Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Да гладуваме заедно  (Прочетена 263742 пъти)
1 Член и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
terri
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #860 -: 14-09-2017, 13:27:18 »

Пети ден само на вода. Чувствам се супер. Нямам подкрепление, нали?!?  амии... знам ли
Активен
жеси
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #861 -: 17-01-2018, 20:29:46 »

Здравейте съфорумци! Утре започвам първото си гладуване.Не пия лекарства,но имам глаукома и си слагам два вида капки.В книгата  която чета не срещах нищо по този въпрос и затова мисля да не спирам да ги слагам.Дано не греш

а....но май няма много желаещи да гладуват...или се лъжа?
Поздрави!
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3805

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #862 -: 18-01-2018, 09:52:07 »

Здрасти, Жеси.
Наред с гладуването , мога да ти пошушна още една мощна методика , за която има отзиви за успешно изцеление от глаукома. Има един руско-американски лекар-натуропат,( отдавна живее в САЩ )  когото аз много ценя - д-р Борис Увайдов.  Той  не е много популярен у нас, но  не е с нищо по-назад нито  от Неумивакин, нито от Елисеева,  Малахов , Шаталова.. В ютуб има сигурно 200 негови клипа , извънредно ценни.( бях почнал да ги изглеждам  Smiley )  В този клип разказва за излекуване от глаукома с гледане на слънцето  слънце https://www.youtube.com/watch?v=ShgPdUriSgI На всичко отгоре, методиката е  и напълно безплатна ( още не са ни  наложили данък за това  ухилен ) , та можеш да пробваш.  

Капките , според мен , с нищо няма да попречат на гладуването. ( Мария Попова се излекува от рак с 20 дневно гладуване  на вода и газ Smiley , има информация в нета , аз съм си говорил с Попова  1 час по тел. )    

Има един основен  принцип за оздравяване , който , до момента, не съм видял никой да го е щриховал и формулирал така обобщено  , както смятам аз да го направя сега Smiley 
Ако имаме проблем конкретен орган,  ние можем да му помогнем в две направления:
- първото е ясно: чрез самооздравяване на целият организъм ( методики дал Бог:  суровоядство, гладуване, моржуване,  детокс, и т.н ) 
- второто е : да се  приложат подходящи  въздействия върху самият орган ! намигам (Точно както при заял механизъм се налага да го раздвижим механично )   Въздействия с по-висок интензитет. Тогава се  включва инстинктът за самосъхранение и организмът преценява , че точно този орган се нуждае от засилване и "оптимизация на работата му" ,защото това е важно за него!  намигам
Примери много мога да дам.
- Прословутите упражнения за очи , които помагат да хвърлим очилата.
- При сърдечни болести  болният почва да тича и сърцето му заработва като часовник.   
 - При ставни заболявания движението и натоварването на ставата прави  чудеса.
 - Повишеното натоварване на мозъка обещава едно задоволително ниво на мозъчна дейност  в преклонна възраст. 
- висцералният масаж  е могъща методика ( Това е натиск по органите на храносм. система ) ги кара да заработят по-добре. 
- Методиката на великият Болотов с гълтане на  зеленчукови кюспета провокирва пилорът да заработи правилно и да  почне да се затваря .На същият принцип - "раздвижват го". Според Болотов  това е причината за почти всички храносмилателни проблеми! През незатвореният клапан преминава алкален жлъчен сок, който се взаимнонеутрализирва със стомашната киселина , следва недоразграждане и т.н. ( За това страдание няма никакво лечение - нито конвенционално , нито алтернативно. Как да накараш клапанът да се затваря..? Същото важи и за горният клапан, чието незатваряне води до  гастро-езофаг. рефлукс, от който, в някаква степен ,  страда около 30 % от населението  )
Та така.
« Последна редакция: 18-01-2018, 10:36:09 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
Страници: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: