Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: А какво може да се използва за почистване на дървени повърхности?  (Прочетена 10094 пъти)

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144

Помагайте моля.  :fluretaa:
Преди няколко седмици, точно до нас започнаха да строят нова кооперация и в момента са в разгара си. Когато се прибера след работа, всичко в къщи е покрито с прах, дори през деня да съм държала прозорците и вратите затворени. И се почва едно пръскане с всевъзможни препарати – за стъкло, за дърво.
Вече не знам кое е по-лошото – да дишаме праха или да дишам тези препарати ежедневно.

Дайте съвет за нещо, с което мога да забърсвам дървените повърхности. Идеален бонус ще е ако има и антистатик действие  tooth
Гледах друг тема, че за стъкло се препоръчва вода с оцет – за използвалите този метод, не мирише ли много на оцет след това ? Има ли нещо различно, което може да се полазва за стъклени повърхности ?
Активен

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

Помагайте моля.  :fluretaa:
Преди няколко седмици, точно до нас започнаха да строят нова кооперация и в момента са в разгара си. Когато се прибера след работа, всичко в къщи е покрито с прах, дори през деня да съм държала прозорците и вратите затворени. И се почва едно пръскане с всевъзможни препарати – за стъкло, за дърво.
Вече не знам кое е по-лошото – да дишаме праха или да дишам тези препарати ежедневно.

Дайте съвет за нещо, с което мога да забърсвам дървените повърхности. Идеален бонус ще е ако има и антистатик действие  tooth
Гледах друг тема, че за стъкло се препоръчва вода с оцет – за използвалите този метод, не мирише ли много на оцет след това ? Има ли нещо различно, което може да се полазва за стъклени повърхности ?
             Да не сме ком
Помагайте моля.  :fluretaa:
Преди няколко седмици, точно до нас започнаха да строят нова кооперация и в момента са в разгара си. Когато се прибера след работа, всичко в къщи е покрито с прах, дори през деня да съм държала прозорците и вратите затворени. И се почва едно пръскане с всевъзможни препарати – за стъкло, за дърво.
Вече не знам кое е по-лошото – да дишаме праха или да дишам тези препарати ежедневно.

Дайте съвет за нещо, с което мога да забърсвам дървените повърхности. Идеален бонус ще е ако има и антистатик действие  tooth
Гледах друг тема, че за стъкло се препоръчва вода с оцет – за използвалите този метод, не мирише ли много на оцет след това ? Има ли нещо различно, което може да се полазва за стъклени повърхности ?
              Да не сме комшии. И при мен има строеж.
Активен

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144

Хаха, ами може. Аз съм в Стара Загора  tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 23 запитвания.