Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиСъобщения за събития, новини и сурови срещиТема: Хайде да си направим сурова среща в София?
Страници: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Хайде да си направим сурова среща в София?  (Прочетена 133225 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 364

what noone knows - nobody sees

« Отговор #180 -: 02-08-2012, 10:03:05 »

Pure Love, разбира се, че всички са поканени !
 Bpa, цената през седмицата е 20 лв за цял ден и 12 лв за два часа. Проблема през уикенда е, че не може да платиш за два часа, което е напълно достатъчно, особено за новобранци. Хубаво е да се отиде сутрин към 11.00 часа, когато отварят, защото по-късно следобед има повече хора, пък и идват про-тата.
 Щях да забравя, цената включва и спасителна жилетка. Ако дойдем и двамата с Pure Love ще има достатъчно дъски и няма нужда да се наемат допълнително, щото бяха доста солени.
 Предлагам да съобразим прогнозата за времето и да си направим среща следващата седмица, делничен ден от 11.00 часа.  weight_lift   ангелска целувка
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
grow
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 519

« Отговор #181 -: 02-08-2012, 10:42:54 »

Оп,аз реших че делничен ден след работа ще е удачно също,щот иначе отпадам май.Отпуск съм след 2 седмици но ще съм извън Сф. Ако в уикенд има организация дори и по рано от 11ч се включвам.
Активен

If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #182 -: 02-08-2012, 14:20:25 »

grow, ако не можеш да дойдеш ние ще ти разкажем цветно HDTV 16:9 DTS HDMA  ухилен  ухилен  ухилен
Активен
grow
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 519

« Отговор #183 -: 02-08-2012, 18:26:27 »

Ооо щом и от теулевизията ще има участие съм пръв,много обичам да се снимам,бройте ме и мен!  Grin
Активен

If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..
vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #184 -: 03-08-2012, 19:36:21 »

Предлагам във вторник 08.08.12 да се срещнем в 10.30 ч. на Окръжна болница  и газ към гьола  weight_lift .
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 694

« Отговор #185 -: 03-08-2012, 21:21:47 »

Предлагам във вторник 08.08.12 да се срещнем в 10.30 ч. на Окръжна болница  и газ към гьола  weight_lift .

мен ме устройва, ама ще липсват доста от работещите през седмицата...
Активен

Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят
Theodora
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 992

« Отговор #186 -: 05-08-2012, 07:55:15 »

Eeе и без нас ще минете  ухилен
Активен

Psychonaut
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #187 -: 05-08-2012, 08:01:32 »

Ние отиваме след малко, че през седмицата не можем  ухилен
Активен
vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #188 -: 06-08-2012, 15:33:51 »

Ще може ли всеки, който има желание утре да ходим до хидропарка да даде сигнал, тъй като имаше доста интерес. Отворен съм да измислим нова дата, нека да е уикенда ако ще се съберем повече хора. Просто този уикенд, който мина ми беше невъзможно. Титан и бате Бино нищо не казват . Как ли са си прекарали ......  свиркам си
Активен

bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #189 -: 06-08-2012, 15:40:33 »

Ще може ли всеки, който има желание утре да ходим до хидропарка да даде сигнал, тъй като имаше доста интерес. Отворен съм да измислим нова дата, нека да е уикенда ако ще се съберем повече хора. Просто този уикенд, който мина ми беше невъзможно. Титан и бате Бино нищо не казват . Как ли са си прекарали ......  свиркам си

аз съм твърдо "ЗА"...каквато и да е датата, поне до 20-ти август, след това ще му мисля...
Активен

Чува се глас от залата
Theodora
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #190 -: 06-08-2012, 16:45:27 »

Aко ходите събота или неделя и аз ще дойда. Afro
Активен

Psychonaut
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #191 -: 06-08-2012, 20:18:48 »

Ходихме за малко , аз не бях подготвен , бате ви Бино се уплаши от старта  ухилен  ухилен  ухилен и решихме да отидем друг път
Активен
bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #192 -: 06-08-2012, 20:21:19 »

Aко ходите събота или неделя и аз ще дойда. Afro

Чудесно, значи го отлагаме за неделя, 10.30 тръгваме от спирката на Окръжна болница на автобусите, така че би било добре да сме се събрали преди този час  ама че съм
Активен

Чува се глас от залата
Theodora
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #193 -: 06-08-2012, 21:36:04 »

Мен ме устройва  свиркам си
Активен

Psychonaut
vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #194 -: 06-08-2012, 23:35:35 »

Ходихме за малко , аз не бях подготвен , бате ви Бино се уплаши от старта  ухилен  ухилен  ухилен и решихме да отидем друг път

Eeeeeee, верно ли ? Ще му дърпаме ушите на бате Бино ! Майтапа настрана, старта наистина е стресиращ, но само в началото. Неудобните моменти във всеки екстремен спорт са неизбежни за начинаещите. Ето пример от хидропарка http://vbox7.com/play:d48db743  ухилен ухилен търкалям се от смях

Предлагам среща тази събота 11.00 часа на Окръжна.
Активен

Theodora
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #195 -: 08-08-2012, 09:06:48 »

на 90% съм, петък ще мога да кажа
Активен

Psychonaut
vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #196 -: 08-08-2012, 11:23:21 »

Кофти работа  ! Снощи е паднала една от носещите колони на рампата и скоро няма да има уейкборд ! тъжен... чак ще ревна тъжен... чак ще ревна тъжен... чак ще ревна
Активен

bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #197 -: 08-08-2012, 12:02:10 »

Кофти работа  ! Снощи е паднала една от носещите колони на рампата и скоро няма да има уейкборд ! тъжен... чак ще ревна тъжен... чак ще ревна тъжен... чак ще ревна

Хм... тогава май ще се наложи корекция в плановете...
Ако някой знае хубав, естествен природен басейн, безопасен за плуване, да казва, защото ми се ходи на такова местенце...
Активен

Чува се глас от залата
malina
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 267

« Отговор #198 -: 08-08-2012, 14:08:41 »

А Бате Бино що ще в Софийско??- аз смятах да го организирам във Варна, че ви завидях, че често се виждате и си правите интересни неща..
Активен
bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #199 -: 08-08-2012, 14:12:58 »

А Бате Бино що ще в Софийско??- аз смятах да го организирам във Варна, че ви завидях, че често се виждате и си правите интересни неща..

ми организирай го де, тъкмо като прескоча след около седмица, ще намажа и аз  ам-ам търкалям се от смях
Активен

Чува се глас от залата
Страници: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиСъобщения за събития, новини и сурови срещиТема: Хайде да си направим сурова среща в София?
Отиди на: