Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Електронни уреди за пречистване на организма  (Прочетена 6945 пъти)

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Възможно ли е пълно пречистване на организма с електронни устройства според вас?Запера, например убива болествотворните бактерии,вируси и паразити.Уредите за йонна детоксикация извличат токсините,тежките метали.Съществуват и други технологични чудеса.Има ли някой преки впечатления от такива?
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

Бих казал, че най-голямото технологично чудо е собствения ни организъм, стига да не му пречим да си върши работа. Наскоро четох за Джузепе Балзамо, по известен като безсмъртния граф Калиостро, та той например на всеки 40 години провеждал 40 дневно сухо (!) гладуване с което подмладявал целия си организъм. Ако има някакъв процент истина, то това е може би висша форма ци-гун (техниката би-гу-ши-чи например) или може би на бретарианство, кой знае, най-малко следва да се замислим и превъзмогнем (и надскичим) ограниченията с които сме закърмени и с които ни заливат отвсякъде.
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246

Абе хора вие верно ли вярвате на такива неща ? От 100 километра си личи, че тези усгройства, които Triedin е цитирал са скам. Може и да има електронни устройства , които помагат, но определено не са тези. Дори да приемем, че запера на Хулда Кларк наистина убива паразити, бактерии, вируси и гъбички, в което аз лично се съмнявам, нямам как да го накараш да убие паразитите и гъбичките в червата на човека. Червата са инкубатор за такива гадинки и ако не чистиш тях все едно нищо не правиш. Като хванеш двата електрода на запера с двете ръце, токът минава по пътя с няй-малко съпротивление. Демек, от едната ръка през сърцето и през другата ръка. Няма как да го накараш да завие и да мине през другите органи. И понеже, кръвта няма как да пренесе електричеството до червата, паразитите и микробите си остават непокътнати.

Другият уред пък е още по смехотворен. Всичката тази утайка, която се вижда във водата се отделя от електродите на уреда. Процеса е елементарен - електролиза. И ако се вгледате внимателно в демонстрациите , които са качени в youtube може и сами да се уверите. Ако някой все пак си е прахосал парите и си е купил уреда, може да пробва процедурата без да си топва краката във водата. Гарантирам, че водата ще се оцвети по същия начин. (казвам го защото има хора, които са го пробвали)

Както казва Диего, тялото си е най-дообрият детоксикатор. И не би съществувал процеса 'лечение' ако не съществуваше процесите 'самолечение' и 'регенерация', което тялото извършва. Така, че май най-добрия вариант е да сътрудничим на тялото си и да използваме помощни средства, които наистина му помагат.

Диего, 40 дни сухо гладуване и бретарианци дали наистина съществуват? Аз не се съмнявам в способностите на човешкия организъм, но това изглежда доста пресилено. Все пак ролята на водата и храната не са само да вкарват неща в организма , но и да изкарват. И дори и да може човек да си набавя енергията от въздуха, то ще трябва да похапва , за да изкарва токсините и мъртвите клетки отделени от червата навън, които се образуват в организма независимо дали ядеш или не.
Активен

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237

Вселената е вибрация.Трептене с определена честота.Ние познаваме някои от тези честоти и сме ги назовали с име.Като дори разделяме различни честоти на енергия и материя.В сферата на нашето осъзнато възприятие е много малка част от тези трептения.А тези които що-годе можем да измерим са нищожни.Владеенето на трептенето може да твори,разрушава или променя.Проблема е, че не познаваме тези вибрации.Опита да се измери нещо недоловимо като се преобразува в нещо което можем да отчетем не дава точния резултат,а и може да бъде приложен само в рамките на това което осъзнаваме.Той е само леко надзърване.В това е целия проблем,нямаме познанието което да можем да използваме.Всички уреди създавани с тази цел са смътно усещане и опит за гадаене.
« Последна редакция: 30-06-2011, 20:02:37 от zigzag »
Активен

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Весо,Диего
Благодаря Ви за отговорите.Аз също съм скептичен.Но не се наемам да ги отхвърля категорично.Особено,ако съм ги виждал само на снимка.Затова и приемам Вашето мнение с големи резерви.Смятам в най-скоро време да разбера къде във Варна има тези или други апарати от този тип за да ги пробвам лично.Надявам се в този форум да има хора,които наистина са ги пробвали за да споделят мнението си.Интересът ми е свързан не толкова заради мен самия.Ако Вие и аз имаме своето виждане за класическата медицина и съпътсващата я фармацевтична мафия,своето виждане за пречистване и здравословен начин на живот дали всички наши близки ги имат?Ако не мога да ги убедя да спрат алкохол,цигари,шепата хапчета вечер мисля,че за една такава проба с някаква апаратура не бих имал проблем.Знам,че това не би решило проблема.Но все пак...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Триедин, ако не те мързи , порови се из постовете ми , разказвал съм доста подробно за т.нар. компютърна диагностика. ОБсъждали сме ги няколко пъти даже. Обиколил съм достатъчно от тях, че да имам мнение :)  Включително центъра на Елисеева в Москва , а и на няколко места в Украйна.( Украинските са най-достоверни за момента , по 45000$  са наистина добрите -  КСК "Барс" и КМЭ -Комплекс медицинский Экспертный , но и те не дават 100 %  ,тествах ги .. :) )
 Във Варна е гола вода, не си струва да даваш лев, но щом си доста любопитен, това вече е основание :)   
Зигзаг много хубаво го е формулирал. Въпреки това , ако те щипят едни излишни парички и едно яко любопитство , ще ти кажа къде да отидеш, на 1500 км е от тук, но ще останеш наистина доволен :)   
Надзърни и това -
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1357.0
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

Бих казал, че най-голямото технологично чудо е собствения ни организъм, стига да не му пречим да си върши работа....

..................и според мен!
« Последна редакция: 01-07-2011, 09:45:57 от Ros »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Така си е , но да не забравяме спешните състояния, както и тези закучените , дето по 15 професора стоят ,умуват и се почесват ... ( да не дава Бог де :) )  Тогава без електроника не може да се мине.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Zigzag,
  Поздравления за отговора.  :) Така е.Но не смятам,че не трябва да се обръща все още внимание на новите технологии.Добре, тези цитираните от мен примерно не струват,но съгласете,че науката все повече обръща поглед към трансцендентни знания стремейки се да разгадае мистерията на живота.Скоро и традиционната медицина ще бъде принудена да отделя все повече и повече внимание на енергийните процеси в организма,не само на биохимичните.И със сигурност ще се появят апарати,които наистина ще помагат.
  Просто ми се иска да можех да изхвърля купчината хапчета поне на най-близките си хора/а защо не и на други/ и да ги заместя с нещо,което би било малко по-добре прието от различните нетрадиционни методи и прийоми,които съм пробвал и поне при мен работят.Не казвам,че с едно прочистване може напълно да се излекува човек,но то наистина върши чудеса.
  Бате Бино,Благодаря за линка.Вече го бях чел.  :) Всъщност попрегледах тук там из форума преди да се включа.Но твоя интерес като,че ли е свързан повече с компютърната диагностика.Аз имах предвид детоксикиращи устройства.Но май наистина е по-добре е да се работи върху промяната на мисленето.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Триедин, и детоксикиращите устройства ме вълнуват ,стига да ги има :)
Ти си изброил само две - ваничката и цепера. Като "прочистващо" е само едно - ваничката. Ваничката съм я тествал още преди 4 г. когато у нас беше почти непозната. Попитах за нея, казаха - "може и да чисти все нещо, но не е съвсем ясно какво точно  "
 Цеперът, дори и да си върши работата , не може да се нарече "детоксикиращ", защото "бацил" не е равно на "токсин" :)  Специално този модел по книгата на Кларк беше сглобен и тестван в лабораторни условия. Не убива никакъв бацил дори при 500 пъти по-силен ток! Въпреки това някои хора докладват за подобрения. Явно все нещо прави в организма.  В центъра на Олга Елисеева го използват масирано ( включително на мен)  . То е друга разработка, не е по Кларк. Интересното е ,че има локално действие- представлява нещо като малък обръч, който прави поле и го преместват по различни части  на тялото , където преди това е установено ( но по техния начин, с апарат на "Имедис"! ) че има нещо за убиване.( Дали е точно установено..пак Зевс знае )  Ако си пълен целият - местят ти го по територията на тялото ти .
Елисеева е много напред в тази материя ( и продължава да прави открития в областта на квантовата медицина )  и щом тя  не използва универсален цепер, който да си го доближиш по тялото и да  те прочисти целия,  значи и тези , дето ги рекламират са афиф.( като тези, дето са с големината на джобен фотоапарат)
Има и друго , дори и на теория , цеперът убива нещо, което има честота. Паразитите, които са още яйца, нямат такава. (Може да ги убие само Зевс. ) От тях после израства новата бодра смяна и цеперът трябва да е винаги подръка  :)
Това казват и от различни фирми , трепещи паразити само с фитопрепарати - че само растителните отрови могат да прокудят трайно разните нашественици.

Но човек все трябва да повярва в нещо :)
Ето , за да докажа , че не си падам само по диагностиката, пускам снимка на аеройонизатора, който използвам. (няма нищо общо с тези, дето са по 45 лв и само се наричат йонизатори ... )  
Идеята му е уникална - да превърне самият  организъм в детоксикиращо  устройство   и да не ти трябва цепер и йонна ваничка :) :)  
Това, което правят отрицателните йони в човешкото тяло си е жив силов тунинг на всички нива най-общо. (Зависи от концентрацията им.Колкото повече - толкова по-силен и по-бърз ефект.)
 На някои може да им се стори ,че методиката не е достатъчно проучена. И аз съм сред тях, затова може да ми прозвънявате от време на време уж случайно .. :)  
 Трябва да напиша отделна статия, ако има интерес.( материалите са на руски, където са и корифеите на методиката )
(Може да си поръча който иска , струва 1100$  без моята надценка :) )
« Последна редакция: 02-07-2011, 07:22:37 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.187 секунди с 22 запитвания.