Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: може да е бавно, но ще ви настигна:)  (Прочетена 6077 пъти)

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:може да е бавно, но ще ви настигна:)
« Отговор #20 -: 17-01-2012, 13:12:57 »

   Ами толкова - около (и малко над :-[) две чаши! Сега я измерих  - 150мл!
Пък като съм на някое тържество дръпвам и повечко! Там чашките май са по-малки :whistling2 - emotloader:


Явно съм пристрастен към...ресвератрола tooth
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:може да е бавно, но ще ви настигна:)
« Отговор #21 -: 17-01-2012, 13:36:11 »

Не си единствен  :)
  Аз обичам много вино, уиски също и ром. Обаче последните 2 не мога да ги пия вече, за т'ва остана виното и ще му предам любовта си и към останалите.
 А ти сериозно ли мислиш толкова, че пиеш много ? Излез на дискотека или на кръчма, там на всички чашите са по-малки. За всеки са хубави различни неща, не е хубаво да гледаме за всяка крачка какво правят останалите. Всеки си има собствен вкус и изпитва удовлетвореност от различни неща. Следвай си вкуса и принципите, без да се биеш с тоя чук в главата повече  ;D
 
И аз съм така ама понеже не съм пила никакъв алкохол от една година на Коледа така се насвятках от две глътки, че.....не ти е работа!
Малина, и аз на нова година се омагъосах много с едно уиски/е добре де 2 бяха/ но ако не бях пробвала, как щях да знам дали е толкова вредно  tooth
« Последна редакция: 17-01-2012, 13:46:46 от توقف عن قتلى »
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:може да е бавно, но ще ви настигна:)
« Отговор #22 -: 20-01-2012, 21:25:46 »

Spanak, поздрави за менюто :) Чуден си направо!!! А това за гладуването един ден на вода и един на плодове, всяка седмица ли го правиш? :surpris_22: А иначе и аз като теб имам проблем с късното хапване,аз попринцип хапвам след 9 и пак не е скромна вечерята ми  :essen: Най-обилното ми ядене за деня е и си знам, че е в голям минус, но се работи по въпроса :)
Иначе знам един много готин виц за спанака, ама незнам тук ли му е мястото  :'( :'(
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:може да е бавно, но ще ви настигна:)
« Отговор #23 -: 23-01-2012, 11:07:28 »

Spanak, поздрави за менюто :) Чуден си направо!!! А това за гладуването един ден на вода и един на плодове, всяка седмица ли го правиш?

От време на време му „изтървам края”, та така успявам да балансирам. Малко залитам из крайностите, а си има и негативи – много ми отслабна мускулатурата! Напоследък съм вкарал повечко тренировки и мисля да премахна единия от тези два дена (още не съм решил кой) и да мина на пълно веганство!
   Може би е добре да си направя и дневник за да чета препоръки, но все не мога да се наканя...
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

purelove

  • Гост
Re:може да е бавно, но ще ви настигна:)
« Отговор #24 -: 31-01-2012, 19:42:17 »

Поздрави ! Хранителният ти режим и навици те изтрелват право в десятката  :bleh  :) В думите ти има достатъчно потенциал да си макар и не от "крайните" и стриктни суровояди  :Content_14:
« Последна редакция: 31-01-2012, 19:44:07 от purelove »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.135 секунди с 23 запитвания.