Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Група във Facebook  (Прочетена 29470 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #40 -: 16-11-2009, 10:39:24 »

с тея стилове тупа-лупа-тряс-мляс Grin
Най-вече мляс. Пак добре, че няма прас.  търкалям се от смях

Discworld, хехехе, ми и моето е лична преценка.  намигам
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #41 -: 16-11-2009, 10:52:37 »

вери,то не е по-скоро въпрос на вкус,а на лична преценка свиркам си

петко,ако йогата ми се отразява така,по-добре да я спирам от рано,че може и на мачове да спра да ходя police
То е много хубаво да се ходи по мачове, но само ако се играе футбол. Аз футбол не виждам, така че...
Иначе периода 1995-1999 ходех редовно, но нещата зациклиха много...
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 842

Един ученик на пътя...

« Отговор #42 -: 16-11-2009, 22:39:45 »

Бабо Марийке, спокойно, като се поизчисти и синхронизира с природата ще спре и той с тея стилове тупа-лупа-тряс-мляс Grin Колкото и соц да звучи, за мен това си е упадъчна музика Grin Smiley

Ей и аз преди много се кефех на разни "дивашки" музики като истински норвежки блек метъл и други от сорта (Разбират я скандинавците тая музика). Ама напоследък ги избягвам. Малко не е смислено да работиш за усъвършенстване на съзнанието, развитие на състраданието към всичко живо и след това да се довършиш с някоя черна резачка, където ти пеят за клане на християни и т.н.  търкалям се от смях
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
Eternal bliss
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

« Отговор #43 -: 16-11-2009, 22:55:11 »

Петко, Иван е безнадежден случай...  търкалям се от смях
Активен

..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: 17-11-2009, 05:41:48 »

Петко, Иван е безнадежден случай...  търкалям се от смях
Дая, споко! Идвайки на йога го виждам, че ще се оправи Grin Сега като се отрече от месото и нещата ще тръгнат в добра посока Grin намигам Smiley
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #45 -: 17-11-2009, 14:52:25 »

не се надявай много ама че съм
Активен

Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #46 -: 17-11-2009, 18:49:28 »

не се надявай много ама че съм
Днес ти написах отсъствие. Ядохме кълнове от ръж и пшеница мммм Другия вторник пак ще нося нещо, но не съм решил какво да бъде Grin
Активен

Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #47 -: 18-11-2009, 16:01:57 »

имах ангажимент преди това и се забавих с 15 минути повече,за това пропуснах :/
Активен

Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #48 -: 18-11-2009, 21:14:28 »

имах ангажимент преди това и се забавих с 15 минути повече,за това пропуснах :/
Здраве да е! Другия вторник пак ше има нещо намигам мммм
Активен

Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #49 -: 19-11-2009, 01:38:23 »

най-вероятно няма да мога да дойда тогава Smiley
Активен

Mariya
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 477

« Отговор #50 -: 22-11-2009, 17:18:48 »

Здравей,canat!
Имаш ли регестрация в facebook
Активен

Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!
Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #51 -: 24-03-2010, 18:18:21 »

q vseki da si kaje rega,to v grupata ima 500 choveka,ako ne mi davate suveti da hrupam kulnove ste vi addna ухилен
Активен

Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #52 -: 24-03-2010, 19:20:47 »

търкалям се от смях адни ме Ванка, Даниела Русева  Grin
Активен
hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 842

Един ученик на пътя...

« Отговор #53 -: 24-03-2010, 19:29:41 »

Hristo Deshev  ама че съм

ako ne mi davate suveti da hrupam kulnove ste vi addna ухилен

Няма да ги хрупаш, "жги кливеш кат мисирка!"  търкалям се от смях
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1408

Ние сме това, което ядем!

« Отговор #54 -: 25-03-2010, 09:00:06 »

Аз съм Desislava Peeva. Много народ са се събрали в тази сурова група.
Активен

vesselin777
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 364

what noone knows - nobody sees

« Отговор #55 -: 30-03-2010, 19:44:33 »

Хоп ! И аз съм там . Благодарности за линка !
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
Zloqd
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1359

« Отговор #56 -: 24-04-2010, 12:00:47 »

Аз взех да се замислям дали да си правя акаунт във фейса като прочетох това:
Цитат
1,5 милиона откраднати Facebook ID излязоха на сергията
Хакер на име „Kirllos“ предлага акаунти в хакерски форум за 2,5 цента парчето

Хакер с псевдоним Kirllos предложи необичайна сделка на всеки, който иска да праща спам, да краде или да лъже във Facebook - огромен брой от потребителски акаунти, пуснати на суперниски цени.

Следователи от групата iDefense на VeriSign наскоро са засекли Kirllos, който продавал потребителски имена и пароли от Facebook в хакерски форум. Това, което привлякло вниманието им обаче, е обемът на личните данни, извадени „на сергията" - 1,5 милиона.
IDefense не знае дали акаунтите на Kirllos са истински, а от Facebook не коментираха съобщението. Ако са легални обаче, хакерът държи данните на един от всеки 300 потребители на Facebook. Исканата от него цена е между $25 и $45 за 1000 акаунта, в зависимост от броя на контактите, които има всеки потребител.

Досега Kirllos изглежда е продал почти 700 000 акаунта, твърди Рик Хауард, директор киберпрестъпления във VeriSign.

Хакерите отдавна продават откраднати самоличности от сайтовете за социални мрежи. VeriSign са засичали бързи търговски сделки за имена и пароли за руския VKontakte, например. Сега обаче има тенденция да се атакуват глобални цели като Facebook, казва Хауард.

Facebook има над 400 млн. потребители в света, много от които стават жертва на измами всеки ден. При подобна измама престъпниците са изпратили съобщения от компрометиран акаунт, обясняващи на приятелите на собственика на акаунта, че е попаднал в беда в чужда страна и се нуждае от пари, за да се прибере вкъщи.

При друг случай са изпратени Web линкове, водещи до зловреден софтуер, като на приятелите е казано, че това е смешно или сензационно видео.

„Хората следват инструкциите, тъй като вярват, че са изпрани от техен приятел, казва Ранди Абрамс, директор техническо обучение в доставчика на решения за сигурност Eset. - След като се инсталира зловредният код, престъпниците започват да крадат още пароли, да проникват в банкови сметки или просто използват компютрите им, за да пращат спам или да стартират разпределени DoS атаки.

Цените на Kirllos са изключителни ниски в сравнение с това, което искат другите. В последния си доклад за заплахите за интернет сигурността Symantec твърди, че имена и пароли за е-пощи обикновено се продават за $1 до $20 на акаунт. Kirllos иска едва $0,025 на Facebook акаунт. Далеч по-желани са подробности за кредитни карти и банкови сметки, които вървят по $0,85 до $30 за номер на кредитна карта и $15 до $850 за качествени банкови акаунти.

IDG News Service, Сан Франциско
взето е от тука http://computerworld.bg/29947_15_miliona_otkradnati_facebook_id_izlyazoha_na_sergiyata
Активен

Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
bobynka
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

МАМА НА ПРИНЦ

« Отговор #57 -: 04-04-2012, 16:10:37 »

Как  мога  да се  включа към  групата ? Линка от 1 -ва страница нещо не  действа  :Smiley
Активен
kyx4o
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 237

« Отговор #58 -: 04-04-2012, 18:34:56 »

http://www.facebook.com/#!/groups/279539397349/
Активен

Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ
Kalia
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 274

« Отговор #59 -: 05-04-2012, 07:14:35 »

Как точно се казва групата? Бих желала да се включа.Този линк не действа. :Smiley
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: