Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )- 2  (Прочетена 5941 пъти)

anna.nalbantova

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

ЗДРАВЕТО ТРЯБВА ДА СИ ГО КУПИТЕ - 2
 
Въпрос към специалиста: Кое е по-добре - да се лекуваме или да не боледуваме?

Четете информацията по-долу бавно и внимателно.

В тялото на човека е заложена Програмата „Боледувай”. От раждането си на всички хора трябва да се прави манипулация по отстраняване на капсулата в седалищния нерв.

За съжаление, от това ще могат да се възползват само избрани. На другите подобна мисъл няма да им хрумне. Това е така, защото ангелите на тъмните сили следят да преживеете това, което ви е отредено.
Често се казва: „Всички заболявания са на нервна почва”. Аз бих казал: Всички заболявания са от прищипани и притиснати нерви.
Хипократ е казвал - премахнете причината и болестта сама ще си отиде.
Аз твърдя: премахнете причината при 6-месечното дете и то никога няма да се разболее дълго след 100 годишна възраст. Отстраняването на тази причина до 33 годишна възраст гарантира пълно оздравяване до 5 години и, ако преди това в тялото не са протекли необратими изменения на органите или процеси, човекът няма да боледува от нищо.
Ако тази методика се внедри в медицината, това ще е Златен период в съществуването на човечеството.

Същността е в преодоляването на неизбежността при заболяванията на хората.

Не бъркайте понятията „хора” и „човеци” - това са различни същности. Хората притежават качества като „памет”, „стремежи” и „чувства”. Човекът тези качества не притежава.
До раждането на „човека” на Земята имало хора и богове. Нямало закони и религии, защото нямало необходимост от предписания как да се държиш. Достатъчно били общопризнатите понятия за добро и зло. Когато започнали да се раждат човеци, боговете си отишли от Земята, но оставили след себе си религиите, със строги предписания за определени форми на поведение, насочени към спасение на човечеството. Всяка година били издавани нови и нови законодателни актове, за да се регламентира поведението на човеците. Когато на човеците започнат масово да им се раждат маймуни, хората ще изчезнат от земята. Ще се извърши самоликвидиране на цивилизацията. Това е програмирано от генното инженерство на човечеството. Ще останат, както и от предишните цивилизации - маймуни. Теорията на Дарвин за произхода е пълна заблуда.

Природата никога нищо не е създавала и не създава. Тя само разрушава. Всичко живо на Земята го е създал Твореца.

Откриването на тази капсула не е моя заслуга - това е информация, която се дава чрез мен - трудно ми е да ви убедя в своята правота, но още по-трудно ще бъде да се преустрои вашето мислене - да осъзнаете необходимостта да се занимавате със своето здраве не след като заболеете, а още от раждането на детето.

Така погледнато, тази информация е за Избрани тоест само за тези, които имат правото да бъдат здрави. Останалите няма дори да си помислят за това. След време застрахователните компании ще застраховат хората единствено след като тази манипулация вече им е направена.
Трябва да се променят убежденията на всички лекари в света, да се преустрои образователния процес в медицинските учебни заведения. Задачата е трудна, но ще се осъществи. Лекарите отдавна знаят, че не могат да възстановяват вътрешните органии части на тялото. На тях им липсва информация за причината на заболяванията, затова не могат да предотвратят нито тяхното възникване, нито да ги излекуват. Докато съм жив това може и да не стане, но аз поне ще посея съмненията и ще провокирам процеса на размисъл. Някои хора веднага ще кажат „Да!” На тях разчитам. Може това да бъде държавно решение, а може да бъде решение на богат спонсор, който да реши да изучи тази тема и да я внедри в практиката. В напредналите страни тази методика задължително ще бъде внедрена. Времето ще покаже - знае се, че колкото е по-значима дадена идея, толкова по-трудно се реализира в живота, но затова пък - живее вечно.

На 12.07.2004 година при анатомично изследване на трупове в Полтавската областна морга, аз открих в седалищния нерв на всеки от тях, от едната страна на бедрото, втвърдяване. При палпация то се открива лесно. По формата си наподобява капсула подобна на сплескано лещено зърно. При отварянето му се оказа, че то се състои от свити на кълбо нервни влакна. Ще го наречем „капсула на адвокат Рукас”. Такава капсула има в тялото на всеки още при раждането му - тя действа като вирус в компютър - трябва да се неутрализира. Именно от нея възникват всички заболявания и заболяванията, които се смятат за вродени, ортопедичните заболявания и ДЦП, всички инфекциозни заболявания и удавянията във вода.

Всички хора след 40-50 годишна възраст работят за аптеките или умират. При интензивни занимания с професионален спорт процесът на разрушаване на органите и частите на тялото значително се ускорява за сметка на предварителното изгаряне на седемте нива на защита на всеки орган. Именно изправянето на нервните влакна и неутрализирането на тази капсула е Панацея. Аз твърдя, че значението на древното поятие „Панацея” е разкрито.  Министерствата на здравеопазването трябва да се реформират и втората форма на здравеопазване трябва да стане метода за отстраняване на причината за заболяванията.

Според лекарите „Панацея” е лекарство за лечение на всички болести, но това не е вярно. Панацея не е била лекар и не се е занимавала с лечение. Тя е неутрализирала тази капсула при новородените, отстранявала е причината за заболяанията. Подобен лек за всички заболявания са само гилотината, въжето, цианкалия и др. Лекарствено средство от този род не може да има.

Това понятие означава „да се премахне причината за всички заболявания”, тоест - да се неутрализира действието на тази капсула.  Аз твърдя, че в медицинските учебници посочената етиология на заболяванията е погрешна. Всичко, посочено там, са само фактори, на които болния орган може да реагира - здравите органи на подобни фактори не реагират. Аз говоря за даване на организма шанс да се самовъзстанови.

Майка ми казваше „Синко, може и да не вярваш в Бога, но за всеки случай се прекръсти.” Така е и сега - може да не вярвате във фаталността на тази капсула, но за всеки случай я неутрализирайте в себе си с моя помощ или с помощта на друг като мен. Ефектът е потресаващ!
Айнщайн казва: „Да допуснем, че за дадено нещо знаят всички и знаят, че то е невъзможно да се направи. Но се намира един невежа, който не знае това - именно той прави откритие”.
Така стана и с мен - аз в областта на медицината съм по-скоро невежа, но медицината не е установила истинската причина за всички заболявания. Има много теории за причината за заболяванията, но те са неверни, една група учени противоречи на друга - не по-малко авторитетна. Това показва общата им некомпетентност относно истинската причина за заболяванията. А аз, като адвокат, следвам принципа „подкрепи с доказателства” - ако не можеш да подкрепиш с доказателства твърдението си - не говори. Особено, когато става дума за сериозни неща. Капсулата, която открих, не се отнася към областта на медицинските знания, а към знанията свързани със запазването на здравето на хората чрез отстраняване на главната причина за заболяванията.
 
През пролетта на 1999 година се събудих през нощта от повелята: „Седни и пиши!”. Започнах да записвам информация относно отговорите на въпроси, над които дълго бях размишлявал. Така се появи първото ми издание: „Один дотик – шлях до здоров`я” . Така продължи до октомври 2005 година - неочаквано, внезапно, се връщах към проблемната тема и получавах отговор-информация. Записвах я и ясно си представях причината за заболяванията.
Според мен това откритие не е случайно - явно в световен мащаб за нас, като за цивилизация, е настъпил моментът да знаем това. Всички открития на Земята стават навреме. Може да отричате идеята ми, да спорите, да я заклеймявате, но тя ще живее. Пред нея има невероятно бъдеще. Да живееш без да боледуваш - това ще бъде просто реалност, само че без капсулата.

Нататък четете много внимателно - всяка идея осмисляйте и развивайте понататък чрез размишления - това е важно, защото понататъшният текст е голяма научна разработка в компресиран вид.
В реалният живот като правило след раждането си хората боледуват. Отначало от детски болести, след това от заболявания в зрялата възраст, а след 60 години - от болести на възрастните и от тях умират. Тези условия съответстват на натоварването от остеохондроза на шийния, гръден и поясен отдели на гръбначния стълб. Често, особено при жените, на горните шийни прешлени израства уплътнение като камилска гърбица. Това са съставките на остеохондрозата. Между другото, тези отлагания, по своя състав, трябва да са идентични с камилската гърбица. На теория хората трябва да живеят дълго и да не боледуват, но на практика боледуват и умират рано. Като сензация се възприемат случаите, че някои хора живеят сто години, ако никога не боледуват, ако не ходят на лекар. Възможно ли е това за всички? Пред болестите и ранната смърт всички лекари и лечители се оказват безсилни. Можете да оспорвате това, но главното и определящото ще бъде само практическия резултат.

Остеохондрозата е главната причина за всички заболявания, но как се формира тя?
Твърди се, че тя е следствие от нарушената обмяна на вещесвата в организма. Според мен процесът е механичен. И това явление е свързано с движението на гръбначно-мозъчната течност по изходящите нервни влакна. Медицината твърди, че по нервните влакна гръбначно-мозъчна течност не тече - излиза, че тази течност в мозъка е като блато. Остеохондрозата, според мен, не е заболяване, а състояние и няма полза да се лекува. Освен с гладуване - само то помага, но временно, защото когато започнеш да се храниш нормално - всичко отново се възстановява. Именно затова от православието и други религии било въведено постенето. В тези периоди на частично гладуване остеохондрозата частично изчезвала.
Аз предлагам да се отстрани причината за остеохондрозата и тя сама ще си отиде - организмът сам ще я „изяде” и тя ще изчезне като камилска гърбица през пролетта. Методиките за лечение на гръбначния стълб са неуспешни - с времето всички опити в тази посока водят до изменене на задните надлъжни връзки, към тяхната хипертрофия и остификация (или остеогенеза - образуване на костна тъкан), което ще усили стенозата на гръбначния канал, провокацията на херниите на дисковете и невралгически синдром. Възниква невровегетативна и невроендокринна недостатъчност. Но това са само цветовете. Плодовете са исхемичната болест, атрофията и поражението от инфекции на вътрешните органи по хематогенен и лимфен път и преждевременна смърт. Методът на нехирургическа транспозиция на лигаментарно-артикулаторния апарат на гръбнака е уморителен и безперспективен. Апаратите на Евминов и Фролов са опит да се активизират силите на организма и да се отстрани болката, но това отново е борба с последиците.
Аз не се занимавам с лечение - аз отстранявам причината за заболяванията.

Когато детето стои право като стъпва на пода не на двете си крачета, а само на едното, а на другото се опира само на големия пръст , му поставят диагноза вродено изкълчване и го слагат в стремена до една годинка. Но това не отстранява проблема. Трябва само да се неутрализира тази капсула в едното краче и детето спокойно ще стъпва на стъпалата на двете си крачета. В противен случай това краче ще бъде по-късо и като порасне, детето ще куца. След това на това краче ще се формира артроза, след нея - коксартроза и счупване на шийката на бедрото.
Най-много ме шокира факта, че лекарите, които предварително знаят, че с нищо не могат да помогнат, продължават да вземат парите на близките на болния и при настъпването на леталния изход не ги връщат.
Това е явно престъпление. Те не могат да приемат, че някакъв адвокат може да им говори за причината за заболяванията. Но аз не съм виновен, че тази информация беше дадена чрез мен.

Важна информация: лекарите не знаят причината за гърчовете при децата и не могат да прекратят този процес. Гърчът е последица от защипване на нервни влакна под формата на капсули от извити нервни влакна или от прищипване на нервни влакна. Да премахват тези възли могат само онези, които могат да сканират хората и са надарени със способността да изправят тези възли. В такива случаи лекарите слагат диагноза „епилепсия” и без съгласието на родителите правят гръбначно-мозъчна пункция, за да изтеглят гръбначно-мозъчна течност, при което правят това дете инвалид завинаги. Такива деца губят способността си да мислят, ходят, говорят. Като правило, лекарите не носят никаква отговорност за това. За родителите на това дете животът става ад. Без знанието на родителите на лекарите не бива да се разрешава да правят пункция.

През 1980 година след три месеца безполезно лечение на радикулит в медицински заведения и пункция преди операция на гръбначния стълб, попаднах при една баба без медицинско образование, която ми направи манипулация в тазобедрената става - олекна ми и се отказах от операцията. Радикулитът ми изчезна след 7 дни. Гърбът не ме боли вече 24 години, а през следващите 5 години ми изчезнаха сколиозата, хемороидите, простатита, жлъчнокаменната болест, колита, гастрита и стенокардията. Имах всички тези заболявания на 32 години - аз, който спортувах. След три години, през 1983 година, бабата ми предаде своя дар.

Рукас Григорий Иванович
Страна: Украйна
Адрес: Полтава, 36004, буль. Богдана Хмельницкого, 19, кв. 8, тел. 57-23-70 (38-0532)
Телефон: 38-0532-5723-70  http://rukas.at.ua/
Записване за прием в град Стара Загора : 0886 491929


Следва......
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )- 2
« Отговор #1 -: 21-01-2014, 11:21:40 »

Двама от съфорумците вече дадоха мнение за "капсулата на адвоката" част 1 ,( тук http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7659.)
Част 2 е оформена като "нова тема", а понеже е написано "СЛЕДВА", вероятно ни чакат още  много части, съотв. още много теми..  :surpris_23:
Така че , съфорумци, моля не се стеснявайте, ако имате нещо да добавите, да попитате..
Анна Налбантова вероятно държи много на  обратната връзка , за да прецени по отношение на бъдещите текстове по "капсулата". 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.2 секунди с 23 запитвания.