Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 1708 пъти)

Jorko

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Здравейте
« -: 11-09-2011, 18:58:25 »

Казвам се Георги и съм на 30 години. От много години се интересувам от здравословно хранене, но не се храня здравословно :). Веднъж на една две години изкарвам по 20-30 дена на плодове, колкото да се прочистя, но след захранването се връщам към стария си начин на живот. Основната причина за това е социализацията. Сега съм намислил да направя поредното плодуване, но след него да стана веган и до голяма степен суровоядец. От 100-те % суровоядство си мисля че ще ме делят наи-вече хляба боба и картофите. За първи път пиша в подобен форум, но от постингите които чета си личи, че сте готини хора. Ще се радвам да обменим опит и знания.

Поздрави
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Здравейте
« Отговор #1 -: 11-09-2011, 19:14:08 »

Здравей  Jorko !
Желая ти ползотворно пребиваване във форума!

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Здравейте
« Отговор #2 -: 11-09-2011, 19:47:55 »

Здравей  :love_026:
И на мен ми беше трудно да се лишавам от картофи,ориз,леща,но доста си  превъзмогнах тоя глад за нишесте със сурови вкусни крекери и ядкови пастети
успех  :D
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Здравейте
« Отговор #3 -: 11-09-2011, 22:46:44 »

ако искаш да има наистина полза, режима трябва да го продължиш и да не се отпускаш... аз ей така тръгвам малко повече с ядки.... или малко месце да си кусам след толкова ядене само на плодове... и оттам като ми се раздразни апетита и чума да ме тръшне ще изям цял камион с пилета.... да изяждам по 2 големи дюнера на веднъж стана нещо като верую, което повтарям почти всеки ден  :surpris_22: така че луда работа.... следващия път мисля да си карам на вода гладуването, без плодове и такива работи да видим какво ще стане.... а пък и като е само на вода ще е в по-разумни срокове, няма да е 14-20 дни както с плодовете.... ще е или 1 или 3 дни и чак след месеци като свикна тогава може повече и така ... :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте
« Отговор #4 -: 12-09-2011, 07:25:50 »

Здравей, добре дошъл Жорко  ;)...Защо ще се лишаваш от вкусния бобец  ;D...аз си го ям веднъж седмично, понякога и картофки...Опитай след плодуването да не се връщаш къв старите навици, но не бързай и не се насилвай
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте
« Отговор #5 -: 12-09-2011, 09:07:10 »

Здравей, успех в начинанието!  :Content_22:
Активен
Psychonaut

Jorko

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Здравейте
« Отговор #6 -: 12-09-2011, 15:51:43 »

Много ми допадна процедурата за пречистване на организма описана тук: http://www.zemianazaem.com/archives/47 . Трябва да се прави поне 1 месец. Дали можем да си набавим вичко необходимо за организма от сурови плодове, зеленчуци, ядки и студено пресовани масла, за да останем на режима за постоянно? Какво мислите по въпроса ?
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте
« Отговор #7 -: 12-09-2011, 15:58:44 »

Това ми е начина на живот цяло лято и мога да кажа че ефект определено има  :weight_lift:
Като стане рутина се чудиш какво си правил преди с цялото си време ...
Активен
Psychonaut
 

Страницата е създадена за 0.068 секунди с 22 запитвания.