Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: А вие как ходите по голяма нужда ? Може да се окаже ,че е неправилно :)  (Прочетена 16740 пъти)

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

В  магазина ,,ИКЕЯ,,продават малки правоъгълни лигенчета,но като ги обърнеш с дъното нагоре има оформени две стъпки за да се ползва за повдигане на краката при изпразване на дебелото черво.
Хаха това е забавно  ;D
Браво за темата,доста е поучителна. А пробвалили сте да си движите краката все едно ходите (от където идва и едно от наименованията нали),или се качвате по стълби? :)
Приятна разходка на всички :D
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Как така все едно ходим? Стъпваме на 1 място или ...?  :Confus_3:
Активен
Psychonaut

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Пробвал съм, лунната походка със завъртане накрая, преди да седна. Единствената полза беше, че убих една муха при завъртането, но друг ефект нямаше. :bleh

И сега по темата. Не ми пука изобщо, че по-лесно и по-цялостно се изпразва дебелото черво, при използването на клекало. Такава тоалетна няма да сложа никога в жилището си, защото само като я погледна и ми изкачат спомени, които не искам да си спомням. Училищни тоалетни, такива на плажа...мръсни, гадни, гнусни.

Искам си хубавата, удобна тоалетна чиния, да си седна удобно в поза "Мислителят" на Роден и да свърша това, за което съм седнал.  :police:  O0
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Theodora@  Аха аха точно,но това на финала де,дотогава може и фрии стайл  :Content_4 - emotloader:
Svetlio@  Подкрепям,друго си е да поседне човек,иначе в ранно утро сънен как се пази равновесие  ;D
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

In

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте всички! Темата е много интересна, напоследък и аз чета за позата и ми се струва доста логично всичко. В крайна сметка, природата е предвидила за нас едно, ние правим друго, а после се оплакваме, че нещата не вървят както трябва. Искам да споделя, че има специална степенка за тоалетна, която си я слагаш в къщи и на ная се качват краката, така че позата да се доближи до клекналата. Така хем си клекнал, хем си ползваш удобствата на тоалетната чиния. Взех си в къщи, има полза,по-леко се случват нещата в тоалетната. Същия е и ефекта на легенче под краката и другите описани във форума методи, но на мен ми се вижда по-удобно и практично със степенката. Аз си я поръчах по интернет.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.