Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: МАШИНАТА НА д-р РАЙФ ЗА ЛЕКУВАНЕ НА БОЛЕСТИТЕ-КАК ДА СИ Я НАПРАВИМ САМИ В КЪЩИ  (Прочетена 26529 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Имах предвид,че самите кабели внасят шум, ако си направиш по-качествени със сигурност би трябвало да постигнеш по-добър резултат. Кабелите ,които виждам на снимката, като се свържат в една качествена уредба причиняват шум , когато се сменят с качествени шумът изчезва. Това имах предвид , а усилвателят усилва този шум към ръкохватките, ако това има значение някакво , разбира се .
Би ли ми споделил на какъв принцип според теб определена честота би повлияла на окото да се самовъзстанови ?
сега понеже е дълго за обяснение и ще трябва да пиша цял ферман затова ти предлагам, този линк и виж филма за самия доктор на български е.

The Royal Rife Story / Историята на Роял Райф
това е заглавието а  линка е този: http://kolibka.com/2.html
за кабелите нещата са така както казваш ти,но на практика тоаи шум не се отразява в самата трансфоримана вибрация вече  в ръкохватките.защо е така ,не мога да кажа ,но практиката показва това именно.ако прочетеш из нета за хора които са направили и те сами машината с тези кабели-ше видиш че споневат същото ,на тази въпрос.не знам защо,теоретично би трябвало да е така,но на практика не е.
самия принцип на действие на вибрациите е много хубаво обяснен във филма.вярвам че ще останеш доволен от него
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Цитат
Мен не ме интетесуват философиите ,нито теоретичните доводи.интересуват ме само прагматичните идеи и престави ....                                                                                                                                    
Напротив от това което пишеш се добива представа че твоите знания и представи идват единствено и само от чуване, четене и филми, и от чужди болести които ти смяташ за "излекувани" .....прагматичността, практичността и знанията от личен опит ги няма при теб.

Ще повторя пак една фраза от предното ми мнение която не е само моя като смисъл “Болестта е сеизмограф за истинност“.  Тя убива фанатичния субективизъм, високомерието, нарцисизма и ГОЛЯМОТО ЕГО, .....и ги трансформира в толерантност,  състрадание и цялостен и многовариантен  поглед.
Когато попаднеш в реално състояние на СЕРИОЗНА "болест или травми" ти или твой близък, тогава ще се доближиш до истината с елементи на обективност, не сега.......сега егото ти е голямо.....




Цитат
Когато един болен човек ,почне да обяснява на другите как да се излекуват и по кой метод-естествения въпрос е:А ти като много знаеш,защо не си се излекувал/а досега ?Нали?..“
          Тук да се смея ли трябва не знам.................
Един 44 годишен човек трябва да се е сдобил с повече мъдрост и обективно мислене за тези години. защото това в цитата е детинщина. От какво съм толкова болна аз......всичките ми важни медицински показатели са ОК. Когато на теб ти се случи инцидент и получиш многобройни проблеми със ставите и периферните нерви.....и успееш да материализираш връщането вида на ставите си от преди инцидента, тогава можеш да слагаш хората с подобни проблеми като втора ръка. И че като се „излекуват“, само тогава имат право на мнение.
За  втори път повтарям, ...в тази тема не търся никакви съвети, нито пък внимание, ...просто имам мнение по темата. И по още многобройни теми имам мнение и личен опит,  изобщо не съм се фиксирала върху някакъв си  Райф апарат. ......
Един истински лекар, лечител, шаман.... трябва да знае какви са му възможностите неговите, на билките му или на машините му, добре обученият лекар/лечител знае границите на възможностите си и се оттегля сам, когато не може да се справя с отправените към него очаквания.

Колкото лош съветник е негативното мислене, ...толкова лош съветник е и наивното позитивно мислене. Райф машината си има определен потенциал, но  какво ли няма в списъка с болести за нея който имам аз,  ...нереалистичните очаквания могат да доведат само до разочарования.                                             Като примерно лечение на диабет тип1, херния без значение каква дискова или друга, хормонални проблеми, всякакви здравословни проблеми имащи елемент на генетична конституция за тялото, депресии и тревожни разстройства(да машина мисли не може да променя) ......и много други.....                                                                                                                                            Имам наблюдения дори и върху силно фанатично вярващи в тази машина,  ........., но дори и плацебо ефекта не им подейства, защото възела на болестта им е завързан на друг принцип.

Ама как мога да си позволявам аз да  пиша толкова много и изобщо да изразявам мнение аз "болната".......май пак сбърках. Ето ставам малка, взимам си поука от грешката....повече няма да пиша във форума ви, ще се върна като се "излекувам"                                                                                                                                     Аааа хич няма да ми е трудно....не съм пристрастена/зависима нито към този форум нито към нещо друго.


« Последна редакция: 01-02-2012, 16:56:58 от Мая »
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

 и добре ще сториш да не пишеш ,ще освободиш форума от наказаната си същност... tooth tooth tooth
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Цитат
цитат eula: Някой друг правил ли е такова нещо и има ли сходни резултати с тези на Мио?

Забравих нещо което имах намерение да напиша......Мио няма резултати!!!....
Той има само ЕГО и свети в жълто!

Излекувал е с машината си само хора които така или иначе са щели да се излекуват. Какви резултати може да има човек който не различава диабет от хепатит......и няма никакво чувство за толерантност.
« Последна редакция: 01-02-2012, 17:17:25 от Мая »
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149

 Можеш ли да си сигурна, след като не си пробвала същата машина, за която говори Мио? Спора наистина е безпредметен
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Цитат
цитат eula: Някой друг правил ли е такова нещо и има ли сходни резултати с тези на Мио?

Забравих нещо което имах намерение да напиша......Мио няма резултати!!!....
Той има само ЕГО и свети в жълто!

Излекувал е с машината си само хора които така или иначе са щели да се излекуват. Какви резултати може да има човек който не различава диабет от хепатит......и няма никакво чувство за толерантност.
tooth tooth :Content_4 - emotloader:Забравила си и друго нещо скъпо съкровище tooth tooth :Confus_3:това че не светя точно в жълто, а глупаво жълто-знаеш този цвят какъв е, когато погледнеш в огледалото,спомняш си... :Content_4 - emotloader: :Content_14: tooth.Освен това забрави да допълниш че съм и паталогичен лъжец и просто дрънкам глупости за кеф-ей тъй щото няма какво да правя и да се намирам на работа. :Confus_3: tooth :thankyou: :Content_4 - emotloader:никакви резултати не може да има човек дето не различава болестите,понеже и на две магарета плявата не може да раздели ,какво означава за повече...хахахахаха...точно така,чудесна си tooth :Appetit_4:не съм толерантен и това си права,защото като бях малък ,паднах на галвата си от 5 -я етаж на блока от терасата и ме оперираха след това специално от болестта наречена "толерантност към наказани от природата създания"Така писа доктора в болничната ми карта,паза си я ...хахахахахаха :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth :Appetit_4: :Confus_3:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Даа, така става ( почти) винаги  когато дискусията излезе от темата и се пренасочи към личността на постващия.  Тогава воюват не самите аргументи по темата , а психиките на участниците.  Което са си две отделни войни..
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Даа, така става ( почти) винаги  когато дискусията излезе от темата и се пренасочи към личността на постващия.  Тогава воюват не самите аргументи по темата , а психиките на участниците.  Което са си две отделни войни..

....което не е правилно и добре  никак .Не е мястото в този форум,защото тук са се събрали що годе най отбраната част/поне според мен/от по развитите интелектулано и душевно хора ,говорещи български.мисля ,че когато се констатират подобни сблъсъци, в някоя тема ,е добре веднага да се уводомят модераторите и те от своя страна да вземат превантивни мерки ,за да не се стига до такива грозни войни,като например предупредят /най-малкото на лични/ участващите биткаджии ,че това не е мястото за техния спор.Направих такъв опит да поканя отсрещната страна на друго бойно поле от единия етикет и уважение  към форума,но явно поканата ми е минала покрай ушите и,а и не само поканата.съжалявам искренно за грозната картинка .що се отнася до моя милост,ще се постарая да остане единствен случай. :police: :love_028: :sorcerer - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Симон Живков

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
    • НЕО-ЕЗОТЕРИЧНИ (обединяващи наука и езотерика) ЛЕКЦИИ

   Здравейте на всички,
   Честотният инструмент на д-р Райф използва високоволтова газоразрядна лампа и ВЧ носеща около 5 МХц. Морталните честоти, както ги нарича Райф, са до няколко стотин кХц. Може да сеприлагат (по-слабо ефективно) и електрически или чрез лазер, но винаги с ВЧ носеща. Само нискочестотни (с аудио-усилвател) са предимно вредни, ползата е незначителна. Това е подобно на Запера на Х.Кларк.
   Накратко за д-р Райф и някои др. лечебни методи може да прочетете в следната Лекция 19 http://seleq.org/Html/19Prilojni.html. Там има линкове за действителните причини за болестите и за правилна профилактика.

Поздрави
Симон
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

мисля че с някои неща  относно усливателя не сте съвсем наясно .ниска мощност не значи невъзможност за усливане  на виско честоти.както и обратно,висока мощност не значи че е задължително да могат да се възпроизведат високи честоти.програмата генератор създава честотите ,както и лампата в прототипа както е било някога.проведох доста опити и наблюдения.помислете още един път и разгледайте още един път добре схемата ,по която съм я направил.програмата не съм дал,но вие я имате вероятно.същото каквото тук сте писал ,сте коментирали и в блога /личния ми/казаното е отгоре отгоре.мисля че целите ви са други ,а именно реклама и потенциални клиенти,както и популярност  с една цел-намиране на нови възможности за правене на пари.не директно,но като бъдеща евентуална възможност.това виждам  зад нещата,като мотив
« Последна редакция: 18-02-2012, 01:25:32 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист


Г-н Живков , има ли някъде на блога ви раздел за коментари, че не видях? Или пък форумченце някакво?  :surpris_23:
Има интересни неща там, но се откриват и неточности. А нали блогът се актуализирва постоянно , възможно е хората да имат доброто желание да внесат своите корекции :)  , може пък да стане и дискусийка :)
 Нещо ми направи впечатление при бързото преглеждане : 
"Демокрацията вече е предимно демагогия за отклоняване на вниманието в защита на властоимащите, акцентира се върху правата на престъпници, извратени, малцинства, кучета..., но не и на обикновения човек; той е все по-онеправдан и самоизолиран."
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Марко

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Искам и аз да помоля за програмата и списъка с болестите на адрес m.markoff@abv.bg Благодаря предварително. Ще се опитам да направя този апарат. Вярвам в това и ще се радвам да помогна на доста хора, които сеа в нужда.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Похвална е идеята ти, Марко. А също  и благородна. Запознат ли си обаче колко струва да се направи тази машина?  ;) Само лампата струва около 2000 лв. ( А без лампа не може. Райф е използвал именно лампа, а не електроди. )
 Цялата машина излиза около 5000 лв.Не го слушай Миоджералвомбо ,само си мисли,че е запознат.
 В момента такива машини се продават в САЩ за около 5000 долара.
 У нас има поне един човек, за който знам, че ги прави.Даже днес пак се чух с него. Познаваме се лично, много стойностен като личност  и като специалист. Не е от хората, които ще направят нещо за 20 лв и ще ти го продадат за 200.  
Затова , ако ще се захващаш, първо е добре да направиш една консултация с него за да си прецениш дали ще си струва начинанието.  Скоро пак ще ходя при него в Хасково да ми разкаже какви резултати е постигнал с тази машинка.
( Малцина са хората по света, които са като него. Преди 2 години бях се засилил да купувам от него един синхрометър, тоест - уред с диагностична програма - за болести,паразити и т.н. Мнозина ги рекламират по интернет..
 Питам го  "Златко, каква достоверност има уредът, който продаваш ? "
-  " Ами около 30 % "  
-  "Благодаря , Златко. Уреда няма да купя, но не съжалявам. Предпочитам да намеря качествен човек , отоколкото качествен уред.  )    
« Последна редакция: 26-03-2017, 12:36:37 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

30% достоверност за мен е равно на 0%  :)
Активен

tomika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

 Притежавам такава машина. Аз съм е направил. Познавам и Златко. Но какво значи това 30%. Ако не зададеш
правилната честота за патогена синхронизирана с твоята машина, си на 0%. Машината работи добре и се получават добри резултати.
А който не вярва, че машината работи предлагам експеримент. Най бърз е ефекта при проблеми с носът и синусите.

 Затова Бате Бино бях започнал дискусия за диагностиката по Фол. На която не отговори.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

tomika , в тоя форум към момента има 73138 публикации. Имай предвид, че почти всички съм ги прочел :)
Но все се случва и нещо да се пропусне, човещинка е ..

Сега видях на какво не съм отговорил:
Затова писах на лични на бате Бино, да направиме една среща. Имам идея
за направата на устройство за диагностика на резонансната честота на патогена намиращ се в организма.
Щом украинеца е вещ в тази област. Да не се мъча да окривам топлата вода

 
Томика, аз лично нямам интерес да изобретявам или да участвам в изобретяването на диагностични апарати по няколко причини:
1.  при положение,  че такива има вече стотици! :) "Сенситив имаго", например,  се справя съвсем не лошо.
(А най-добрите са украинските "КСК Барс" и КМЭ - комплекс медицинский экспертный , на Оржелски )
2.  при положение, че самият аз съм ходил до Киев да се обучавам 10 дни, и съм пръснал доста парици и много повече време в проучването на такива диагностики :)  
3. при положение, че  съм наясно , че премахването на вирусите и бацилите е само ВРЕМЕННО решение на проблема :)  Защото те се явяват ВТОРИЧНИ причинители на болестта, тоест , участват вече на вторият етап  ;) А по-важен е първият етап, там където се зараждат базовите причини , условията за болестта, които отварят пътя на паразити и патогени..  ;) ;) И затова акцентът трябва да е там, на първото ниво.
 Прочети внимателно няколко пъти този пост:
 http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=2264.msg38711#msg38711
  И затова установяването на конкретният бацил или вирус не е от такова значение за истинските натуропати, запознати в дълбочина с лечебното изкуство.
 
Ще го убием патогена , добре, но после какво? Няма да припари цял живот ли ?  tooth Напротив - ще кацне скоро пак, защото УСЛОВИЯТА за неговото съществуване си стоят :) Даже са станали още по-благоприятни :) Защо ли ?
Защото сме извършили още една манипулация, отслабваща СОБСТВЕНИТЕ ЦЕЛИТЕЛНИ СИЛИ - помогнали сме на организма ОТВЪН, в изместен смисъл - принудително. Против неговата собствена логика. Наложили сме му нашата логика. И всеки следващ път той ще чака пак някой отвън да му свърши работата.. Подчинявайки се на  глобалният закон на физиологията  - когато една система не се натоварва и използва - тя отслабва и с времето дори закърнява, точно както животните от пещерите нямат очи. За какво им са ?  :surpris_23:  

А колкото до рака,далеч не винаги , (дори на вторият стадий), са замесени патогени!  ;)
Има много други канцерогенни фактори , като например силните електромагнитни полета, радиацията, отрови разни, като напр. азбеста. А също и разрушаващи емоции. ( което е изучено брилянтно от ГНМ , д-р Хамър )
В огромен брой от случаите ракът е следващ стадий на съществувало с години хронично възпаление. С това медиците са наясно отдавна. И затова такива състояния ( язва, аденоми , миоми, и др ) се наричат предракови.
Когато организмът е изчерпал вече наличните си възможности да потиска конкретното възпаление, той прибягва до последната си възможност - озлокачествяване. Като с нея си осигурява още няколко години живот..

А кога организмът изчерпва , и какви са тези "налични възможности" ?
Това са имунна система +детоксикиращите  органи ( черен дроб и бъбреци) Когато тези системи отслабнат  - тогава настъпва и натрупването на токсини, защото организмът не може да ги обезврежда и изхвърля. Също и не може да се справя вече с патогените, както е успявал да се справя докато гореизброените системи са били силни ..   ;) ;)

И накрая идва въпросът - а кога тези системи отслабват ? :)
Отговорът е  ясен за всички нас, но той определено не е " заради патогените " :)    
« Последна редакция: 27-03-2017, 12:20:51 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Интересно е какъв период от време са били наблюдавани излекуваните от д-р Райф раковоболни. Нямам информация. Много често пациента бива обявяван за излекуван, а след няколко години той пак е болен, при това - още по-тежко. Това е така  защото премахването ( дори побеждаването ) на тумора не означава спиране на РАКОВИЯТ ПРОЦЕС. Туморът е само симптом на раковият процес. Затова се счита , че ракът не може да се убие, той трябва да се изгони. А се гони трудно, защото самият организъм има нужда от него при определени обстоятелства.
  Затова истинските лечители ( вкл. медиците, които са наясно )  насочват към смяна на тези обстоятелства , за да се достигне до момент, когато организмът няма вече да има нужда от рака! И ще се отърве сам от него, точно както и сам си го е създал, когато е имал тази нужда  ;)
Канцерогенни вируси и паразити има и е имало  милиони години! Но защо само до преди 100 години от рак са боледували едва 4 от 100 души, а сега - 30 от 100, като разчетите са след 20ина години да са 50 от 100! Интересен въпрос за почитателите на паразитната теория, нали ? :)
( на мен лично ми е интересно , посъбрал съм ценни материали и скоро ще трябва да пусна тема )
« Последна редакция: 27-03-2017, 13:09:54 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494

Здравейте на всички коментиращи по тази тема.
Призовавам всеки, който наистина има здрав разум да не се подлъгва по каквито и да е машини, които
  " лекуват " много болести.Преди години и аз имайки проблеми ходих при разни лечители и екстрасенси.Те ми " помогнаха " обаче и ме увредиха.Причината е,че аз не съм била духовно просветена, а съм била духовно заблудена.Сам Иисус казва : НИЩО НЕ МОЖЕТЕ ДА ВЪРШИТЕ БЕЗ МЕНЕ.Само с Името Иисус Христово могат да се гонят зли духове.Смисълът на фразата " ТОЯ ПЪК РОД НЕ ИЗЛИЗА ОСВЕН С МОЛИТВА И ПОСТ " дава отговор на въпроса как се гонят злите духове от човека.С ПОСТ И С МОЛИТВА.Някои болести се дължат на влезли в човека зли духове и тези духове не могат с машина да се изгонят.С машина според мен могат да се лекуват само болести дължащи се на вируси или на бактерии.Защото машината се настройва на определена честота / честотата на вибрация на вируса или на бактерията /.И така убивайки тази бактерия или вирус болестта изчезва.НО ...за колко време - за месец, за два или за цял живот ? Едва ли без ВОЛЯТА БОЖИЯ човек може да бъде излекуван.Без покаяние, без пост, без молитва , без разрешение / воля / от Господ всичко е една лъжа, самозабрава и измама.Затова човек в гордостта си " АЗ ВСИЧКО МОГА И ВСИЧКО ЗНАМ И ВСИЧКО МОГА ДА ЛЕКУВАМ " може здраво да падне.
Св. Йоан Лествичник в своята книга " ЛЕСТВИЦА " показва именно духовната стълбица по която много са падали и са ставали докато достигнат духовното съвършенство.А достигнеш ли го си здрав.Така,че не се подлъгвайте ! Не апарати лекуват ! Лекува истинската вяра, разкаяние, смирение и пост.Апаратът само показва измененията в човешкото тяло и по човешки залъгва хората да си дават парите.Но човек за жалост не е висш разум.С такива апарати може само да има подобрение / според човешката воля /, но не и пълно излекуване според Божията воля.
Поздрави !
Активен

tomika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

 Да патогени съществуват но токсикацията сега е друга. Човекът сам си го прави. Патогенът се развива в определена среда. Когато средата я няма патогена не е активен. Има и нещо друго което е много важно.
Лампата не лекува с електромагнитна вълна, както и аз предполагах. Но това е друга тема. Има локализирани
микро вируси BX и BY от др. Райф, които паразитират в клетката при определена среда. Да от държавният експеримент проведен в САЩ, един пациент след година го е повторило. Но мисля, че има начин за ефективна детоксикация на енергийно ниво.
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167

................................
( на мен лично ми е интересно , посъбрал съм ценни материали и скоро ще трябва да пусна тема )
Това сигурно ще е една от най-важните и интересни теми. Мен също ме вълнува въпроса, тъй като раковоболните стават очевидно все повече и това е една глобална епидемия. Една млада позната разбрах наскоро, че е почнала работа в онкология и сигурно си е избрала тая насока, защото чувства сигурност там (все повече болни постоянно, то човек без хляб няма да остане в него направление май) ...поне така го чувствам де, въпроси не съм задавал, защото бяхме доста хора тогава, а пък и почти не я познавам. Но твърдеше, че лъче и там другите терапии много били помагали на хората, след като друг я попита. Викам айде нищо няма да казвам, то такива неща по-добре или на лично, че иначе много груба ще стане работата ...ама и аз едва ли ще я видя повече. Както и да е, според мен само тровят лъче и химио-терапиите ....и дори дето бате Бино беше извел някаква статистика, че 2% само се били лекували?! А това научно доказано ли е и как?! Или клинично доказано ли, каква беше точно думата дето гледам по всичките реклами по ТВ tooth Аз откъде да съм сигурен примерно, че тия 2% са излекувани точно от тия терапии ....ами ако са излекувани от промяната режима на хранене съпровождащ тия терапии?! А ако паралелно са пробвали някакви други неща, без да се решат да споделят с докторите ...като пиене на витамин б17 и куркума да речем?! От тия 2% излекувани от рак от официалната медицина, дали точно химио и лъче са причината за "оздравяване" ? Щото пък сега една друга позната за втори път има рак ....който дори докторите казали, че се бил появил заради лъчето при предния рак! И една година не можели да открият рака! И сега вече са тежки нещата и т.н. Аз наскоро разбрах, че са така нещата де, опитах се да влея малко алтернативи ...но те хората толкова вярват в официалните работи, че .....сега била на химио, въпреки че казвах да не ходи да се трови! :pensif_29: Та, много полезна би била такава тема и я чакам с нетърпение, ако наистина ще има такава!!

И да кажа нещо по темата все пак... за апарата на Райх ...нямам мнение за съжаление, ама викам да пробвам да кажа нещо и по темата :whistling2 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.156 секунди с 22 запитвания.