48:42 от Mep »
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:някой да преведе този интересен линк
« Отговор #1 -: 03-06-2011, 10:04:52 »

 Не съм перфектен в превода, затова няма да го карам дословно. Няма нищо интересно в този материал. Общо взето са сложили кафето в един раздел като ВЪЗМОЖЕН канцероген заедно с клетъчните телефони и ДДТ. Причината е субстанцията acrylamide, която може да се открие в доста препържени и препечени храни в не по-малки количества.
 Клетъчните телефони имали въздействие подобно на ФМ вълните и не било 100% доказано, че разрушават ДНК. Заключението е да не се притесняваме, защото тъй или иначе повече хора щели да умрат от автомобилни катастрофи, отколкото от джиесеми.
 Бла, бла,бла..... общо взето нищо ново, просто губене на време. Според мен това е един от начините СЗО  да си оправдаят бюджета. Предполагам ,че в Лион, Франция  е доста приятно за командировка  tooth .
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:някой да преведе този интересен линк
« Отговор #2 -: 03-06-2011, 11:04:53 »

Аз затова често напомням  на жадните за информация , да тършуват в руски източници.
В западните най-често е мъгла :)   - филтрирано, омекотено,олекотено...
 "праведните" са принудени да внимават много какво и как пишат, защото армии от корпоративни адвокати само душат кого да осъдят, че да няма досадни пречки по пътя към светлото фармацевтично и технологично  " демократично" бъдеще.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

m.georgieva81

  • Гост
Re: за вредата на клетъчните телефони
« Отговор #3 -: 17-07-2023, 09:54:14 »

Здравейте! ако ви трябва адвокат мога да ви препоръчам https://advokatpilev.com/ . Той е много добър в работата си ! Успех!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 22 запитвания.