Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: А някога много отдавна прочетох това !!!  (Прочетена 7152 пъти)

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:А някога много отдавна прочетох това !!!
« Отговор #20 -: 03-08-2011, 18:34:13 »

   Какво тук значи някакъв си ник?  ;)
   И защо някой на някого трябва да се сърди?И откъде всъщност идва обидата?От пустото его.От гордостта.А не беше ли гордостта най-големия грях?Ха сега ми кажете,кой е по-лошо.Да си завистлив или горделив.
   Флеймъри,спамери,тролове...като в холивудски филм.Всъщност и те също искат да бъдат чути.Просто не влизаш в полемика с тях,ако не смяташ за необходимо.Но да се сърдиш на един ник е меко казано тъпо.Защо не се сърдиш на лаещото те куче.Същото е.
   Какво е триедин/дори с малка буква съм го написал,а Вие се обръщате към мен с голяма  :) / Аз не съм триедин,не съм дори и Ивайло.Аз съм си Аз.Комшията и той може да се казва така.Ха сега на кого всъщност се сърдим?Май всичко е в нас.Или няма да ни достига достойнство и ще си търсим винаги виновен,или ще се мислим за непогрешими и всяко различно мнение ще ни кара да се обиждаме.Не е нормално това.Освен липса на елементарна емоционална интелигентност,е липса и на връзка с действителността.Ако тук някой се разсърди на някакъв виртуален триедин,на улицата като ме види трябва да ме остави без зъби ли?
   p.s.Бате Бино не мисля,че Петърнишки си е отишъл защото се е обидил като личност.Ако е така,то по-добре да спре да изследва човешката психика.

triedin, какво лошо има в това да не се напада личността ? Това според мен би донесло, стегнатост на темите, по-малко кръшкания от същността на темита и по-малко заключени теми и разпри, които завършват с дозина изтрити постове от модераторите. Честно казано за отрицателни ефекти не се сещам (ако някой вижда такива, нека сподели).

Плюс това, кой как реагира на лична нападка си е абсолютно личен избор на потърпевшия. Всички сме наясно на теория как стоят нещата. Че не трябва да приемаме обидите лично, че трябва да сме над тези работи и прочие. Обаче, това да сме над нещата си го избираме ние самите. Други може да са си избрали да отвръщат, трети да преглъщат, да се сърдят и т.н. (кое е правилно аз незнам). Тук има хора с много познати и наживо и може да не им е приятно за тях да се говори това и онова. Просто нека го наречем уважение към човека отсреща, независимо какви мотиви, вярвания и гледни точки има. И мисля, че е много по лесно да се въздържаме от лични обиди, отколкото после да се опитваме да ги превъзмогваме. Лично аз съм се изкушавал на няколко пъти да отправя такива, с което не се гордея разбира се и несмятам да го повтарям.
Активен

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:А някога много отдавна прочетох това !!!
« Отговор #21 -: 03-08-2011, 23:33:21 »

  Здравей Весо,
  Аз съм последния човек който би адмирирал такова поведение.Споделих само,че не трябва да се обръща внимание на такива постове повече от необходимото и да се правят драми от нечии непремерени приказки.Не сме деца за да се сърдим само защото някой нещо си ни бил казал.Всеки форум си има правила.Нарушат ли се,мнението отива в кошчето и точка по въпроса.Без много излишни обяснения и емоции.
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:А някога много отдавна прочетох това !!!
« Отговор #22 -: 04-08-2011, 08:22:27 »

  Здравей Весо,
  Аз съм последния човек който би адмирирал такова поведение.Споделих само,че не трябва да се обръща внимание на такива постове повече от необходимото и да се правят драми от нечии непремерени приказки.Не сме деца за да се сърдим само защото някой нещо си ни бил казал.Всеки форум си има правила.Нарушат ли се,мнението отива в кошчето и точка по въпроса.Без много излишни обяснения и емоции.

 triedin , прав си! 

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:А някога много отдавна прочетох това !!!
« Отговор #23 -: 04-08-2011, 23:20:04 »

Две страници по мой постинг, диво постижение, при това без да  продавам чудодейни медальони или вода държана до метеорит.





Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 22 запитвания.