Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49099 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Дневникът на Анджи
« -: 07-08-2009, 10:49:55 »

Az pak se izvinjavam 4e 6te pi6a s latinica, dano tezi dnes ve4e mi opravjat kompa.
Ne 4e imam koi znae kakvo da napi6a, no tui kato ot 27mi uli sum na plodove, re6ih 4e moga pone da spodelja kak se 4ustvam.
Kakto njakude iz foruma spomenah, imah edno zapi4ane, koeto spored Veri (mislja 4e tja be6e) se e duljalo na slivite, no sled tova pak mi se slu4i da hapna slivi i ni6to ne mi stana, tui 4e zaklu4ih 4e kombinaciata ot su6eni slivi i sled tova dinja (dori v razstojanie ot 3-4 4asa), ne e bila podhodja6ta. Ot minalia 4etvurtuk si pravja klizmi,purvata samo be6e s podsolena voda, a sled tova edinstveno sutre6nata urina. Ustanovih, 4e izleja li si pove4e ot 1/2 litur, trudno ustiskvam i boli. Ne sum sigurna 4e tolkova te4nost e dostatu4na, no opredeleno s urina mi e po-dobre otkolkoto s podsolena voda. Oba4e moga da si izleja 2 litra podsolena voda i ne me zaboljava taka, kakto ot 750 ml urina  ??? Te4nost ne si izlivam pove4e ot edin put, edno 4e njama, i vtoro-ne mi se visi polovin den.
Zapo4nah rejima na 67.4 kg- kato predi tova za maalko da stigna 70 (no ne uspjah  :weight_lift:), no predi na4aloto na rejima ve4e bjah uspjala da posvalja. Rezultata ot purvata sedmica e -3kg. Tazi sedmica ne znam dali 6te ima kude da se premerja. Zasega celta e da si vljaza v drehite ot minaloto ljato.
Sravnenie s minalata godina, kogato zapo4nah rejima na 29 mai i go produljih 22 dena: sega svaljam po-vabno, ne se 4ustvam tolkova jiznena, buzkite mi opredeleno ne stanaha rumeni kakto togava, i mi e po-tejko da di6am. Dori samo da se zasilja s koleloto ot garata do vku6ti (5 minuti), zapo4va da ne mi stiga vuzduh, i opredeleno imam 4ustvoto 4e ne6to mi teji. Minalata godina svalih 6kg, bez tova da e celta na zanjatieto. Sega e vuzmojno da svalja su6to tolkova, no zapo4nah ot dosta pove4e kilogrami. Predpolagam 4e tova donjakude objasnjava ne6tata. Osven tova, sega si mislja i za druga hrana (no za tova goljama zasluga imat receptite v saita i foruma :)), dokato predi prigotvjah ve4erja na prijatelja mi i vuob6te ne se blazneh. Zaklu4enie- rejima da go pravja prez proletta ili ranno ljato, ili prez esenta.
I nakraja- ne mislja 4e uspjavam da izpija 2 litra voda na den. Koli4estvoto plodove, koito jam, sus sigurnost sa pod 800 grama. Kato usetja 4e mi e padnalo kruvnoto, hapvam luji4ka med i estestveno, pija voda.
Mi mai e tova zasega. Utre 6te hodja na rafting i po-natatuk 6te doloja kak mi se e otrazila fizi4eskata aktivnost. Tazi godina re6ih da ne pravja zahranvane zaradi tova 4e 6te sum po-aktivna (minalata zapo4nah zahranvane, za6toto ba6ta mi si njama6e rabota da mi kaje 4e moje da mi stane lo6o kato katerja po baira,  a mojeh da izkaram nad mesec...) Goljama sum Mara podrobnata...sujalvajam..to puk moje i nikoi da ne pro4ete de   :bleh
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #1 -: 07-08-2009, 14:29:33 »

A, прочетох. :)
Онова за сливите не съм била аз.  ;)  :D
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #2 -: 07-08-2009, 14:38:30 »

IzFinjavam se  :Confus_3:  :flowers2:
Активен

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #3 -: 07-08-2009, 14:48:57 »

Анджи, страхотно!
вие с мъжа ми май ще се окажете от една порода.
Той сега се е запалил да купува кану, а и твоите приятели дето обикалят африка с колела, с тях ходи по Родопите и насам-натам из Гърция да трошат кокали.

Да разкажеш за рафтинга, моля те! И да си сложиш жилетка, че да не те отнесе реката на някъде.
Пий повече вода, аз също не стигах до 800гр на ден с плодовете но водата много ми помагаше. Но ти си по-опитна от мен с гладуванията и едва ли ще ти кажа нещо ново. От колко дни си в режим всъщност, че нещо изпуснах края...
22 дни си направила миналата година :Content_14: браво на теб!
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #4 -: 11-08-2009, 10:48:46 »

Megusta, май се оказа вярна приказката, че краставите магарета се намират :))
Рафтинга мина много интересно. Миналия път беше направо скучно в сравнение със сега. Оказа се, че водача ни е новак, доста се мяткахме насам-натам, и накрая се изсипахме като картофи в реката, и то на бързеите. Аз най-малко се излаших  ::) ( а водача- най-много), обаче съм най-контузена..айде на д-то имам тлъстинки, та "целувката" със скалата не беше зле, но ми посиня единия пръст на крака и има съмнения, че съм го счупила или пукнала..Сега съм го увила с лук, белким мине..но ако не, ще трябва на снимка. Ако не го напъна, не ме боли, но не стъпвам на него.
На плодове почнах от 27ми юли, но в събота вечерта (13ти ден) ядох салата от домати, в неделя вечер- морков, а менюто ми вчера беше 1 малка ябълка, половин домат, 1 праскова и за вечеря една шепа салатка с остатъка от домата. Това е нещо като захранване, но не съм сигурна, че ще го продължа..може да поседя на плодове още малко, да ми помине пръста.
Та мъжа ти като другарува с моите хора, не те ли заведе на Беглика? Аз заради тоя комп се забавих, не можах да си го взема навреме, и накрая нямаше смисъл да ида за половин ден..та затова компенсирах с плацикането по реките..
Активен

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #5 -: 11-08-2009, 15:00:53 »

Моя мъж не е фен на навалиците, пък и тази година планирахме отпуските много рано, толкова рано че ни се провалиха намеренията - щяхме да ходим до Алпите да спускат, но сега май по обичайните маршрути в Родопите. Не че лошо, Франция ще остане за по-нататък.
Как е било в Беглика, доста поваля, още не съм се чувала с никой завърнал се...
Дано се възстановиш по-бързо, кой пръст е?
В нашата къща имаше счупено кутре тази година от каране на колело с джапанки около Голям Беглик. Ортопеда искаше да слага винтове и пластини, но кой ще му даде  O0, един месец ходи героя с твърда обувка - затворена превръзка с бинтове и сега планира следващата щуротия.
Като захраниш, почвай със сусамово мляко за повечко калций :Appetit_17:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #6 -: 11-08-2009, 15:32:02 »

Да ти кажа, и аз не съм им фен на навалиците, ами да бях помогнала..ей сега се чух с един приятел, каза че е било готино, но той е от компанията, хванали го за барман и се бил преработил :))
За Франция не знам как е с къмпингите, но в Италия например ми се видяха скъпи- най-евтино платихме 25 евро, иначе към 30-35, това е за двама с кола и палатка.
Пръста е големия ляв. Оптимист съм, вече го пробвам да го натискам и не боли много, но ще го стегна с бинт за обездвижване. Задължително ще пробвам сусамово мляко! Благодарско!
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #7 -: 15-08-2009, 13:19:16 »

Megusta, да не задръствам дневника на Марулка- тортилята на вкус аз не можах да я пробвам, защото още правех захранване, но приятеля ми я излапа набързо и каза че е вкусно. Аз направих хумус с накиснат и посварен на пара нахут, намазах тортилята с хумуса, салатка, доматче и много му се ослади :)
Моето захранване е едно захранване..от 1 седмица имам изядени 1 корнишон, няколко домашни малки царевици, 2 домата и вчера малко картофи. За сметка на това ще се отям на смокини от двора на баба :))
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #8 -: 15-08-2009, 13:21:38 »

Забравих да доложа, че пръста ми все пак се оказа счупен..не е много, ама ми сложиха някакво гипсче.
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #9 -: 15-08-2009, 23:47:50 »

Бързо да ти се оправи пръстчето дано  :flowers2:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #10 -: 16-08-2009, 00:03:39 »

Благодаря, Василена! Дано да е бързо, че да си обиколя малко балкана :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #11 -: 15-02-2010, 13:09:24 »

Нищо не ми се яде. Влюбих се. Търсех прегръдката, която ще ме успокои и в която ще се почуствам сигурна.Намерих я. И трябваше да си тръгнем. Кое му е хубавото на живота?- това, че този, който си си изградил те е стегнал в здрава хватка, или че мечтите ти за друг живот, начисто, наново, могат да не се сбъднат. Стува ми се, че ще живеем и ще се мъчим докато разберем, че не само никой и нищо не ни принадлежи,но дори и собствените ни сърца не ни принадлежат. Любов има във всичко. Понякога я намираш в концентирана форма.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #12 -: 15-02-2010, 16:05:46 »

Не спирай да мечтаеш и да бъдеш влюбена Енджи  :heart_2:
Много мъдро звучиш  :Content_22: ...ето малко мисли за любовта на Дънов

"Ако искаш да обичаш, не трябва да се страхуваш. Ако искаш да те обичат, не трябва да се съмняваш.

Когато влязат в любовта, хората се натъкват на една ужасна гама, от която всички страдат. Който се влюбва, той трябва да знае, че ще мине през тази гама на смъртта. Ако съзнанието му е будно, той ще мине през нея, ще научи нещо и ще излезе, но ако не е будно, ще го сполетят най-големи нещастия, каквито не е сънувал.

Страданията предшестват любовта. Никой не може да опита любовта, докато не мине през страдания. Който е минал през тях, ще намери любовта - най-голямото богатство в света. Заслужава човек да мине през страдания, за да намери най-голямото богатство. В това богатство се крие силата на човека

Свалете иконата на щастието и на мястото й поставете следния надпис: Любовта изисква подвиг, смелост и решителност.

Не бягайте от любовта, но я приемете в себе си. Не се страхувайте, ако сърцето ви се е запалило. Ако го е запалил ангел, ще придобиете нещо ценно

Никога не съжалявайте, че сте обичали, и никога не съжалявайте, че сте били обичани.

За да не изгубиш любовта си, не питай човека докога ще те обича. Любовта е извън времето и пространството. Мисли за този момент, в който любовта ти се усмихва. Ако мислиш за бъдещето - ще страдаш.

Ако сте поканили веднъж любовта да се качи на гърба ви, трябва да я занесете до края на нейния път. Колкото и да тежи, не правете опити да я хвърлите от гърба си, защото тя ще ви създаде по-голямо нещастие. Ще я носите, ще почивате, пак ще я носите, докато най-после тя сама слезе от гърба ви. Ако сте направили грешка да сложите любовта на гърба си, не правете втора грешка - да я хвърлите от гърба си. Издръжте докрай."

Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #13 -: 15-02-2010, 16:50:06 »

Благодаря ти, Даниелче! Но този цитат само повече ме обърква :(. Аз имах любов, и заради нея промених разни неща,като например местоживеенето си. И я нося на гърба си, макар че ми се иска да я сваля,заради себе си, и заради другата,новата, която ми обеща само да се пази, за да се завърне от пътя и да ме види отново. Единствено мога да се надявам, че като не съм пуснала питомното, за да гоня дивото, това няма да ми изяде сърцето и все някога ще имам втора възможност да взема неразумно решение.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #14 -: 15-02-2010, 22:06:54 »

Анджи,  :fluretaa:
Активен

lilka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #15 -: 15-02-2010, 23:37:15 »

Анджи, случило ти се е едно от най-хубавите неща в живота: да се влюбиш  :Content_14: :peperudi:
Наслаждавай се на момента сега и не мисли за после! Давай от себе си без да очакваш да получиш нещо, просто давай! Вчера си записах нещо и ще ти го  напиша , много ми харесва :Content_22:

"Обичам и приемам себе си!
Дълбоко в мен тече безкраен поток на Любов.
Любовта изпълва цялото ми Същество, струи във всички посоки от мен и се връща умножена!
Давам и получавам Любов всеки ден и количеството е безкрайно!
Обичам себе си и затова се грижа с любов за тялото си!
Обичам себе си и затова си осигурявам уютно жилище!
Обичам себе си  затова работя онова, което ми харесва!
Обичам себе си и затова се държа и мисля за всички хора с Любов!
Обичам себе си , затова прощавам и се освобождавам от миналото!
Обичам себе си  затова живея сега, преживявам всеки момент като добър и знам, че бъдещето ми е светло, радостно и сигурно!
Защото съм обично дете на Вселената и тя с обич се грижи за мен.
Сега и завинаги!
Обичам те!
Наистина те обичам!"

Това си записах от филма за Луиз Хей дано да ти хареса  :heart_2
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #16 -: 17-02-2010, 07:17:49 »

Анджи,  :heart_2:  :Content_22:  :love_026:

Разбирам те.
Аз 3 пъти до сега съм била лудо влюбена. Първите два беше несподелена любов. Беше много разтърсващо докато ги разлюбя. А в едното момче бях влюбена 10 години и друг за мен не съществуваше. Не съжалявам, че съм го обичала. Храня към него дори и сега добри чувства.
Третият път- Милен, буквално се наложи да почна нов живот.

Какво да се прави- изпитания...
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #17 -: 17-02-2010, 11:58:21 »

Жал ми стана за питомното  :Confus_3:
Но и на теб не ти е лесно! Човек в края на краищата трябва да се чувства на мястото си!  :flower:
« Последна редакция: 17-02-2010, 12:22:43 от rima »
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #18 -: 17-02-2010, 12:43:22 »

Жал ми стана за питомното  :Confus_3:
Рима, ами сигурно си е много добро момчето, ама сърце не пита.  :-\

Angie, не всеки има смелост да загърби една любов, особено, ако много се е раздавал.  :love_026: А си е съвсем човешко да се прокрадват мисли като "Какво би било ако...". Радвай се на чувствата си сега и си пази сърцето - все пак още ще ти трябва.  :) Баба Майка беше дала много хубав цитат за любовта от Библията (I послание на ап. Павел до коринтяните - и цялото да си го прочетеш, няма да сбъркаш).
« Последна редакция: 17-02-2010, 12:47:03 от vladi »
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #19 -: 17-02-2010, 15:41:36 »

Благодаря,момичета  :flowers2:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.