Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 1348 пъти)

WEN56

  • Гост
Здравейте!
« -: 28-10-2011, 21:58:20 »

Преди половин час открих този форум, поразгледах го "отгоре отгоре" и не издържах - регистрирах се!
Казвам се Венко Трайков, на 55 г. съм, женен с едно дете и с един куп болести. Цял живот проучвам и пробвам различни диети и начини на хранене. Суровоядство обаче не съм опитвал. Въпреки, че обичам да ям всякакви плодове и зеленчуци. Надявам се тук да открия това, което търся отдавна - компетентна помощ за откриване на правилния за мен режим на хранене и начин на живот. Надявам се, че и аз ще мога да споделя малкото знания които имам по тези въпроси!
Активен

Кибела

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: 28-10-2011, 22:27:22 »

Привет, WEN56 и добре дошъл :Content_22:
Аз също съм от новите попълнения във форума. Искам да ти кажа, че си попаднал на точното място. Тук ще намериш наистина компетентни и интересни постове за храненето, пречистването и всичко останало, свързано със здравословния начин на живот. И най-вече - изключително слънчеви и добронамерени хора, които винаги ще ти помогнат с добра дума и съвет. Да си пожелаем успех! :peperudi:
Активен

WEN56

  • Гост
Re:Здравейте!
« Отговор #2 -: 28-10-2011, 23:04:52 »

Привет, WEN56 и добре дошъл :Content_22:
Аз също съм от новите попълнения във форума. Искам да ти кажа, че си попаднал на точното място. Тук ще намериш наистина компетентни и интересни постове за храненето, пречистването и всичко останало, свързано със здравословния начин на живот. И най-вече - изключително слънчеви и добронамерени хора, които винаги ще ти помогнат с добра дума и съвет. Да си пожелаем успех! :peperudi:

Благодаря Кибела! Успех и  :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 22 запитвания.