Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: "Дъвчеща" сокоизтисквачка  (Прочетена 161790 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elit19
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #240 -: 03-05-2017, 14:10:52 »

Сега за Грийниса.
Машината изглежда добре. Много приятно тиха и удобна за ползване. Първо я пробвах със 6 средни моркова и 4 средно големи ябълки...сока беше чуден.. излезе към 600 мл някъде.Също така не става въобще бавно. Пулпата излиза доста суха и пробвах да я прекарам втори път, след което пусна още малко сок и пулпата излезе още по-суха и спластена, но се появиха и мааалки парченца в спка, което не е лошо според мен...С миенето се зае жената и се справи бързо, като четката от комплекта сваля за секунди всичко, което се е набило в цедката...На следващата ситрин пробвахме пак с моркови и ябълки, но този път и цвекло. Много хубав сок става и съм много доволен, понеже предимно това ще цедя май... след това промих два пъти с по една чаша вода и пробвах с две пиперки, две краставици, няколко стръка поумекнала целина и два стръка магданоз, които скъсах директно от саксията... с всичко се справи, но явно понеже целината беше поумекнала, се позапуши отвора за пулпата и в спка влязоха малки парченца... След като отворих да я чистя се видя причината за запушването... беше се задръстило с конци от целината и тогава се сетих, че ме бяха посъветвали да редувам тревите между другите неща, а аз ги сложих последно...както и да е за напред ще знам да слагам по малко и ще редувам... По-нататък ще пиша пак, като пробвам и с други зеленчуци и плодове... Засега съм доволен...

Здравейте, след като изчетох цялата тема се спрях на този вид сокоизтизквачка-Greenis F-9010 . Да попитам boko правил ли си сок от връзка магданоз и морков. Става ли чист сок или има доста и от фибрите. Знам ,чее са полезни но децата отказват да пият гъст зелен сок. С плодовете няма проблем
Активен
ndkolev
New
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #241 -: 14-06-2017, 09:10:42 »

Здравейте,някой да има наблюдение върху въпросния модел https://sapirshop.com/sokoizstiskvachka-sapir-sp-1160-k-p465
Активен
stan73
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 82

« Отговор #242 -: 13-07-2017, 08:30:28 »

Разгледах я. Конкретно наблюдения върху нея нямам, но изглежда, като всички други прилични клонинги. Вероятно ще върши работа.
Активен

boko
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #243 -: 13-07-2017, 16:11:41 »

Здравейте! Отдавна не бях влизал и виждам, че питате за Грийниса... всеки път си слагам магданоз в спка от ябълкк, морков и цвекло, като си го късам директно от саксията и си го нарязвам на парчета с дължина не по-дълги от 3 см... редувам го с между другите и освен чуден вкус няма други следи от него, като фибри примерно... и това е общо взето... скоро пробвах да смачкам череши без костилките и стана чуден сок. а от няколко дни имам и приставка за сладолед, като пробвах два пъти малини с банан и стана много добре, но консистенцията не мога да я докарам като на купешкоя сладолед... Ще се радвам много, ако някой сподели как си прави сладолед с машината!
Активен
santino
New
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #244 -: 09-09-2017, 13:14:35 »

Здравейте! Получих от Южна Корея тази сокоизтисквачка - NUC Whole Slow Juicer, модел WSJ-972K. Ето малко нейни снимки http://santino1.snimka.bg/cooking/nuc-whole-slow-juicer.958682.38223147 В комплекта имам включена приставка за направата на сладолед, но не и тази за смути. Въпросът ми е, дали някой от притежателите на Kuvings или друг знае на кой модел Kuvings отговаря показаният от мен модел?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: