Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет!  (Прочетена 1353 пъти)

ink-dot

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Привет!
« -: 20-05-2012, 15:33:40 »

Привет и от мен!   :D
Тайничко ви чета писанията от известно време и винаги намирам доста полезни нещица, за което благодаря!
Вегетарианка съм от близо 4 години, веган от 7-8 месеца. А от около 4-5 вече се опитвам да мина на пълно суровоядство. На ~80% успях да се справя от раз /като цяло не си падам по готвеното от доста време насам/, но от време на време все "прегрешавам" с някой хумус или зеленчук на скарата, а и все не успявам да се разделя с кафето за по-дълго време. За това и реших да се включа малко по-активно във форума - заобиколена съм от месоядци, почитатели на шоколади, бисквити и прочие. Подкрепата на съмишленици опредееелно ми липсва в някои моменти.
Като цяло се стремя към сурово хранене по системата на Дъглас Грахам, предимно на свежи плодове и зеленуци. Боря хормонални проблеми и булимични пристъпи, които все още трудно овладявам /тук май трябва да вметна, че имам дълга история на криворазбрани мании по хранене и тегло ://. Вярвам че суровоядството е начинът да се оправя, но трябва търпение, а не винаги го намирам в себе си.
Тепърва имам много да уча и се стремя непрекъснато да търся повече и повече информация. Всякакви съвети, поуки и опит приемам, пък се надявам и аз да ви бъда полезна с нещичко  :love_026:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Привет!
« Отговор #1 -: 21-05-2012, 09:01:42 »

Привет!  :flowers2:
Със сигурност тук имаш много сродни души, а относно ученето - то е най-забавната част.  :sorcerer - emotloader:
Активен
Psychonaut

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Привет!
« Отговор #2 -: 23-05-2012, 08:40:07 »

Добре дошла и от мен  :peperudi: Кафето и на мен ми е страст, но е толкова вредно... Аз го спрях и да си призная честно това беше най-трудното нещо, което съм отказвала в живота си. Сега от време на време пия по 1 на две седмици, ако много ми се пие, но имам контрол  :Confus_3: Като бях студентка пиех по 8-10 супер силни кафета от 6 сутинта до 11 вечерта :( И ти ще успееш :love_006 - emotloader:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 23 запитвания.