Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиДа се запознаемТема: да се запиша,да не изтърва бонбоните
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: да се запиша,да не изтърва бонбоните  (Прочетена 1677 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zigzag
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 237

« -: 28-08-2009, 23:29:55 »

Здравейте,Петър от Пловдив(стана банално),на 43г. съм.Това да не притеснява по-младите,още чакам да ми дойде акъла.От месец съм суровоядец,с изключение на сиренце към шопската салата,много я обичам.Ще отпадне и сиренето.Решението ми е по здравословни причини.Естествено,че се чувсвам много добре и имам голямо подобрение.Мисля много дълго време да продължа така.Аз манджа без мръвка не ям.Много обичам месо във всичките му породи,разновидности и опаковки.Но се сбогувахме от раз.Което наистина е окончателно.На този етап не се занимавам с кулинария.Намерих му лесното,хрупам всичко каквото взема от пазара.Аз обичам да готвя и се сравях много добре.В гастрономичен аспект суровоядството няма как да се мери с кулинарните произведения на готвенето,но е малка цена,която наистина си струва да бъде платена.До по-нататък.
Активен
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #1 -: 29-08-2009, 01:25:55 »

Ех, Пешо (нали може направо на малко име намигам )!! Както се казва на чист български език: You made my day!!
Големи поздравления (най-вече за месото)!!!!  слънце Трябва да се полее (с някакъв прясноизцеден сок  Grin)

Браво, браво! Давай все така!  ангелска целувка пеперуди
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #2 -: 29-08-2009, 08:49:53 »

И аз минавам на малко име Пеше, добре дошъл и поздравления за решението. И аз като тебе добре се справях с готвенето, но пък хич не ми липсва Grin
Активен
Лейла
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 313

« Отговор #3 -: 29-08-2009, 10:17:07 »

Ха добре дошъл, дано скоро здраветото ти да е на 100% супер и щом си добър кулинар да се изпробваш в суровоядскто забъркване на ''манджички'' за да обогатиш нашия рецептурник.Smiley
Активен

Самотата е най-скъпо платената свобода.
ДарбиМак
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 589

« Отговор #4 -: 29-08-2009, 10:53:33 »

Хей, здравей, Петьо! благодаря  Ха добре си дошъл в нашето общество! браво, аплодирам Казвай сега какви бонбони ти се ядат  ам-ам ние тук сме лакомници  мммм 
поздравления за промяната в храненето  браво, аплодирам нали ще ни пишеш с какво се храниш  :Smiley 
Активен

Намасте Smiley
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

« Отговор #5 -: 29-08-2009, 21:47:35 »

Zdrasti,Pe6ooooooooooooooooo  ам-ам банан
 намигам
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиДа се запознаемТема: да се запиша,да не изтърва бонбоните
Отиди на: