Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиСъобщения за събития, новини и сурови срещиТема: Хайде да си направим сурова среща в София?
Страници: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 18   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Хайде да си направим сурова среща в София?  (Прочетена 134757 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
com_pot
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 310

« Отговор #80 -: 13-11-2011, 07:43:03 »

Браво, Титане! Успех и да го докараш до там, до където си го планувал!

А останалите - оглеждайте се за зеленото ми яке на колелото на трамвая на Княжево.
Активен
com_pot
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #81 -: 13-11-2011, 18:02:20 »

Поздравления за четиримата мускетари, които днес пребродихме Витоша и не се уплашихме нито от студа, нито от ранното ставане в неделя, нито от хижаря, който ни напъди, защото не ядем от шкембе чорбата му!

Най-големи поздравления за bpa и армагана, който беше изпратил! Жесток мед, братле! От къде го намери?!?! :-)))

Всички, които се скатаха, могат горчиво да съжаляват! ;-))
Активен
oum le dauphin blanc
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 548

« Отговор #82 -: 13-11-2011, 19:25:56 »

Супер сте! Съжалявам, че не бях с вас, но трябваше да съм в София днес. За следващата разходка приемате ли една делфинка с болки в артритните колене да коцука с вас по баирите? Smiley
Активен
grow
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 519

« Отговор #83 -: 13-11-2011, 20:07:55 »

Подкрепям впечатленията на com_pot,разходката беше страшно освежаваща,скоро да повторим пак и с повече участници Smiley
Поздрави и за bpa,за хубавия меден еликсир  слънце
Активен

If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..
noble_fox
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #84 -: 13-11-2011, 21:15:23 »

Наистина страхотна сбирка се получи и аз останах много доволна! Ин&Ян слънце
специални благодарности на bpa за медеца, днес той беше черешката на тортата!;) мммм
Активен
Theodora
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 992

« Отговор #85 -: 13-11-2011, 22:39:19 »

Супер хора, супер разходка, супер мед, супер врял душ...какво друго му трябва на човек  ухилен
Активен

Psychonaut
com_pot
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #86 -: 14-11-2011, 10:12:47 »

За следващата разходка приемате ли една делфинка с болки в артритните колене да куцука с вас по баирите? Smiley

Приемаме всичко :-))

Към Theodora - има и още едно също толкова хубаво нещо като врелия душ - половин кило едра сол в леген с вряла вода. ММммм! :-))
Активен
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #87 -: 14-11-2011, 20:36:24 »

Не зная за вас , но днес и аз си получих меда  ммммммммммммм  ухилен
Активен
grow
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 519

« Отговор #88 -: 14-11-2011, 22:02:25 »

За следващата разходка приемате ли една делфинка с болки в артритните колене да куцука с вас по баирите? Smiley

Приемаме всичко :-))

Към Theodora - има и още едно също толкова хубаво нещо като врелия душ - половин кило едра сол в леген с вряла вода. ММммм! :-))
ахахаха значи си го приложила,браво,и аз..Яхуу  слънце
Активен

If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..
bpa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 694

« Отговор #89 -: 15-11-2011, 23:02:58 »

Наистина страхотна сбирка се получи и аз останах много доволна! Ин&Ян слънце
специални благодарности на bpa за медеца, днес той беше черешката на тортата!;) мммм

Радвам се, че на всички ви е харесал меда  благодаря
За сведение на Герито, меда го намерих от баща ми, а той от пчелите ни, които бачкат в добре закътана горичка на брега на Дунава...
Който реши, че може и иска да поеме по-големи количества, да пише на лични...

А следващия път и аз ще се появя лично  амии... знам ли
Активен

Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят
com_pot
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #90 -: 16-11-2011, 14:31:52 »

bpa, мога и ще стана клиент на дунавските пчели, но преди това трябва да се справя с бурканите, които вече си бях напазуравала. Тъй че брой ме някъде февруари - март. :-))
Активен
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #91 -: 16-11-2011, 16:58:17 »

МММмм на bra меда е чудесен  банан + мед или тиква с мед  мъдър страхотно е
Активен
Limoana
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 35

To be or not to be?

« Отговор #92 -: 17-11-2011, 09:19:33 »

Титане, ти нали гладуваш? Какви са тези кулинарни вкусотии, за които говориш? мммм Кой ден ти е днес и как върви пречистването? слънце
Bpa, от какво е меда на баща ти и каква е цената на кг? Може да изпратиш и ЛС. Нали и аз съм на Дунава, да стимулираме дунавското производство laugh Аз съм голям фен на всякакъв качествен мед!
« Последна редакция: 17-11-2011, 09:27:13 от Limoana » Активен
Ros
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 615

« Отговор #93 -: 17-11-2011, 11:57:51 »

...
Bpa, от какво е меда на баща ти и каква е цената на кг? Може да изпратиш и ЛС. Нали и аз съм на Дунава, да стимулираме дунавското производство laugh Аз съм голям фен на всякакъв качествен мед!

bpa, това важи и за мен! слънце
Активен

Theodora
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #94 -: 17-11-2011, 12:35:52 »

Слънчогледовият е супер! ам-ам Bpa, казах ти, че ще те обсипят с поръчки  ухилен
Активен

Psychonaut
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #95 -: 17-11-2011, 22:45:44 »

аз съм днес на захранване , гладувах 7 дни на вода само , наложи се да прекъсна ,че изникна спешна работа и не мога да гладувам и да работя.
Активен
Theodora
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #96 -: 18-11-2011, 10:35:18 »

Предлагам лятото да си направим едно едноседмично групово гладуване, или на море или на планина. Аз като гладувах 1-вия път ходих и на работа и беше много хард... weight_lift Чесно казано не мисля, че бих могла да повторя. Трябва си почивка.
Активен

Psychonaut
com_pot
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #97 -: 18-11-2011, 12:16:34 »

В интерес на истината и аз си го мислех това. Сега като стоях 40 часа на сухо и гладно, като ми причерня осъзнах, че е хубаво да има някой, който поне да те наблюдава, ако нещата тръгнат много на зле.
Активен
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #98 -: 18-11-2011, 14:18:09 »

Приема се предложението на Теодорчето , аз да се похваля. Първо свалих 10 кг , второ - чувствам се отлично , трето поичистих се от разни гадости и слуз - това е от маслото. Много трябва да се внимава с маслото и другите мазнини.
Активен
kati_na
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

« Отговор #99 -: 18-11-2011, 15:03:37 »

Браво Титан пеперуди.

И аз консумирам мед от Дунавската равнина. Тати живее до Дунава и има 1 кошер bleh. Винаги ми праща истински мед. Никога не съм си купувала мед от магазина или от пазарите браво, аплодирам.
« Последна редакция: 18-11-2011, 15:06:03 от kati_na » Активен
Страници: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 18   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиСъобщения за събития, новини и сурови срещиТема: Хайде да си направим сурова среща в София?
Отиди на: