Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Първо прочистване на черния дроб-най-добрия лекар за себе си си самият ти  (Прочетена 40739 пъти)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Ама ти очакваш някъде да е синтезирана истината за това какво да прави човек за да е в хармония с вселената? Не бъди наивна. Ще се наложи да се потрудиш. Ако искаш, разбира се.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Анастасия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Децата научават това, което са изпитали.

Не съм ти искала формула за да съм в хармония с вселената, никой от нас не е в хармония с нея! Аз знам какво да правя, просто сегашната система така устроена, че не го позволява, поне при мен, щото аз трябва да бачкам, да си гледам детето сама без помощ от баби, иначе ако съм свободна знам как става. Попитах ако имаш предложение от твой личен опит да го споделиш, защото на всеки организъм действа различен метод. Затова казвам, че съм чела много и съм опитвала много неща ( но явно не всички) и няма ефект с главоболията. Това имах предвид, когато ми каза какво значи чист организъм според теб? Чист от токсини, чист от тревоги, чист от какво???? Сега виждам че си писал за цялостно пречистване...за какъв период примерно да бъде първоначалното? Между другото от 5 дни съм само на сурова храна, плодове, зеленчуци, днес само на сокове и ефекта е нулев...от всички 5 дни, само 2 не ме е боляла главата.
« Последна редакция: 28-02-2015, 19:42:07 от Анастасия »
Активен
"Понякога трябва да се качиш много високо, за да разбереш колко си малък"

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

не разбрах - защо "Сия" да е грубо обръщение?
според мен точно обратното е целял Тихия.
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Анастасия, можеш да изпробваш следните действия:
1. Пиеш по 2 литра вода/ден. 30 мин преди до 30 мин след хранене - не пиеш нищо. За да си убедена, приготвяш от сутринта 2 опаковки ниско минерализирана вода или от проучен/изследван извор; в част от чашите с вода разбъркваш 1/4 ч.л. сода за хляб.
2. По 40-50 пъти/ден благодариш - примерно на Вселената - за всичко, което ти се е случило и се случва.
3. Не пиеш повече от 1 кафе/ден, нищо газирано или безалкохолно или алкохолно, бира и пр.
4. За цигари не споменавам...
5. НЕПРЕКЪСНАТО се усмихваш...
6. При всеки удобен случай - пееш - каквото и да е...
По-късно може и други техники напр. "цялостно пречистване"...
« Последна редакция: 28-02-2015, 20:22:42 от Vov »
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519


Анастасия@  Намери някой да ти освободи напрежението от горната част на гърба и врата (гръбначния стълб/прешлените). Насъбира се напрежение в тая част от гръбначния стълб по най-различни причини включително и обездвижване, прешлените притискат нервни окончания, кръвоносни съдове - нарушава се кръвообръщението посока главата и обратно. Може и сам да се справи човек с подходящите движения  :)

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Анастасия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Децата научават това, което са изпитали.

vov, grow благодарп ви за отговорите.

Vov към твоя съвет:
Точка 1 - пия доста вода, като сутринта вместо сода пия топла вода с лимон и мед.
Точка 2 - ще ги увелича на 50 ;)
Точка 3 - кафе пия рядко, газирано/безалкохолно не пия от 5 г., алкохол - червено вино половина чашка веднъж два пъти седмично.
Точка 4 - отказах ги преди 9 г.
Точка 5 - правя го :)
Точка 6 - правя го, но на ум :D


Grow, замисляла съм се в последно време за юмейхо масаж, имам познат който го прави и скоро ще го посетя, мисля че това ще ми помогне :)
Активен
"Понякога трябва да се качиш много високо, за да разбереш колко си малък"

Анастасия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Децата научават това, което са изпитали.

не разбрах - защо "Сия" да е грубо обръщение?
според мен точно обратното е целял Тихия.

Лично аз го приемам за груба форма на обръщение - мое мнение. Не обичам да ме наричат така. Дали той е целял това не знам, просто казвам аз как го усетих.
Активен
"Понякога трябва да се качиш много високо, за да разбереш колко си малък"

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Анастасия, никой не може, а и не е длъжен  да знае как обичаш и как не обичаш да те наричат ;)
Затова е странно да има подобна реакция от твоя страна.
Ако се случи нещо подобно, човек пояснява с неутрален тон , а другите вече ще знаят и ще се съобразят за в бъдеще.  

Ако прочетеш негови постове, ще видиш, че Тихия е много внимателен в общуването си / бих казал дори - "фин" /  и досега не е имало никой , който да се е почувствал засегнат от него.  
 
« Последна редакция: 01-03-2015, 12:43:32 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122


Ако се случи нещо подобно, човек пояснява с неутрален тон , а другите вече ще знаят и ще се съобразят за в бъдеще.  
 

да, ако са прочели съответния пост, в който тя заявява това!
Активен

Анастасия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Децата научават това, което са изпитали.

Ок, извинявам се ако има засегнати, никой с нищо не ми е длъжен...нова съм тук, не знам кой какъв е, просто казвам че това за мен е грубо. Не съм го споменавала, няма как да знаете. Извинявам се пак, ако аз съм засегнала някой, защото явно съм! Още веднъж, извинявайте всички!!!
Активен
"Понякога трябва да се качиш много високо, за да разбереш колко си малък"

gardeva@abv.bg

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,

виждам, че много хора от вас са фенове на пречистването.
е и аз го направих - миналата година 3 поредни месеца - ефекта е чудесен.
реших и тази да го направя - но мисля че нещо не ми се получи добре ???
 направих както и преди процедурата, като деня на изкарване на камъните не пих английска сол а зелен чай с разхлабително действие - и тогава започна ужаса - след 2 дни ме заболяха мускулите и гърдите.
даже болката бе в дясната гърда. тогава разбрах че явно нещо не съм направила както трябва.
изпих английската сол и на другия ден нещата се оправиха.
случвало ли се е на някой подобно нещо - е знаетели какви са последствията при неправилна детоксикация.
Активен

Анастасия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Децата научават това, което са изпитали.

gardeva@abv.bg, лично аз все още не съм го направила, когато/ако го направя ще пиша мнение :)
Активен
"Понякога трябва да се качиш много високо, за да разбереш колко си малък"

Fostra

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте,

Рецептата за прочистване на черния дроб случайно я разбрах от един мой познат. Имаше камък на жлъчщата който доста го тормозеше и след тази процедура ехото беше чисто, болките изчезнаха. Разпространих рецептата на който се бях сетила - доста хора, но рецептата беше малко по-различна, т.е. не включва клизма и се пие само английска сол в в18.00, 20.00, в 22.00 се пие лимона със зехтина и след това сутринта в 6.30 и в 8.30 още по една чаша сол.
Въпреки това, поне петима хора които са я правили бяха доволни и бяха изкарали онези зелени нещица дето се рапространяват като снимки из сайта и форума.

Е, най- накрая и аз реших да направя едно такова пречистване. Причината е че напоследък цикъла доста ми закъснява и ми се появяват акне които не съм имала през живота си.Реших че е време да направя нещо по въпроса, тъй като отказвам вскакъв прием на лекарства. Като най-достоверна информация, винаги се облегам на гугъл България.(аз съм чужденка която даже не живее в България в момента.)
Така попаднах на този сайт и се влюбих в него. В къщи вече ми казватт че съм изперкала, тъй като за подготовката на това пречистване минах 90 % на суровоядство.През дните на подготовка си направих няколко клизми с вода - сол и урина и пих в продължение на няколко дена сок от ябълка-минимум един литър. Вчера ми беше денят в който пих лимона със зехтина и даже се напих и английска сол въпреки клизмите.
Настроила се бях да ми прилошее, но нищо, минах без прилошаване. Сутринта станах и имах позив за тоалетната. Много се надявах да излезнат от зелените нещица, но столицата ми беше зелена и нямах образувания като камъчета.
Успешно ли ми е било пречистването или някъде съм объркала в процедурата. Случвало ли му се е на друг да не изкара камъчета?

Мерси предварително,

Фостра
Активен

Fostra

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравей,

За мигрена знам че на сто процента работи биоенергията както и иглотерапията. И двете съм ги пробвала, не за мигрена но за главоболие. Имам познати които специално ходиха за мигрена и се излекуваха.-
Винаги когато имам главоболие ходя при иглотерапевта, боцка ме с три иглички, две на ръцете и една между очите и веднага чувсвам как болката се придвижва точно в таи игла. Много е интересно това движение на болката. След проедурата задължително пия две чаши вода и ми минава до пет минути.

Надявам се че ще намериш твоето лекарство за мигрената.

Поздрави,

Фостра
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Ей това с водата е най-важното. Но не само след иглите, а всеки ден... от 2 л нагоре.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 22 запитвания.