Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: 22.12.2012 - Истината от първа ръка  (Прочетена 10997 пъти)

Jorko

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:22.12.2012 - Истината от първа ръка
« Отговор #20 -: 21-01-2012, 13:12:44 »

Попаднах "случайно" на статия свързана с темата:
http://www.otkrovenia.spiralata.net/articles.php?lng=bg&pg=850
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:22.12.2012 - Истината от първа ръка
« Отговор #21 -: 21-01-2012, 13:26:59 »

Драми и  е имало, има и ще има.
  2011г, за Япония и не само  за тях, си е било страшно... Да се надвеси над теб великанска вълна докато караш автомобила си, барабар с децата си.
  Падаха и бомби в Сърбия- в близко минало... На килооометри от София прелетял самолет, но на меетри от Перник :)..  В сръбско- ей го къде е! Малко пътувах мин. год там. Добри хора, учтиви и гостоприемни, и плескавица, която не е за суровоядци. Има и физически осакатени от бомбите, но нали не сме ние! А гаранцията дали утре няма да сме ние е колкото договора с Франция, гаранция Франция.
 За японската принцеса–имам наблюдения, че кралствата си мерят приказките. Не са като политиците да приказват каквото им падне.   В обратния случай - в 2013г. ще има материла за журналистите от хумористичните списания и комикси.
да,знаят какво приказват ,кога и колко и пред кого.затова и поръчах да направят превода и субтитрите.Без значение дали казаното ще се приеме като лъжа или истина, когато излиза от устата на хора владеещи добре приказките си,на това е хубаво да се обърне внимание.Самия аз започнах превода и субтитрите да правя ,ама ме домързя и затова го оставих на други тази работа.Сега гледам сеир как хората спорят дали казала истина или не...хехехехе..няма значениедали е истина или не и дали е манипулация или не.Всеки сам си определя това,но е добър пример за премереност,хладнокръвие и владеене на емоциите от страна на една жена.Затова именно и свшлям липсващата ми от главата шапка,а не дали е измама и манипулация.Всеки има право да каже каквото иска и също така всеки има право да възприеме както си иска нещо... :surpris_23: :Content_4 - emotloader: tooth :Confus_3:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:22.12.2012 - Истината от първа ръка
« Отговор #22 -: 21-01-2012, 17:02:55 »

Направо се учудвам какви глупости са писали " .. произхода му бил от планината Синай и затова получил информация от невидим автор "  tooth  tooth  tooth А и това - Путин само 3 години преди да стане президент бил силно учуден от приказките на някаква женичка за това :)) Той поне 10  години преди това е подготвян за тази схема  tooth  tooth  tooth Абсолютни глупости , пълна загуба на време е човек да ги чете.
Активен

vanko57

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • 123456789
Re:22.12.2012 - Истината от първа ръка
« Отговор #23 -: 21-01-2012, 20:26:30 »


Ванчоо, това "постоянно само отричаме" е също толкова нелепо, колкото и "постоянно сме съгласни с всичко" :)   

Абсолютно съм съгласен с теб. Но какво да се прави - живеем в свят на крайностите.

Аз с удоволствие бих обсъдил определени теми в детайлите им, но някак не се получава.

Нищо - по-важно е да сме живи и здрави.
Активен
Мъдростта не е медал, който да сложиш на ревера, Тя е Проява на Самосъзнанието което си придобил !

Интелигентността не трябва да бъде самоцел - тя е средство за нашето развитие

Човек започва да става съзнателен, когато разбере смисъла на "безсмислените" неща в живота !

vanko57

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • 123456789
Re:22.12.2012 - Истината от първа ръка
« Отговор #24 -: 21-01-2012, 22:01:18 »

...Без значение дали казаното ще се приеме като лъжа или истина, когато излиза от устата на хора владеещи добре приказките си,на това е хубаво да се обърне внимание.Самия аз започнах превода и субтитрите да правя ,ама ме домързя и затова го оставих на други тази работа.Сега гледам сеир как хората спорят дали казала истина или не...хехехехе..няма значениедали е истина или не и дали е манипулация или не.Всеки сам си определя това,но е добър пример за премереност,хладнокръвие и владеене на емоциите от страна на една жена.Затова именно и свшлям липсващата ми от главата шапка,а не дали е измама и манипулация.Всеки има право да каже каквото иска и също така всеки има право да възприеме както си иска нещо... :surpris_23: :Content_4 - emotloader: tooth :Confus_3:

Твойта позиция е балансирана и показва, че си достигнал до определени истини, даващи възможност да преценяваш нещата трезво и без съдене. Поздравления.

Наистина много внимателно подбира начина по който казва нещата, поради широтата на аудиторията. Но си личи, че знае много повече детайли, които просто няма как да сподели публично.

Имайки предвид потеклото и', се изисква кураж да се изправи и да говори по тази тема. Но е дошло време нещата да бъдат назовавани с истинските им имена и ще сме свидетели на все повече такива изяви в бъдеще.
Активен
Мъдростта не е медал, който да сложиш на ревера, Тя е Проява на Самосъзнанието което си придобил !

Интелигентността не трябва да бъде самоцел - тя е средство за нашето развитие

Човек започва да става съзнателен, когато разбере смисъла на "безсмислените" неща в живота !

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:22.12.2012 - Истината от първа ръка
« Отговор #25 -: 23-01-2012, 14:06:25 »

Догодина ще има много разочаровани хора, които ще трябва да продължат скучния си живот както преди... Имам чувството че светът е гладен за драма и апокалипсиси... вече през ден ги предричат  tooth

 :Content_14:
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:22.12.2012 - Истината от първа ръка
« Отговор #27 -: 22-05-2012, 15:20:01 »

Къде се дяна това видео?!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.125 секунди с 24 запитвания.