Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Щастлива съм,че попаднах на този уникален сайт и на Вас самите :)  (Прочетена 6930 пъти)

mmimoza

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравей отново com_pot :)

Напълно разбирам какво искаш да кажеш за пречистването,но все още ми е много трудно да си представя как   ще го докарам до 80% сурово и 20% готвено-по-реално за мен ми изглежда постепенно увеличаване на % на суровото и съответно намаляване на готвеното. И знаеш ли какво винаги съм си мислела-че,за да си суровоядец,трябва да имаш супер здрав стомах (извинявам се,ако греша),тъй като аз примерно имам гастрит,който се обажда веднага щом хапна плод на празен стомах и се почват едни болки. В момента чета информации все относно суровояството и здравето,но поради този мой стомах,постоянно си мисля,че "няма да издържи" само на сурово   :( Дори мисля да задам тема,в която да попитам дали някои,който е бил преди с язва или гастрит и суровоядството не му е попречило да заживее с новия си начин на хранене :) Какво мислиш ти?
Активен

mmimoza

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7


Дори мисля да задам тема,в която да попитам дали някои,който е бил преди с язва или гастрит и суровоядството не му е попречило да заживее с новия си начин на хранене :)

А,сега виждам,че има теми,които са коментирани по повод язва и гастрит..още съм новичка и се ориентирам :)
Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Хм, значи трябва да оправиш първо стомаха. Не знам обаче какво се прави при гастрит, трябва да разровиш по темите тук.

Ако съм на твое място, обаче, ще пробвам да разбера какво го дразни и какво не. Със сигурност има комбинации, с които можеш да го излъжеш. Много ли те дразнят зеленчуковите сокове?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 22 запитвания.